drzewkaowocowe24.pl

Opinie (2636) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2737)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 maj 2023
niestety otrzymałem zamówienie niekompletne bo zwróceniu uwagi dostałem że jest kompletne co nie jest prawdą, brakowało dapple dandy Śliwomorela Flavor Supreme (99270) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Flavor Heart (99293) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Queen Elizabeth (99391) - 1x 29.90 PLN Śliwomorela Dapple Dandy (99263) - 1x 29.90 PLN Czereśnia Rainier (8128) - 1x 23.90 PLN Grusza azjatycka Chojuro (44793) - 1x 21.90 PLN Jabłoń Early Geneva (Czerwona Papierówka) (5251) - 1x 20.90 PLN

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

odnośnie przesyłki nie mam zastrzeżeń, trudno teraz oceniać mi ten produkt który został zakupiony, uważam takie opinie zbyt wygórowane na zaś, z uwagi na to że dopiero teraz zostały posadzone sadzonki, nie wiem jak się przyjmą czy przyniosą mi korzyści czy też okaże że sadzonki nie przyjęły się także szkółka roślin owocowych powinna z takim zapytaniem i wystawianiem opinii zwracać się do kupujących po okresie wegetacji.
drzewka z odkrytymi korzeniami zabezpieczone przed wyschnięciem, zapakowane w karton - uważam za dobry sposób transportu; zamówiłam 4 różne drzewka owocowe kolumnowe - jedno jest nieznaczone więc nie wiem czy to jest to co zamówiłam czy inna przypadkowa roślina? mam nadzieję że będzie zgodne z zamówieniem; tego dostawcę poleciła mi osoba które ma takie drzewka od 3-4 lat i się sprawdzają

Świetna jakość drzewek i pakowania :-)

Dzień dobry, drzewka bardzo dorodne, zdrowe i ze zdrowym systemem korzeniowym. Do tego perfekcyjnie zapakowane - przyszły nieuszkodzone. Dziękuję za tę jakość. Duży plus za instrukcję wsadzania i zabezpieczenia drzewek na czas, kiedy tymczasowo nie da się ich umieścić w ziemi - przekazałam te materiały znajomej, która dopiero "raczkuje" w uprawie roślin. Bardzo się z nich ucieszyła. Zakładam, że wszystkie sadzonki się przyjmą, a za kilka lat dają owoce :-).

Drzewka przyszły w znakomitym stanie

Jestem pod wrażeniem znakomitego opakowania drzewek - jesteście profesjonalistami! Mini brzoskwinia nie uroniła ani jednego mocno już rozwiniętego pąka! Obydwa zamówione drzewka już się przyjęły. Byłam zdziwiona, że jabłoń papierówka duo posiada dwa pnie, a ja wyobrażałam sobie że to będzie jeden pień. Może dobrze byłoby zaznaczyć tę informację w opisie? Dziękuję bardzo i szczerze polecam Waszą Szkółkę Joanna Boroń
Ostatnio drzewka czy krzewy owocowe kupuję głównie wysyłkowo. Raz to oszczędność czasu, dwa większy wybór. Jedyna wada takich zakupów to brak możliwości sprawdzenia jakości sadzonki, tu możemy tylko sugerować się opiniami innych kupujących. Było to moje pierwsze zamówienie z drzewkaowocowe24.pl i nie mam się do czego przyczepić. Czas wysyłki zgodny z deklarowanym. Paczka dobrze zabezpieczona. Trzeba nadmienić, że firma kurierska paczkę dostarczyła w stanie nienaruszonym. Kupiłem dwa drzewka z gołym korzeniem i kilka sadzonek w doniczkach. Co do drzewek zbyt wcześnie by stwierdzić czy się przyjmą jednak jeśli chodzi o pokrój i stan korzeni wszystko ok. Sadzonki w doniczkach (głównie borówka) ładne, dość dobrze wyrośnięte, żywe. Wysadzone nie zwiędły więc jest dobrze. Podsumowując z zakupu jestem zadowolony i jeśli będę jeszcze potrzebował czegoś do ogrodu to na pewno sprawdzę ofertę szkółki.
1 kwi 2024
Podoba mi się możliwość zrobienia zakupów przed rozpoczęciem sezonu. Jednak wolałabym otrzymać drzewka dużo później niż w marcu. Obecnie muszę im znaleźć miejsce i chronić przed zimnem do maja a przynajmniej końca kwietnia. Jest to problematyczne. Drzewka jednak już zaczynają puszczać pączki, mam nadzieję że się wszystkie przyjmą i będą zdrowo rosły.
Współpracuje z tą firmą od dwóch lat, nigdy nie było żadnych problemów. Pani potrafi doradzić i wybrać odpowiednią odmianę dla nie zdecydowanych. Drzewka odpowiednio zabezpieczone przed transportem. Pozdrawiam.
Drzewka i krzewy przyszły w idealnym stanie. Bardzo starannie zapakowane. Kontakt ze sklepem świetny Pani która odebrała bardzo miła wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania odnośnie dalszej pielęgnacji . Naprawdę takich przedsiębiorców Nam dziś potrzeba . Polecam z czystym sumieniem . Sama napewno wrócę do Państwa na zakupy 👍

