drzewkaowocowe24.pl

Opinie (3339) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3563)

23 maj 2023
Zamówioną przesyłkę otrzymałam. Wszystko co związane z zamówieniem było bez zarzutu - bardzo dobra strona internetowa, na której znajduję obszeny opis dotyczący interesujących mnie roślin ( jestem amatorem) i sposobu ich uprawy, nawożenia, cięcia. Stare odmiany, na których mi zależało. Bardzo obszerna oferta odmian drzew i krzewów. Miła pani pod telefonem, z którą mogłam dodatkowo skonsultować wątpliwości. Ważna dla mnie możliwość zamówienia dostawy na konkretny termin. Towar bardzo dobrze zapakowany - skutecznie zabezpieczał korzenie przed zniszczeniem i wyschnięciem. Świetna ulotka ze streszczeniem dobrych porad, szczególnie dla laików. Tektura do pakowania niefarbowana - nadaje się na kompost :)

8 lip 2023
MIMO MOICH OBAW CO DO JAKOŚCI ZAMÓWIONYCH DRZEWEK PO ICH OTRZYMANIU SKLEP OD RAZU WYDAŁ OPINIĘ, ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. NIE BYŁO. PO POINFORMOWANIU SKLEPU PONAD MIESIĄC PO DOSTAWIE O URATOWANIU LECZ ZŁYM STANIE JEDNEJ Z DWÓCH ZAKUPIONYCH MORELI SKLEP JUŻ WYKAZAŁ BRAK ZAINTERESOWANIA TĄ SPRAWĄ. A WYSTARCZYŁOBY PRZEPROSIĆ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, MOŻE ZAPROPONOWAĆ WYSŁANIE ZDROWEGO EGZEMPLARZA NA JESIEŃ? ODPOWIEDZIEĆ. A TU GŁOWA W PIASEK… NAWET NIE WIEM CZY MAM W TAKIEJ SYTUACJI PRAWO DO REKLAMACJI, BO INTERESOWAŁY MNIE DWIE NOWE MORELKI ABY ODZYSKAĆ STAN PO STRACIE RATOWANYCH ZAINFEKOWANYCH RAKIEM☹️ A NIE ZASADY REKLAMACJI

Opinie nt. sklepu drzewkaowocowe24.pl

30 kwi 2024
Kupowałem sadzonki i drzewka w różnych firmach i tylko dwie są godne polecenia. Jedną z nich są DrzewkaOwocowe 24.pl
Borówka amerykańska- przesyłka przyszła dobrze zapakowana a same sadzonki spore, wydają się mieć potencjał. Polecam
30 kwi 2024
Krzewy porzeczki odpowiednio zapakowane dostawa Ok .krzewy widać że już wypuszczają listeczki tzn ze się przyjęły

Polecam ;)

Pierwsze ale mysle ze nie ostatnie zamowienie ;) realizacja szybka i roslinki przyszly w dobrej formie, polecam ;)

Polecam zakupy!

Drzewka bardzo ładne, dobrze przygotowane do transportu 🙂 Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam zakupy!
Szybka realizacja zamówienia, bogata oferta, bardzo ładne drzewka, dobrze zadbane i zabezpieczone w transporcie
24 kwi 2024
Drzewka bardzo dobrze zabezpieczone, duże widać, że zdrowe. Zobaczymy czy się przyjmą. Na pewno zamówię kolejne
20 kwi 2024
Wszystkie drzewka i krzewy owocowe posadzone jesienią się przyjęły, część z nich już zawiązała owoce. Polecam
-Z
-k. Z.
Wrocław
20 kwi 2024
Dziękuję za uwzględnienie moich potrzeb co do drzewka. Jak zwykle świetnie zapakowane i sprawnie dostarczone.
Sadzonki bardzo ładne, w solidnym opakowaniu. Już posadzone do gruntu i puszczają pąki. Chyba się przyjęły.
bardzo dobrze opakowana roślina , informacja o sposobie pielęgnacji, szybka dostawa, produkt dobrej jakości
Obsługa na medal. Kupuję już trzeci rok drzewka i wszystko się przyjęło. Polecam z całą odpowiedzialnością.
27 kwi 2024
Solidnie opakowane. Czas dostawy w porządku. Drzewka .natychmiast posadzilem, czekam na przyjęcie się ich.
25 kwi 2024
zapakowane dobrze, drzewka z ładnymi korzeniami zgodnie z opisem . Dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam.
23 kwi 2024
Sadzonki malin jakościowo i kondycyjnie bardzo dobre. Przesyłka bardzo profesjonalne zapakowana. Polecam!
30 kwi 2024
Drzewka byly profesjonalnie zapakowane i dobrze zabezpieczone na czas transportu. Solidna firma,polecam.
Drzewka owocowe w dobrej kondycji. Dobry kontakt ze sprzedającym. Szybką realizacja zamówienia. Polecam
29 kwi 2024

Obsługa na 5!:)

Szybki kontakt i wysyłka. Drzewka dobrze zapakowane, oraz w bardzo dobrej kondycji. Polecam zakupy :)!
Bardzo ładne drzewka owocowe i dobrze zabezpieczone, dziękuję za dodatkowe drzewko gratis, pozdrawiam
24 kwi 2024
Bardzo sprawna i mila obsuga. Do tego rzeczowa pomoc i wsparcie w doborze kobkretnych odmian drzewek.