drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3347) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3581)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 lip 2023
MIMO MOICH OBAW CO DO JAKOŚCI ZAMÓWIONYCH DRZEWEK PO ICH OTRZYMANIU SKLEP OD RAZU WYDAŁ OPINIĘ, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. NIE BYŁO. PO POINFORMOWANIU SKLEPU PONAD MIESIĄC PO DOSTAWIE O URATOWANIU LECZ ZŁYM STANIE JEDNEJ Z DWÓCH ZAKUPIONYCH MORELI SKLEP JUŻ WYKAZAŁ BRAK ZAINTERESOWANIA TĄ SPRAWĄ. A WYSTARCZYŁOBY PRZEPROSIĆ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, MOŻE ZAPROPONOWAĆ WYSŁANIE ZDROWEGO EGZEMPLARZA NA JESIEŃ? ODPOWIEDZIEĆ. A TU GŁOWA W PIASEK… NAWET NIE WIEM CZY MAM W TAKIEJ SYTUACJI PRAWO DO REKLAMACJI, BO INTERESOWAŁY MNIE DWIE NOWE MORELKI ABY ODZYSKAĆ STAN PO STRACIE RATOWANYCH ZAINFEKOWANYCH RAKIEM☹️ A NIE ZASADY REKLAMACJI

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

4 maj 2024
Bardzo podoba mi się podejście do klienta. Szybka i fachowa dostawa. Drzewka dotatly bez uszkodzeń w bardzo dobrej kondycji. Teraz już tylko czekać na plony. Bardzo polecam jestem zadowolony z zakupu.
3 maj 2024

Polecam.

Wysyłka w terminie, drzewko b. dobrze zapakowane i zabezpieczone kartonem, wielkość jak w opisie. Wystawiam te opinię tydzień po odebraniu i posadzeniu -wygląda na to że drzewko się przyjęło. Polecam
27 kwi 2024

Elastyczność i profesjonalizm

Bardzo szybka dostawa, dobrze zabezpieczone drzewka w zbiorczym balocie i przygotowane do sadzenia (bez potrzeby przycinania). Niewiarygodna elastyczność w modyfikacji zamówienia dzień przed wysyłką.
28 kwi 2024
Polecam firmę. Bardzo dobry kontakt. Szybka dostawa. Drzewka dobrze zabezpieczone na czas transportu. Do tego dołączona broszura jak dbać o drzewka i krzewy owocowe. Teraz tylko czekam na zbiory😊.
1 maj 2024
Drzewka w dobrej kondycji silne,zdrowe, dobry system korzeniowy. Zamówiłam 2 drzewka gruszki,otrzymałam trzecie drzewko gratis, innego gatunku jako zapylacz.To miłe, że firma dba o takie rzeczy.
Gorąco polecam szkółkę, drzewka i krzewy zakupione jesienią poprzedniego roku w tym roku już zakwitły, wszystko się przyjęło. Mam nadzieję, że zakupy, które zrobiłam tej wiosny będą równie udane.
3 maj 2024
Szczerze polecam. Zarówno drzewko, agrest oraz borówki dostarczone zostały bardzo szybko. Zapakowane bardzo profesjonalnie. Krzewy i drzewko wyglądają zdrowo, pozostaje czekać na owoce.
29 kwi 2024
Mam nadzieję, że drzewka się przyjmą - otrzymałem dodatkowo krzew porzeczki - miły gest. Przesyłka terminowo dostarczona - zabezpieczona profesjonalnie. Polecam. Pozdrawiam J Dębniak
5 maj 2024

Polecamy !

Wszystkie krzewy były idealnie spakowane. Przyjechały w nienaruszonym stanie. Podane wysokości roślinek na stronie odpowiadały rzeczywistości. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy 🙂

Polecam, sadzonki się przyjęły.

Wszystkie 20 sadzonek malin się przyjęły, tak samo jak gruszka kolumnowa. Wcześniej sadzonki z hipermarketu - tylko jedna na 5 się przyjęła. Więc spokojnie mogę polecić ten sklep.
Tylko od was drzewa mają kwiaty i owoce w miarę szybko nieźle .i krzewy z biedronki też .a reszta to szmelc .sory że wspomniałem konkurencję ale chcecie opinie to macie pozdrawiam
Super!!!! Od zamowienia do wysylki 3 dni. Rewelacja. Do tego dodtkowo jedno drzewko. Polecam Wszystkim, ktorzy pragna miec swoje drzewko. Napewno jeszcze wroce do tego Mega Sklepu
28 kwi 2024
Polecam w 100 % Realizacja szybka profesjonalnie pakowane i same drzewka super.To już kolejne zamówienie i jestem mega zadowolony tylko tutaj kupuje i będę kupować.Polecam.
4 maj 2024

Drzewka kolumnowe owocowe

Drzewka owocowe dotarły w bardzo dobrym stanie. Starannie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Na pierwszy rzut oka są w dobrej kondycji.Polecam tego sprzedawcę.
25 kwi 2024

Polecam drzewka i krzaczki z drzewaowocowe24.pl.

Zamówione krzaczki malin były dobrze zapakowane i dobrze zniosły dostawę. Wcześniej już zamawialem drzewka i krzaczki z drzewaowocowe24.pl więc dostawca był sprawdzony.
24 kwi 2024
Piękne,zdrowe sadzonki drzew owocowych.Bardzo starannie przygotowane do wysyłki,dotarły nieuszkodzone.Czekam na następne,tym razem krzewy owocowe,gdy tylko będą dostępne.
24 kwi 2024

Pozytywnie

Drzewka owocowe dotarły w dobrej kondycji, czas wysyłki zgodny z oferowanym. Fajnie na przyszłość, gdyby była możliwość przesyłki drzewek z odkrytym korzeniem w balocie.
26 kwi 2024

Polecam.

Szybka wysyłka. Drzewka w bardzo dobrym stanie. Zamówiłam kolejny raz i kolejny raz jestem zadowolona. Drzewka z poprzedniego sezonu rosną i pięknie zakwitły. Polecam.
Dobrze zabezpieczone drzewka. Profesjonalna oferta. W tym roku spóźniłam się z zamówieniem i część odmian nie była dostępna, jednak na pewno dokupię kolejne jesienią.
27 kwi 2024
Zakupione krzaczki bardzo starannie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Szybka realizacja zamówienia i konkurencyjne ceny. Polecam z czystym sumieniem.