Drzewka doskonałe, wszystkie się przyjęły.

Drzewka dotarły w bardzo dobrym stanie, wszystkie się przyjęły pięknie. Zakupiłam ponad 20 różnych drzewek i wszystkie to bardzo dobre sadzonki z silnym korzeniem. Po tygodniu wypuściły pączki, mimo, że sądziłam w ten kwietniowy upał 28st. C. Jestem bardzo zadowolona. Kupiłam też borówki, piękne sadzonki. Polecam!!!

To moje drugie zamówienie w drzewkaowocowe. Zamówienie dostarczone sprawnie, dobrze zapakowane. Czereśnie przyszły bardzo duże i grube. Dzień po posadzeniu widać, że roślina budzi się do życia. Jedynie świdośliwa maleńka, zaledwie jedna gałązka. z kwiatostanem. Mam nadzieję, że się przyjmie.
Zachęcam do kupna, kupuję już drugi rok. Zaraz po posadzeniu w danym roku porzeczki, agrest i borówka pięknie owocowały, zarówno krzewy jak i drzewka są bardzo dobrze zabezpieczone. Teraz kupiłam również drzewka owocowe, mam nadzieję, że równie będą piękne owoce. Polecam w 100%
Bardzo dobrze zapakowane, świetnie ukorzenione, w bardzo dobrej kondycji. Polecam serdecznie. Jeśli coś pojdzie nie tak z przyjmowaniem sie w gruncie to będzie chyba tylko moja wina 😉. Chociaż wydaje mi się ze ciężko byłoby zepsuć tą jakość.
Drzewka były dobrze zapakowane. Akurat, gdy dotarły byłam chora i nie mogłam ich od razu posadzić, ale wraz z drzewkami dostarczona była ulotka jak mogę je przetrzymać bez zasadzenia. W tej chwili są już zasadzone i widać, że się przyjęły.
bardzo dobry kontakt z firmą, nie było problemu z roszerzeniem zamówienia (zapomniałem dodać jednego drzewka). dobrze zapakowana szybka i sprawna dostawa. przydatna ulotka/instrukcja do sadzenia drzewek. to już mój kolejny zakup

Jest ok

Wszystko super poza tym że jedno z drzewek było innej odmiany niż zamówione. Prawdopodobnie był brak i dopasowano najbardziej zbliżoną odmianę. Zapakowane bardzo dobrze, załączona "instrukcja" ze wskazówkami. Jestem zadowolona
Drzewka w bardzo dobrej kondycji przyjechały. Gotowe go posadzenia. Ponad miesiąc od posadzenia drzewka się przyjęły i rosną. Pakiet borówek także w bardzo dobrej kondycji. Teraz dać im czas i cieszyć się owocnymi zbiorami :)

Broszura

Oprócz tego, że wszystko zgodnie z umówionym czasie to bardzo mnie się spodobała dołączona broszurka dotycząca sadzenia i przycinania posadzonych drzewek -bardzo cenne uwagi dla nie fachowca a za takiego się uważam. Dziękuję
Mimo długiego okresu oczekiwania na wysłanie zamówienia (ponad 10 dni od momentu zamówienia) otrzymałem dobrze zabezpieczoną paczkę. Wszystkie sadzonki zostały wysadzonego do ziemii w dniu otrzymania i już puszczają liście.
Profesjonalna obsługa, drzewka znakomicie spakowane (choć w transporcie kilka małych gałązek się połamało). Morela i brzoskwinia wypuściły pąki liściowe, grusza niestety się nie rozwija. Czas pokaże, czy się przyjmie.
1 kwi 2024

Mile zaskoczenie

Bardzo duży wybór drzewek. Pomimo obaw o to jak rośliny zniosą wysyłkę byłem miło zaskoczony. Warto wspomnieć o bardzo zadbanych i rozbudowanych korzeniach co na pewno ułatwi przyjęcie się roślin. Polecam serdecznie.