auracare.pl/- Logo - Opinie

auracare.pl/

Opinie (3748) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4582)

15 paź 2023
Auracare to marka na której można polegać. Przy pierwszych zakupach jeden z trzech olejków był trochę uszkodzony (przeciekał). Po napisaniu do nich jaka była sytuacją po 1,5 godzinie wyslali mi link do śledzenia paczki z nowym olejkiem. Ten był, tak jak dwa poprzednie pięknie zapakowany. Dzisiaj odebrałam już 4 zamówienie od nich i bardzo sobie chwalę działanie, szczególnie olejki Energia i Spokojny sen. Polecam z całego serca za podejście do klienta i za skuteczne produkty

Nie wiem jak ma ta mini fiolka wystarczyć na miesiąc stosowania....nie wygodne w stosowaniu, butelka ma ślady oleju. Dla mnie pic na wodę

Opinie nt. sklepu auracare.pl/

Zdecydowałam się na adaptogeny, gdy zaczęły mnie męczyć przewlekłe bóle głowy i problemy ze snem. Już po pierwszym tygodniu stosowania zauważyłam, że bóle stały się rzadsze, a ja zaczęłam lepiej spać. Miałam małe zamieszanie z dostawą, ale obsługa klienta była bardzo pomocna i szybko wszystko wyjaśniła. Jestem naprawdę zadowolona z efektów – produkty są wysokiej jakości i naturalne. Czuję, że znalazłam coś, co naprawdę mi pomaga. Polecam każdemu, kto boryka się z podobnymi problemami!
Kiedy natrafiłam na adaptogeny auracare byłam na skraju załamania psychicznego i też fizycznego. Nieprzespane noce, firma w której pracowałam planowała zwolnienia grupowe i na dodatek choroba męża. Na szczęście po konsultacji (prawie 30min) udało się dobrać dla mnie 3 olejki. Spokojny sen, Wewnętrzny spokój i Radość. Już pierwsza noc była udana, udało się przespać całą bez wybudzeń. Trochę zyskałam sił i spał trochę stres ze mnie. Jestem wdzięczna, że na Was trafiłam - Pozdrawiam BP
Spektakularnych efektów się nie spodziewałam, w sumie nie miałam za dużych oczekiwań. Wiele już stosowałam preparatów na odchudzanie, ale raczej zmiany były mikroskopijne, a moja waga finalnie i tak rosła. Od kiedy stosuję probiotyki poczułam ogromną zmianę. Z tygodnia na tydzień lepiej się czuje w swoim ciele i waga też spada. Najbardziej mnie cieszy, że nie mam napadów głodu i nie podjadam tak słodczy
29 cze 2024
Kupiłam na początku jeden olejek i byłam bardzo zadowolona. Był to adaptogen Odchudzanie i wyniki były super, trochę ćwiczyłam (raz w tygodniu), ale jadłam to co zwykle a obwód w pasie spadł ponad 6cm. Teraz też zaczynam stosować probiotyki, żeby te efekty były jeszcze lepsze
Stosuję probiotyk Odchudzanie w ramach diety redukcyjnej i zauważyłam, że pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach brzucha. W połączeniu z regularnym ćwiczeniem, udało mi się schudnąć więcej niż tylko na diecie. Dodatkowo, moje trawienie znacząco się poprawiło, co jest dużym plusem. Probiotyk jest łatwy do przyjmowania, a cena jest przystępna
8 lip 2024
Wyjątkowo zadowolona jestem. Zazwyczaj jak kupowałam jakieś suplementy to brałam tydzień czy dwa i nic nie czułam. Potem człowiek zapomina, że trzeba brać bo efektów nie czuje. Tutaj przy produktach auracare jest zupełnie inaczej. Dzięki temu, że z dnia na dzień czuję poprawę samopoczucia to automatycznie pomaga mi w systematycznym stosowaniu. Polecam!
Auracare oferuje wysokiej jakości naturalne suplementy, które poprawiły moje zdrowie i samopoczucie. Produkty są w formie olejków, co zwiększa ich przyswajalność, a regularne promocje pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Obsługa klienta jest profesjonalna i zawsze pomocna. Zamówienia są realizowane błyskawicznie, a produkty docierają starannie zapakowane
3 lip 2024
