drzewkaowocowe24.pl- Logo - Opinie

drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3383) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3718)

odnośnie przesyłki nie mam zastrzeżeń, trudno teraz oceniać mi ten produkt który został zakupiony, uważam takie opinie zbyt wygórowane na zaś, z uwagi na to że dopiero teraz zostały posadzone sadzonki, nie wiem jak się przyjmą czy przyniosą mi korzyści czy też okaże że sadzonki nie przyjęły się także szkółka roślin owocowych powinna z takim zapytaniem i wystawianiem opinii zwracać się do kupujących po okresie wegetacji.

8 lip 2023
MIMO MOICH OBAW CO DO JAKOŚCI ZAMÓWIONYCH DRZEWEK PO ICH OTRZYMANIU SKLEP OD RAZU WYDAŁ OPINIĘ, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. NIE BYŁO. PO POINFORMOWANIU SKLEPU PONAD MIESIĄC PO DOSTAWIE O URATOWANIU LECZ ZŁYM STANIE JEDNEJ Z DWÓCH ZAKUPIONYCH MORELI SKLEP JUŻ WYKAZAŁ BRAK ZAINTERESOWANIA TĄ SPRAWĄ. A WYSTARCZYŁOBY PRZEPROSIĆ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, MOŻE ZAPROPONOWAĆ WYSŁANIE ZDROWEGO EGZEMPLARZA NA JESIEŃ? ODPOWIEDZIEĆ. A TU GŁOWA W PIASEK… NAWET NIE WIEM CZY MAM W TAKIEJ SYTUACJI PRAWO DO REKLAMACJI, BO INTERESOWAŁY MNIE DWIE NOWE MORELKI ABY ODZYSKAĆ STAN PO STRACIE RATOWANYCH ZAINFEKOWANYCH RAKIEM☹️ A NIE ZASADY REKLAMACJI

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

Sadzonki jagody kamczackiej zostały przysłane szybko i w dobrym stanie. Szkoda tylko, że pomimo obietnic w emailu potwierdzającym zamówienie wiadomość o wysłanej przesyłce została przysłana dzień po jej dostarczeniu. Dobrze że ktoś był w domu i odebrał przesyłkę.
Drzewka przyszły dobrze opakowane w specialnym karton kurierem, a czy wyrośnie z nich owoc to się okaże. Pozdrawiam
14 maj 2024
Przesyłka odpowiednio zabezpieczona, roślinki wg.opisu. Polecam
15 maj 2024
dłuższy okres ważności rabatu 10 %, jeżeli ktoś go pozyska
Wszystko w porządku. Zamówione roślinki mają się dobrze
8 maj 2024
Sadzonki bardzo dobrze zapakowane do transportu.
5 maj 2024
Transakcja przebiegłą pomyślnie, polecam