drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3347) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3581)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 lip 2023
MIMO MOICH OBAW CO DO JAKOŚCI ZAMÓWIONYCH DRZEWEK PO ICH OTRZYMANIU SKLEP OD RAZU WYDAŁ OPINIĘ, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. NIE BYŁO. PO POINFORMOWANIU SKLEPU PONAD MIESIĄC PO DOSTAWIE O URATOWANIU LECZ ZŁYM STANIE JEDNEJ Z DWÓCH ZAKUPIONYCH MORELI SKLEP JUŻ WYKAZAŁ BRAK ZAINTERESOWANIA TĄ SPRAWĄ. A WYSTARCZYŁOBY PRZEPROSIĆ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, MOŻE ZAPROPONOWAĆ WYSŁANIE ZDROWEGO EGZEMPLARZA NA JESIEŃ? ODPOWIEDZIEĆ. A TU GŁOWA W PIASEK… NAWET NIE WIEM CZY MAM W TAKIEJ SYTUACJI PRAWO DO REKLAMACJI, BO INTERESOWAŁY MNIE DWIE NOWE MORELKI ABY ODZYSKAĆ STAN PO STRACIE RATOWANYCH ZAINFEKOWANYCH RAKIEM☹️ A NIE ZASADY REKLAMACJI

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

24 kwi 2024
21 kwi 2024
21 kwi 2024
24 mar 2024

Drzewka są mniejsze niż w opisie (1roczne ,a nie 2 letnie)

Drzewka około 1 metra ,a nie 150cm tak jak w opisie. Zakupione Lukasówki to tylko sam cienki przewodnik - bez gałęzi ,spodziewałem się większych drzewek. Przez miesiąc od posadzenia jeszcze nie puściły pąków ,ciekawe czy się przyjmą. Opinia napisana na stronie sklepu nie pojawiła się - dziwne bo widnieją tylko same pozytywne ... pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie ...
Odpowiedź ze sklepu drzewkaowocowe24.pl
Szanowna Pani Anno, Zakupiła Pani drzewka Lukasówki na podkładce KARŁOWEJ, z tego powodu drzewka są mniejsze. Rzeczywiście opis produktu wprowadza w błąd ponieważ jest tam deklarowana wysokość jak dla "normalnie" rosnącego drzewka. Jest to nasz błąd, który został już poprawiony. Drzewka są jak najbardziej z 2-letniego cyklu uprawy. Jeśli chciała Pani otrzymać duże drzewko, posiadamy takie na podkładce gruszy kaukaskiej, są to piękne drzewka Lukasówki o wysokości do 180 cm. Możemy je Pani na nasz koszt wymienić. Prosimy o wiadomość na email biuro@drzewkaowocowe24.pl. Pozdrawiamy
1 kwi 2024
Niektóre sadzonki porzeczek były miniaturowe (dosłownie 4cm nad doniczkę a były też takie z 20-30cm sadzonki- zapłaciłam tyle samo za szt), morwy rowniez mini, do tego przyschnięte gałązki, drzewka owocowe ładne, większe niż rok temu kupowałam od Was ale słabiej zabezpieczone w transporcie. Rok temu był hydrożel, teraz tylko trochę trocin w korzeniach
14 kwi 2024

Drzewka 50%/50% zadowolenia

Drzewka 50/50. Jedna jabłoń super, druga goły pojedynczy pień ale zaczyna puszczać pendy, czereśni super, na śliwie niestety tylko 1 gałązka puszcza liscie, reszta chyba już nie ruszy. Realizacja szybka, drzeka dobrze zabezpieczone.

Czereśnia

Na 5 drzewek jedno czereśnia kordia na pół suche! Gałązki wiotkie i zeschnięte, wygląda jak by czekało wykopane na wysyłkę z pół roku! Wstyd takie coś wysyłać!,proszę spojrzeć na zdjęciach! Pozostałe drzewka na 4!
Odpowiedź ze sklepu drzewkaowocowe24.pl
Szanowny Panie Danielu, Drzewka przez nas sprzedawane przechowywane są w specjalistycznej chłodni z kontrolowaną wilgotnością i temperaturą utrzymującą drzewka w stanie uśpienia. TYLKO w taki sposób można bezpiecznie transportować i przesadzać drzewka z odkrytym systemem korzeniowym. Drzewka nie są suche tylko uśpione, gdy tylko dostaną ciepła zaczną wchodzić w okres wegetacji. Wszystko odbywa się zgodnie ze sztuką szkółkarską. Proszę drzewko posadzić i cierpliwie poczekać. To, że ułamał Pan suchą gałązkę nie oznacza, że drzewko jest suche. Proszę sprawdzić przewodnik zdrapując go paznokciem jeśli w środu jest zielona miazga - wszystko jest w porządku, jeśli czarna lub brązowa to proszę o zdjęcie na email biuro@drzewkaowocowe24.pl , będziemy reklamować drzewko. Pozdrawiamy.
31 mar 2024
Drzewka nadane w czwartek przyjechały w poniedziałek późnym wieczorem. Proponuję wysyłkę pn- śr. Piąte drzewko było ustawone na pozostałych doniczkach, stąd złamane galazki.