Przerabiałam już wiele probiotyków, ale nigdy nie czułam się tak dobrze jak po tych funkcjonalnych. Ja stosuję na odchudzanie, mój mąż na energię, a dziecko na odporność. Tyle czasu człowiek niedbał o te jelita, a tu okazuje się, że to najważniejszy organ. Warto poczytać więcej o jelitach, polecam zwiększać świadomość
Miałam pewne wątpliwości co do wyboru odpowiedniego probiotyku, więc skontaktowałam się z obsługą klienta. Pracownik był bardzo pomocny, cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania i doradził, który produkt będzie najlepszy dla mnie. Z tak profesjonalnym podejściem czuję się pewniej robiąc zakupy w tym sklepie
3 lip 2024
Chodziłam po wielu specjalistach, psychiatrach i brałam tony leków. Dopiero jak zaczęłam konsultacje z naturopatą i poszłam w kierunku naturalnych produktów moje życie zaczęło się zmieniać. Uważam produkty AURACARE za skuteczne i polecam je dookoła jak mogę, bo faktycznie działają!! W dobrej cenie wspaniała jakość
12 lip 2024
Nie jestem skora, żeby pisać opinie, ale tym razem robię wyjątek. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowana zakupami w sklepie auracare.pl Przemiły Pan odpowiedział na wszystkie moje pytania, zamówienie szybko dotarło, a same produkty zmieniły funkcjonowanie całej mojej rodziny na duży plus. Pozdrawiam Wiktoria
Probiotyk Odchudzanie zasługuje na największe laury jakie są możliwe.. nic mi nie pomagało zrzucić kolejnych kilogramów, miałam coraz większą załamkę.. dodatkowo coraz cześciej bolał mnie brzuch.. teraz jest zupełnie inaczej, czuję się lekko, mam przyjmność z życia i coraz lepiej wygląda na wadzę :)
27 cze 2024
Bardzo szybka dostawa, produkty ładnie zapakowane. Zamówiłam olejek Młody Geniusz i Wilczy aptety. Jak to mówi reklama - mój niejadek zjadł obiadek :) Super działają te adaptogeny. Widzę u syna poprawę nastroju, mniej rozchustanych emocji i aptety wrócił i zaczął przybierać na wadzę. Bardzo polecam
Czytając wiele pozytywnych opinii trochę byłam sceptyczna, bo różnie to bywa..ALE tym razem totalnie się zgadzam z opiniami i z przyjemnością wystawiam maksymalną ocenę. Znakomita obsługa i produkty, które rzeczywiście wpływają na lepsze samopoczucie! Gratulacje dla zespołu Aura Care !!!
29 cze 2024
Dzięki przeprowadzonym konsultacją zamówiła zestaw - Koncentracja, Spokojny Sen oraz Haromnia Kobiecości. Jestem już w drugim tygodniu stosowania. Jest świetnie. Nie odczuwam negatywnych skutków menopauzy, jestem bardziej skoncentrowana i efektywna i w końcu dobrze śpię :)
3 lip 2024
Kiedy zaczynałam z adaptogenami borykałam się z depresją i nadwagą. Stosowałam aszwagande tak często reklamowaną i była dobra, ale szukałam czegoś tańszego i równie skutecznego. "Wewnętrzny spokój" spełnił moje oczekiwania w 100% dlatego ponownie tutaj kupuję
12 lip 2024
Bardzo przemiła obsługa klienta i wsparcie w zakresie doboru produktów. Po konsultacji zamówiłam probiotyk. Dostawa na następny dzień. Same probiotyki - stosuję pierwszy raz, jestem w połowie opakowania i naprawdę widzę już pozytywne efekty jego działania.
3 lip 2024
Po pierwszych testach olejku od Aura Care wydaje się jedną z lepszych (jeśli nie najlepszych) pozycji na naszym rynku. Skład faktycznie naturalny. Jeśli o zestawy chodzi to fajna promocja, że można wybrać rzeczywiscie te produkty, które się potrzebuje.
28 cze 2024
Jestem bardzo zadowolona z zrealizowanych zakupów. Olejki są bardzo pomocne, podpisuje się pod pozytywnymi opiniami. Podkreślę przemiłą i pomocną obłsugę sklepu - nigdy nie spotkałam tak pozytywnych ludzi, pozdrawiam was i zyskaliście stałego klienta :)
13 lip 2024

Naprawdę dobry produkt

Pierwsze krople w życiu, które naprawdę działają. Zwłaszcza rano pozwalają się szybciej rozbudzić, skoncentrować na zadaniach, ale jednocześnie uspokoić i wyciszyć, choć bez otumanienia. Tak jakby połączyć kawę z melisa tylko ze mocniejszy efekt