drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3347) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3581)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 lip 2023
MIMO MOICH OBAW CO DO JAKOŚCI ZAMÓWIONYCH DRZEWEK PO ICH OTRZYMANIU SKLEP OD RAZU WYDAŁ OPINIĘ, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. NIE BYŁO. PO POINFORMOWANIU SKLEPU PONAD MIESIĄC PO DOSTAWIE O URATOWANIU LECZ ZŁYM STANIE JEDNEJ Z DWÓCH ZAKUPIONYCH MORELI SKLEP JUŻ WYKAZAŁ BRAK ZAINTERESOWANIA TĄ SPRAWĄ. A WYSTARCZYŁOBY PRZEPROSIĆ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, MOŻE ZAPROPONOWAĆ WYSŁANIE ZDROWEGO EGZEMPLARZA NA JESIEŃ? ODPOWIEDZIEĆ. A TU GŁOWA W PIASEK… NAWET NIE WIEM CZY MAM W TAKIEJ SYTUACJI PRAWO DO REKLAMACJI, BO INTERESOWAŁY MNIE DWIE NOWE MORELKI ABY ODZYSKAĆ STAN PO STRACIE RATOWANYCH ZAINFEKOWANYCH RAKIEM☹️ A NIE ZASADY REKLAMACJI

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

Dostawa za wcześnie, gdy jeszcze było zimno.

Dostawa w najgorszym z możliwych terminów, tuż przed samymi przymrozkami. Co ważne, było to wcześniej niż termin deklarowany w szczegółach dostawy. Sadzonki z odsłoniętym korzeniem musiały czekać ponad tydzień na posadzenie.

Malutkie sadzonki, brązowe korzenie

Dwa zakupy. W ubiegłym roku ok, w tym sadzonki malutkie, korzenie brązowe. Na zdjęciu to najmniejsze to dereń. Pozostałe to jeżyny. Stacjonarnie w szkółkach są dużo ładniejsze. Po mailu do nich otrzymałem odpowiedź: "Jeśli rośliny mieszczą się w deklarowanych wartościach to w czym problem?" - oczywiście rośliny mieścił się w minimalnych deklarowanych wartościach. Niestety nie polecam.
Odpowiedź ze sklepu drzewkaowocowe24.pl
Oczywiście każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Klient oczekiwał roślin w pełni rozwiniętych, w fazie rozwoju części nadziemnej i podziemnej mimo, że zamówienie złożył w lutym a paczka doszła 1 marca - kiedy wegetacja roślin jeszcze się nie rozpoczęła. Jak widać na zdjęciu rośliny są w doskonałej kondycji, pędy żywe z nabrzmiałymi pąkami doskonale rokujące na nadchodzący sezon. Liczymy na to, że tak samo chętnie jak teraz Pan Paweł wyrazi swoją opinię jak krzewy będą w fazie wzrostu i owocowania. Pozdrawiamy
17 mar 2024
Przestać wymuszać ocenianie. Dokonałem jednego zakupu a dostałem już od was milion maili żeby ocenić zakup. Oczywiście chcielibyście 5 gwiazdek. Za przeproszeniem z***ć się chce od tego spamu na skrzynce pocztowej
sadzonki jagódy bardzo małe ,przyschnięte czubki pędów,dzrewka uszkodzona kora,niby przycięte ale chyba dawno bo końcówki przyschnięte, zasadziłem może coś z tego będzie ale kiedy?
17 mar 2024
Szkółka ma problem z guzowatoscia. Zamawiałem po raz pierwszy i ostatni. Pieniądze zwrócone dopiero po tygodniu, dwóch mejlach i telefonie. Nie polecam
Odpowiedź ze sklepu drzewkaowocowe24.pl
Szanowny Panie Marcinie, Maila ze zdjęciami przesłał nam Pan 13.03 o godzinie 7:21. Zwrot środków za drzewko zleciliśmy 15.03 o godzinie 22:48. Czy dwa dni to długi czas oczekiwania? Pozdrawiamy
17 mar 2024
połamane gałązki w drzewkach, ewidentnie widać że przy pakowaniu ,ponieważ kurier przywiózł paczkę w całości i opakowanie w stanie nie naruszonym
Brak jednej sadzonki, nawet nie wiem jakiej bo tylko delniwa jest oznaczona. Bardzo niefrasobliwe zapakowanie. Po rozpakowaniu miszmasz.
Jabłoń szampion słaba korona, tylko jeden wykrzywiony jak łuk pęd.... Korony pozostałych jabłoni z uschniętym w 1/2 pędem głównym...
Krzewy jagód są bardzo mizerne, a drzewko ma słaby system korzeniowy, nie wiem czy się zakorzeni
Bardzo słaba jakość roślin
10 mar 2024
8 lip 2023
2 lis 2023
Zamówienie zostało nie w pełni zrealizowane. Pierwsza reklamacja to brak odpowiedzi. Druga to zapewnienie, iż w poniedziałek zostanie zrealizowana. Mija trzy tygodnie i jej brak. Może w któryś zimowy poniedziałek, jak będzie luz w wysyłkach i ziemia skuta lodem.
18 cze 2023
Kolejne zakupy drzewek okazały się tym razem problematyczne. Drzewko moreli niestety suche od połowy. Sezon stracony.być może dlatego, ze przesyłka nie trafiła od razu. Przyszła informacja o przesunięciu terminu dostawy.
13 gru 2023
Wstyd, żeby firma, która znajduje się tak blisko Lublina, w ciągu tygodnia nie mogła wysłać kupionego drzewka do Lublina, Wstyd i brak słów !!!!!!!
6 lut 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że produkt spełnił Państwa oczekiwania. To, że towar w obrębie tego samego województwa szedł tak długo niestety nie jest naszą winą, tą uwagę należy złożyć firmie kurierskiej GLS. Mimo wszystko z naszego doświadczenia ta firma spisuje się najlepiej, a takie sytuacje są bardzo sporadyczne. Dziękujemy za pozytywną opinię o produkcie.
21 cze 2023
Sprzedawać tak jak w opisie i na zdjęciu a nie za drzewka 2-letnie sprzedawać okulanty. Tyle. Szkoda, że ludzi interesuje tylko zysk.
MK
Marcin K.
Brzezinka
15 cze 2023
Wysyłajcie klientom zdrowe sadzonki ( a nie zarażone chorobą grzybową) w zadeklarowanym klientowi terminie, powinno wystarczyć.