auracare.pl/

Opinie (4272) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4272)

Ważny od: 25 maj 2023
auracare.pl/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 paź 2023
Auracare to marka na której można polegać. Przy pierwszych zakupach jeden z trzech olejków był trochę uszkodzony (przeciekał). Po napisaniu do nich jaka była sytuacją po 1,5 godzinie wyslali mi link do śledzenia paczki z nowym olejkiem. Ten był, tak jak dwa poprzednie pięknie zapakowany. Dzisiaj odebrałam już 4 zamówienie od nich i bardzo sobie chwalę działanie, szczególnie olejki Energia i Spokojny sen. Polecam z całego serca za podejście do klienta i za skuteczne produkty

Nie wiem jak ma ta mini fiolka wystarczyć na miesiąc stosowania....nie wygodne w stosowaniu, butelka ma ślady oleju. Dla mnie pic na wodę

Opinie nt. sklepu auracare.pl/

Przyjąłem pierwszą dawkę 5 kropelek zgodnie z zaleceniami, kilka minut później pojawił się okropny ból głowy. Póki co nie suplementuję dalej, odczekam kilka dni i spróbuję ponownie mniejszą ilość kropelek.
Odpowiedź ze sklepu auracare.pl/
Dziękujemy za opinie. Tak złe samopoczucie nie powinno występować przy prawidłowej suplementacji naszymi produktami. Proszę o kontakt z konsultantem Aura Care celem dobrania odpowiedniej ilości kropli oraz odpowiednich produktów.
Kurier z niesprawnym terminalem miał być dziś jeszcze raz ale się nie pojawił
Odpowiedź ze sklepu auracare.pl/
Dziękujemy za tą opinię, na pewno będziemy interweniowali w tej sprawie u firmy kurierskiej. Nie mniej, proszę pamiętać, że ciężko nam brać odpowiedzialność za niekompetencje kuriera.
Nie działa
Odpowiedź ze sklepu auracare.pl/
Dziękujemy za tą ocenę. Niestety brak uzasadnienia powoduje, że ciężko się nam odnieść do powodów jej wystawienia. Ciężko stwierdzić dlaczego produkt nie działa. Może mieć na to wpływ szereg czynników, tj. dieta, styl życia, stosowane leki czy suplementy. Zawsze zachęcamy do indywidualnego kontaktu celem dobrania odpowiedniej formy suplementacji naszymi produktami :) Nie będziemy w stanie zagwarantować 100% skuteczności, jednak dobrze dobrane suplementy znacznie zwiększą prawdopodobieństwo, że efekty będą bardzo dobre.
Odpowiedź ze sklepu auracare.pl/
Dziękujemy za komentarz. 100% zadowolenie naszych klientów jest dla nas kluczowe, dlatego bylibyśmy wdzięczni gdyby Pan doprecyzował skąd pojawiła się 2 gwiazdkowa opinia. Być może jest coś co moglibyśmy dla Pana zrobić aby poprawić odczucia związane z naszą firmą oraz produktami. Gdyby miał Pan chwilę czasu aby omówić strategię suplementacji naszych produktów - proszę o kontakt z naszym konsultantem. Postaramy się odpowiednio zbilansować suplementację
Odpowiedź ze sklepu auracare.pl/
Dziękuję za ocenę. Gdybyśmy mogli poznać więcej motywów dlaczego otrzymaliśmy ocenę 3 gwiazdkową, będziemy wdzięczni :) Najlepiej drogą mailową: sklep@auracare.pl 100% zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego 3 gwiazdki nigdy nie bedą nas w pełni zadowalały :)
Odpowiedź ze sklepu auracare.pl/
Dziękujemy za tą ocenę. Niestety brak uzasadnienia powoduje, że ciężko się nam odnieść do powodów jej wystawienia. Zawsze zachęcamy do indywidualnego kontaktu celem dobrania odpowiedniej formy suplementacji naszymi produktami :)
Niestety koncentracja mi się się nie poprawiła a na tym mi zależało na skupieniu i koncentracji
Odpowiedź ze sklepu auracare.pl/
Dziękujemy za tą ocenę. Ciężko stwierdzić dlaczego produkt nie działa. Może mieć na to wpływ szereg czynników, tj. dieta, styl życia, stosowane leki czy suplementy. Zawsze zachęcamy do indywidualnego kontaktu celem dobrania odpowiedniej formy suplementacji naszymi produktami :) Olejek koncentracja to jeden z naszych bestsellerów, który ma setki pozytywnych opinii.
1 kwi 2024
Kupiłam drugą buteleczkę jakoś narazie efektów nie widzę może trzeba dłużej zażywać...
Odpowiedź ze sklepu auracare.pl/
Proszę o kontakt z nami celem konsultacji. Wywiad, który przeprowadzi nasz konsultant sprawi, że będziemy w stanie określić czy dobrze stosuje Pani nasze suplementy oraz czy dawki i częstotliwość stosowania również są odpowiednie.
14 lut 2024
Opakowanie było pogniecione, zarówno na zewnątrz jak i w środku mimo zabezpieczenia. Nie wzbudziło to mojego zaufania . Zdałam sobie sprawę, że lepiej opierać się na lekach lub suplementach kupowanych w aptece, a nie przez internet. Nie zachęcająco wyglądała też treść z kroplomierza . Sama bym tego nie brała , a co dopiero dziecku. Wolę zaufać sobie. Nie będę Państwa klientem. Trudno , wydałam pieniądze, mój błąd.
Jedna z trzech buteleczek które zakupiłam zawierała bardzo mało produktu nie starczyło na tydzień pomimo przestrzegania dawkowania
długo czekałam
9 lut 2024
21 sty 2024
Na mnie nie działa. Może po dłuższym stosowaniu odczuję jakąś różnicę, ale olejek skończył się po 10 dniach (zgodnie z opisem miał wystarczyć na miesiąc). Dam sobie jeszcze szansę, ale nadzieje raczej płonne.
4 sty 2024
Przesyłka zagubiła się w inpoście, radzę zmienić kuriera
9 sty 2024
przesyłka zgubiła się w inposcie
8 paź 2023
Tydzień temu złożone zamówienie, a jeszcze nie dostarczone:/
6 wrz 2023
Zbyt termin realizacji/ dostarczenia przesyłki