dobrewino.pl

Opinie (252) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (263)

Ważny od: 10 mar 2023
dobrewino.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 lis 2023
Zawsze czytelna oferta. Bardzo fajne promocje. Blyskawiczna dostawa. Sklep reaguje bez zwłoki w przypadku problemu z przesyłką, a gdy brak asortymentu dzwonią z alternatywną propozycją. Chętnie i regularnie wracam.

16 gru 2023
Kontakt z biurem obsługi - niesatysfakcjonujący! Do tej chwili rachunek nie został wystawiony prawidłowo. Zamówienie zostało opłacone w chwilę złożeniu, a na przysłanym rachunku nie zostało to odnotowane! Dzwoniłam w tej sprawie kilkukrotnie z prośbą o wystawienie prawidłowego rachunku i do tej pory,kilka dni po dostawie, nie został skorygowany!

Opinie nt. sklepu dobrewino.pl

27 cze 2023

Świetny serwis. Doskonałe wina, dziękuje za doradztwo!:)

Bardzo dziękuję za błyskawicznie dostarczone zamówienie i za doradztwo. Swietna wina - wow!!!! Polecam każdemu sklep dobrewino.pl !!
27 cze 2023
😘
28 maj 2023

Wspaniala obsluga - rewelacyjny kontakt

Transport przysporzył problemow, ale p. Katarzyna ogarnala cala sprawe nalezycie. Polecam z zamknietymi oczyma. Wina wysmienite!
30 maj 2023
Dziękuję bardzo za przemiłą ocene 😘
Bardzo dobra fachpwa obsługa. Duzy asortyment proponowanych produktów.Cena razy jakość - najwyższy poziom. Tak trzymać
21 paź 2023
Super sklep :) wina zapełniają moją winniczkę... no i sklep się ładnie upomina o moją aktywność ładnymi rabatami :)
23 wrz 2023

Bardzo dobrze

Wina bardzo dobrze zapakowane. Poprawić komunikację w logistycznej firmie współpracującej lub poszukać innej
30 cze 2023

dobra usługa, dobre wrażenia

dobrze opisany towar (wino), dobrze zapakowane i wysłane. Dotarło. Przede mną test zawartości butelek ... :)
Dziękujemy bardzo ❤️😘
12 wrz 2023
Zakupy dotarły szczęśliwie, profesjonalnie opakowane i w pełni bezpieczne. Szybka realizacja zamówienia.
2 sie 2023
Szybka dostawa, świetnie zapakowane, paczka za pobraniem - wszystko tak jak trzeba. Polecam serdecznie.
Dziękujemy pięknie ❤️
27 paź 2023
Bardzo szybko i profesjonalnie przeprowadzona transakcja. Polecam zakupy u tego Sprzedawcy !!!
DW
Dariusz W.
WIELICZKA
Wino rewelacja. Całe szczęście że wróciliście do normalnego limitu na bezpłatna przesyłkę
29 gru 2023
Perfekcyjna obsługa! Towar dostarczony szybko i sprawnie! Bardzo korzystne ceny! Polecam!
5 maj 2023
Super! Wina jeszcze nie zdążyłam spróbować ale dostawa ekspresowa, porządnie spakowane 👍
5 maj 2023
Dziękujemy😘 mamy nadzieję że wina również sprostają wymaganiom smakowym😘
20 lis 2023

Szybko, sprawnie

Zamówienie zostało zrealizowane szybko, sprawnie. Towar dobrze, bezpiecznie zapakowany.
30 wrz 2023
Szybka dostawa przesyłka bezpiecznie dotarła dobrze zapakowana Świetne wina polecam 👍
21 maj 2023
Świetna firma, zamawiałem wino wielokrotnie, zawsze bez problemów. Polecam Ryszard
30 maj 2023
Dziękuję za przemiła ocenę 😘
25 lis 2023
Świetne wina. W dobrej cenie. Czego oczekiwać więcej. Profesjonalna przesyłka.
22 gru 2023
Profesjonalna obsługa! Extra opakowane i błyskawiczna dostawa! A wino przepyszne
IP
Wszystko sprawnie,szybka wysyłka i fajne rabaty przy zakupie kilku butelek.
21 paź 2023
Bardzo dobrze i bezpiecznie zapakowane. Bardzo dobry kontakt z kurierem.
18 lip 2023
promocje brak ciekawych alkoholi-ale moze profil sklepu to sprzedaz wina
😘