drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3335) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3781)

odnośnie przesyłki nie mam zastrzeżeń, trudno teraz oceniać mi ten produkt który został zakupiony, uważam takie opinie zbyt wygórowane na zaś, z uwagi na to że dopiero teraz zostały posadzone sadzonki, nie wiem jak się przyjmą czy przyniosą mi korzyści czy też okaże że sadzonki nie przyjęły się także szkółka roślin owocowych powinna z takim zapytaniem i wystawianiem opinii zwracać się do kupujących po okresie wegetacji.

8 lip 2023
MIMO MOICH OBAW CO DO JAKOŚCI ZAMÓWIONYCH DRZEWEK PO ICH OTRZYMANIU SKLEP OD RAZU WYDAŁ OPINIĘ, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. NIE BYŁO. PO POINFORMOWANIU SKLEPU PONAD MIESIĄC PO DOSTAWIE O URATOWANIU LECZ ZŁYM STANIE JEDNEJ Z DWÓCH ZAKUPIONYCH MORELI SKLEP JUŻ WYKAZAŁ BRAK ZAINTERESOWANIA TĄ SPRAWĄ. A WYSTARCZYŁOBY PRZEPROSIĆ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, MOŻE ZAPROPONOWAĆ WYSŁANIE ZDROWEGO EGZEMPLARZA NA JESIEŃ? ODPOWIEDZIEĆ. A TU GŁOWA W PIASEK… NAWET NIE WIEM CZY MAM W TAKIEJ SYTUACJI PRAWO DO REKLAMACJI, BO INTERESOWAŁY MNIE DWIE NOWE MORELKI ABY ODZYSKAĆ STAN PO STRACIE RATOWANYCH ZAINFEKOWANYCH RAKIEM☹️ A NIE ZASADY REKLAMACJI

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

23 maj 2024
Sadzonki jagody kamczackiej zostały przysłane szybko i w dobrym stanie. Szkoda tylko, że pomimo obietnic w emailu potwierdzającym zamówienie wiadomość o wysłanej przesyłce została przysłana dzień po jej dostarczeniu. Dobrze że ktoś był w domu i odebrał przesyłkę.
1 cze 2024
Drzewka przyszły dobrze opakowane w specialnym karton kurierem, a czy wyrośnie z nich owoc to się okaże. Pozdrawiam
28 maj 2024
Wszystko w porządku. Zamówione roślinki mają się dobrze
28 maj 2024
27 maj 2024
18 maj 2024
18 maj 2024
17 maj 2024
26 maj 2024
Drzewka przyszły w kiepskim stanie. 3/4 liści było suchych. Wysłane zostały luźno w kartonie, a ziemia zabezpieczona jedynie jednorazówką.
Trudny kontakt telefoniczny. Mam pytania o kilka drzewek które się nie przyjęły. Nie można się dodzwonić. Proszę o kontakt
17 maj 2024
wyglądało okazalej aniżeli przyszło i listki nieco ciemnie na obrzeżach
Grusza i morela bardzo słabe drzewka
21 kwi 2024

Zaskoczony gabarytem ,

Zaskoczyła mnie sama przesyłka , jej niewielkie wymiary jak na zamówionych 12 sadzonek . Po rozpakowaniu okazało się że się zmieściły choć 4 szt były delikatnie uszkodzone (połamane końcówki krzewów ) . Jakoś sadzonek w porządku , mam nadzieję ze się dobrze przyjmą . Chętnie polecam tą szkółkę .
25 kwi 2024

Pakowanie do wysyłki to porażka

Wszystkie zakupione drzewka (9 sztuk) zapakowano z "gołymi korzeniami" okręconymi tylko streczem. Po rozpakowaniu drzewka wręcz PŁAKAŁY aby je podlać. Mam nadzieję, że nie przeschły nadmiernie i się przyjmą.
Sadzonki ładne i duże jednakże zapakowane dwie do jednego woreczka i to zapewne spowodowało, że jedna z sadzonek miała złamane dwie odnogi, w tym pęd główny. Opakowanie zewnętrzne bardzo dobre.
24 kwi 2024
Przesyłka bardzo dobrze zapakowana i dlatego przyszla w nienaruszonym stanie.Drzewko w donicy b.ladne.Zobaczymy jak przyjmą się te z gołym korzeniem,paczki powoli pękają.Pozdrawiam
28 kwi 2024
Drzewka w dobrym stanie ale miękkie krzewy takie jak maliny wszystkie przyjechały połamane