drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3347) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3581)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 lip 2023
MIMO MOICH OBAW CO DO JAKOŚCI ZAMÓWIONYCH DRZEWEK PO ICH OTRZYMANIU SKLEP OD RAZU WYDAŁ OPINIĘ, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. NIE BYŁO. PO POINFORMOWANIU SKLEPU PONAD MIESIĄC PO DOSTAWIE O URATOWANIU LECZ ZŁYM STANIE JEDNEJ Z DWÓCH ZAKUPIONYCH MORELI SKLEP JUŻ WYKAZAŁ BRAK ZAINTERESOWANIA TĄ SPRAWĄ. A WYSTARCZYŁOBY PRZEPROSIĆ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, MOŻE ZAPROPONOWAĆ WYSŁANIE ZDROWEGO EGZEMPLARZA NA JESIEŃ? ODPOWIEDZIEĆ. A TU GŁOWA W PIASEK… NAWET NIE WIEM CZY MAM W TAKIEJ SYTUACJI PRAWO DO REKLAMACJI, BO INTERESOWAŁY MNIE DWIE NOWE MORELKI ABY ODZYSKAĆ STAN PO STRACIE RATOWANYCH ZAINFEKOWANYCH RAKIEM☹️ A NIE ZASADY REKLAMACJI

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

27 kwi 2024
Zakupione krzaczki bardzo starannie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Szybka realizacja zamówienia i konkurencyjne ceny. Polecam z czystym sumieniem.
25 kwi 2024
Piękne rośliny. Bardzo dobrze i profesjonalnie zapakowane. Świetny kontakt. Szybka wysyłka. Faktura z podanym paszportem roślinnym dla każdej sadzonki. Polecam!!!
1 maj 2024

Sklep godny polecenia

Drzewka solidnie zapakowane, szybka dostawa. W paczce otrzymałam też gratis jedną sadzonkę. Wszystko już posadzone i czekam na pierwsze owoce :) Sklep polecam.
Zamawiam kolejny raz z tej strony i nigdy się nie zawiodłam drzewka pięknie się przyjmują i rosną! A do tego są bardzo dobrze zabezpieczone podczas podrozy
23 kwi 2024
Produkt właściwie zabezpieczony Sadzonki w bardzo ładnym stanie Poprzednio zamówione sadzonki przyjeły się i bardzo dobrze rosną Polecam asortyment sklepu
Dostałam krzaczki malin bez żadnego uszkodzenia na czas a co do ich smaki to za rok jak się przyjmą i urosną. Na razie to jestem zadowolona że dostałam
25 kwi 2024
Towar staranie zabezpieczony.Dotarł w stanie nienaruszonym.Każdy krzak opisany.Do przesyłki załączoną praktyczną instalacja.Na razie wszystko w porządku.
2 maj 2024

Polecam w 💯%🌳🌴

Towar super zapakowany i zabezpieczony , dostawa błyskawiczna, wszystkie drzewka jak i krzaczki malin piękne z listkami , teraz tylko czekamy na owoce .
27 kwi 2024
Drzewka owocowe zgodne z opisem na stronie, w bardzo dobrym stanie.Zamowiona czereśnia ma kilka zielonych owoców. Bardzo szybka realizacja zamówienia.
Świetna strona internetowa do zakupów do ogrodu i nie tylko. Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym chęcią zakupów np.drzewek czy innych roślin.
Firma super !! Przez pomyłkę jednego artykułu brakowało w paczce. Po mojej informacji dosłali bez najmniejszego problemu. A drzewka super rosna 😉
23 kwi 2024

Bardzo dobre sadzonki, profesjonalne podejście do klienta

Szybka wysyłka, doskonały sposób zabezpieczenia sadzonek do transportu. Sadzonki w bardzo dobrym stanie, zdrowe i duże. Szczerze polecam zakupy!
21 kwi 2024
Krzewy przyjechały w idealnym stanie, dobrze zapakowane, ziemia wilgotna, rośliny zywe, z listkami. Jestem bardzo zadowolona z jakości sadzonek.
30 kwi 2024
Zamówione drzewka są bardzo dobrej jakości, zdrowe. Świetnie przygotowane do transportu. Polecam Szkółkę roślin owocowych- DrzewkaOwocowe24.pl
24 kwi 2024

Jablonie

Drzewka przyszły ładnie i solidnie zapakowane, już są posadzone na działce. Korony ładnie ukształtowane, ale nie ma jeszcze listków . Polecam
25 kwi 2024
Szybka dostawa, sadzonki w bardzo dobrym stanie, starannie zabezpieczone, z ulotką zawierającą "instrukcję" jak z nimi postępować. Polecam

Fachowa dostawa

Sadzonki dostarczone bardzo szybko. Dobrze zabezpieczone folią stretch i kartonem. Jeśli wszystkie się przyjmą to dam więcej gwiazdek 👍
Rośliny w bardzo dobrym stanie. Zdrowe i bez chorób. Polecam zakupy w szkółce. Dostawa szybka, rośliny super przygotowane do wysyłki.
Drzewka przyszły szybko - czy się przyjmą czas pokaże. Trzy z pieciu trochę zmarnowane ale listki puszczają więc jestem dobrej myśli.
Drzewka i krzewy w dobrej kondycji. Również dobrze zabezpieczone do transportu. Szybka realizacja. Miły, rzeczowy i sprawny kontakt.