fabrykabodziakow.pl

Opinie (729) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (729)

Ważny od: 5 kwi 2024
fabrykabodziakow.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Wszystko super. Jedyny minus to ryzyko z zamówieniem złego rozmiaru, podana jest granica błędu na stronie, w przypadku niemowlaka powinna być ona mniejsza, bo np. 2cm to ogromna różnica w przypadku tak małych rzeczy. Na szczęście t-shirt jest dobry. T-shirt bardzo ładny, materiał super, nadruk estetyczny. Jak zawsze ładnie zapakowane!

Zamawiałam drugi raz, bo z pierwszej paczki byłam zadowolona. Niestety, ale body, które otrzymałam było ubrudzone w trzech miejscach. Ponadto, zamówiłam pajacyki na rozmiar 62, jednak zadzwoniłam do firmy i poprosiłam o zmianę na rozmiar 68, Pani przyjęła moją prośbę i powiedziała, że będzie zrealizowana..jednak otrzymałam wszystkie trzy pajacyki na 62. Szkoda. Co z pozytywów - Materiały są bardzo przyjemne.

Opinie nt. sklepu fabrykabodziakow.pl

Świetna jakość. Bardzo dobry materiał. Czapeczka jest świetna, pasuje na główkę. Bałam się, że będzie jak każda inna tego typu, czyli rozciągnięta i nie zasłaniająca uszu. Także pozytywnie się zaskoczyłam :)

ubranka są super

Wszystkie ubranka wykonane z mega dokładnością,tkaniny przyjemne w dotyku, dobrze się piorą i co najważniejsze nic się z nimi nie dzieje, czyli nie ulegają zniekształceniom,rozciągnięciu .Reasumując są SUPER!!

Super kontakt i wysoka jakość produktów

Duży wybór produktów, szybka wysyłka i super kontakt. W przypadku jakiś braków jest kontakt telefoniczny ze strony firmy. Jakość produktów bardzo wysoka. Od bodziaków po koszulki dla dorosłych.
13 kwi 2024
Ciuszki najlepszej jakości, bardzo polecam 😍 Jakość bardzo dobra, kontakt na najwyższym poziomie 🙂 Jeśli jest brak danego rozmiaru, Panie od razu dzwonią i informują, nie przeciągają klienta 🙂
14 kwi 2024
Bardzo dobra jakość ubrań, świetna grafika, kontakt telefoniczny na najwyższym poziomie. Wykonanie własnego projektu-klasa! Z opisu stworzyć cudo to się nazywa profesjonalizm. Polecam!
Świetne ciuszki jakościowo jeśli chodzi o materiał super już to jest moje drugie zamówienie i napewno nie ostatnie dziecko wyglada w nich fajnie stylowo po praniu nic się nie rozciąga

Koszulki do korowania super, body już nieco mniej

Koszulki do korowania super. Nadruk wzoru wyraźny a materiał dobrej jakości. Natomiast body nieco rozczarowuje - zamiast nadrukowania napisu jest on naprasowanką foliową w dotyku.
Spodenki baggy! Świetny krój i idealnie dobrana dresówka! Kolor zielony jest taki jak chciałam, czyli khaki, idealny! Syn ma już kolejną parę tych spodenek i biega tylko w nich ❤️

Jakość mega zadowalająca!

Jakość naprawdę mega zadowalająca, całość zamówienia po prostu prześliczna! Jestem naprawdę pod wrażeniem, zachwycona, na pewno polecam każdemu, kto szuka czegoś wyjątkowego ❤️
Zamówiłam body z własnym nadrukiem - realizacja była błyskawiczna, przed wysyłką dostałam wizualizacje i mogłam ocenić projekt. Wszystko mega profesjonalnie - bardzo polecam!

Bardzo dobre jakościowo ciuszki , polecam i kupuję nie pierwszy raz zawsze jestem bardzo zadowolona pełen profesjonalizm :) cieszy mnie możliwość wysyłki pobraniowo :)
Rozmiar idealny 👏 Jakość super👍 Realizacja bardzo szybka 🌞 Zapakowane cudownie 🌟 To moje kolejne zamówienie i za każdym razem jestem bardzo zadowolona 🥰 Polecam6🤗❣️👏
Bardzo dobra jakość ubrań, wyraźne nadruki z ładnymi kolorami, szybka realizacja zamówienia. Bardzo dobry kontakt z biurem obsługi klienta. Po raz kolejny polecam 👌

Gorąco polecam

Produkt wysokiej jakości, bardzo ładne wykonany i starannie zapakowany. Jest to już mój piąty zakup w tym sklepie i każdorazowo jestem w pełni usatysfakcjonowana.

POLECAM!!!

Piękne ubranka, bardzo dobre jakościowo, kolory jak na zdjęciach 🙂🙂 rewelacyjne podejście do klienta, pomogą ze wszystkim, nie ma problemów ze zmianą napisów
Polecam! Szybko i bezproblemowo! Body przyszły jeszcze piękniejsze niż się spodziewałam ❤️👏 Oby więcej takich solidnych i profesjonalnych sprzedawców 💗

Koszulki z nadrukiem

Zamówiłam dwie koszulki z nadrukiem. Wyglądają bardzo solidnie, nadruk ma piękne intensywne kolory. Bardzo szybka realizacja zamówienia.Polecam!

Bardzo polecam Fabrykę Bodziaków

Bluza bardzo dobra jakościowo. Starannie wykonana, cudne hafty. I do tego ludzie, którzy tam pracują przemili i pomocni. Kontakt rewelacyjny.
14 kwi 2024
Pięknie i starannie wykonane koszulki, bardzo miły i trwały materiał. Sprawna realizacja i wysyłka, kontakt ze sklepem super. Polecam ☺️