auracare.pl/

Opinie (4200) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4200)

Ważny od: 25 maj 2023
auracare.pl/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 paź 2023
Auracare to marka na której można polegać. Przy pierwszych zakupach jeden z trzech olejków był trochę uszkodzony (przeciekał). Po napisaniu do nich jaka była sytuacją po 1,5 godzinie wyslali mi link do śledzenia paczki z nowym olejkiem. Ten był, tak jak dwa poprzednie pięknie zapakowany. Dzisiaj odebrałam już 4 zamówienie od nich i bardzo sobie chwalę działanie, szczególnie olejki Energia i Spokojny sen. Polecam z całego serca za podejście do klienta i za skuteczne produkty

Nie wiem jak ma ta mini fiolka wystarczyć na miesiąc stosowania....nie wygodne w stosowaniu, butelka ma ślady oleju. Dla mnie pic na wodę

Opinie nt. sklepu auracare.pl/

Jestem super zadowolona Pani z która rozmawiałam udzieliła mi bardzo szczegółowych informacji i w kwestii produktu i dawkowania dziękuje i polecam oby zadziałało 😊
Kupuje ten produkt dla męża, który ma dość bardzo stresującą pracę. Widzę po nim, że teraz lepiej sobie z nim radzi, jest spokojniejszy i bardziej uśmiechnięty
Kupiłam dla mojego 4-letniego synka olejek Młody Geniusz. Widzę po nim, że jest dużo mniej wybuchowy, radzi sobie lepiej z trudnościami, mniej płacze...
Mam od dłuższego czasu trudność poziomiem energii w ciągu dnia. iorę olejek od kilku miesięcy i problemy minęły. W końcu mam siłe na hobby
Aura Care poprawiła moje libido i sprawiła, że moje życie seksualne stało się bardziej satysfakcjonujące.
pomagają mi jeść zdrowiej! Mniejsze łaknienie na niezdrowe przekąski, więcej chęci na warzywa i owoce.
Aura Care "Spokojny Sen" to mój nowy najlepszy przyjaciel. Zasypiam w mgnieniu oka i śpię jak dziecko!
Prawidłowo zapakowane produkty, polecam. Niczego nie brakowało, szybka realizacja. Bardzo szybka i sprawna obsługa. Nie było żadnych problemów. Jestem zadowolona zarówno z obsługi sklepu, jak i z produktu. Produkty bardzo dobrze zapakowane, oryginalne i w przystępnych cenach. Polecam.
Olejek 'WEWNĘTRZNY SPOKÓJ' kupiłam dla mojego 17-letniego syna, który ostatnio boryka się z dość sporymi problemami emocjonalnymi, co wpływa na jego niepokój ducha. Zauważyłem dużą poprawę. Więcej rozmawia, te rozmowy są spokojne, wyszedł do ludzi
Lubię firmę Aura Care za rzetelność, wiedzę oraz bardzo dobrej jakości olejki. Chciałam dodać iż stosuję oleki ponieważ zmagam się z problemami hormonalnymi od wielu lat. Dziękuje firmie Aura Care za pomoc i wsparcie w codziennych trudnościach
Wszystkie informacje na stronie sklepu są aktualne. Bardzo solidne opakowanie. Myślę, że bez problemu wytrzymałoby ewentualny zwrot. Natychmiastowa reakcja na zamówienie i szybka dostawa. Świetny sklep a obsługa jest na najwyższym poziomie.
Odbyłam konsultację i po niej zamówiłam kilka adaptogenów. Sam proces tej konsultacji - bardzo sobie to cenię, ponieważ mozna uzyskać odpowiedź na każde pytanie, co wyróżnia tą markę na tle innych. Z mojej strony - pełna rekomendacja
Jestem pod wrażeniem działania tego produktu. Wcześniej miałam niepohamowane ataki głodu i szturmu na lodówkę i szafki w kuchni. Po kilku dni stosowania tego produktu minęło mi to, co od razu przerzuciło się na wagę
produkty warte spróbowania, u mnie efekt był odczuwalny dopiero w trakcie stosowania drugiej buteleczki, ale finalnie jest to, na co czekałam :) uspokojenie, lepsze radzenie ze stresem, mniejsze rozkojarzenie
Olejek zdecydowanie spełnił swoje zadanie. Mega jestem zadowolona. Przez większość dnia ostatnio byłam totalnie bezsilna. Nic mi się nie chciało. Teraz jest zdecydowanie lepiej, odczuwam, że olejek pomaga
Długo się wahałam co do zakupu produktu Spokojny Sen, ale ostatecznie zakupiła. Po pierwszym tygodniu miałam mieszane uczucia, ale teraz decydowanie uważam to za bardzo dobry wybór. Śpię jak zabita :)
Znakomita jakoś! Naprawdę jedne z najlepszych składów dostępnych na rynku, a wypróbowałam wiele. Składniki skomponowane tak, że wspierają i uzupełniają wzajemnie swoje działanie Polecam 🙂
Długo szukałam naturalnych suplementów i w końcu trafiłam na Aura Care 🙂 Od niedawna zaczęłam brać Wewnętrzny spokó i sama jestem zaskoczona jakością produktów. Zdecydowanie polecam! 😀
Trafiłam tutaj z polecenia mojej terapeutki. Kończę pierwszy miesiąc kuracji. Zdecydowanie na plus. Jestem spokojniejsza, wstaje z delikatnym uśmiechem - dla mnie kolosalna różnica 😀
W końcu super adaptogeny bez alkoholu. Chyba jedyna taka firma, wszystkie pozostałe mają w sobie alkohol co dla mnie jest niedopuszczalne + nie mogę podawać z alkoholem dla dzieci