steelmasters.pl

Opinie (134) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (134)

Opinie nt. sklepu steelmasters.pl

13 lip 2023
To co mnie urzekło, oprócz fantastycznego efektu końcowego - to czystość Pana Grzegorza i jego pracowników. Wykonali pracę, posprzątali, przez cały czas dbali o porządek w moim domu, nic nie uszkodzili. Rewelacja
12 lip 2023
Moim zdaniem najlepsi fachowcy w okolicach Warszawy. Wiem co mówię, bo jestem projektantem i miałem styczność z wieloma podobnymi firmami. Tutaj wszystko na czas, jasno określone warunki, super jakość
7 lip 2023
Jestem projektantką wnętrz. Kupiliśmy dla mojego klienta schody stalowe oraz przeszklenie. Czas realizacji, cena oraz poziom kontaktu z firmą na bardzo wysokim poziomie. Oby tak dalej :)
5 lip 2023
Jako architekt wnętrz polecam współpracę z firmą Steelmasters z Warszawy. Zawsze fachowe doradztwo, szybkie terminy realizacji oraz wykonanie na najwyższym poziomie.
12 lip 2023
Firmę steelmasters poleciła mi moja znajoma. Nie zawiodła moich oczekiwań. Barierki oraz przeszklenie wykonane bardzo dobrze, kontakt z firmą wzorowy, ceny normalne
6 lip 2023
Jako projektantka wnętrz mogę polecić współpracę z firmą steelmasters - kilka realizacji już zrobiliśmy i wszystko było super
11 lip 2023
Bardzo dobry kontakt i doradztwo z przedstawicielami firmy. Wszystko jak najbardziej OK. Wykonanie pierwsza klasa
29 wrz 2023
29 wrz 2023
Zdecydowanie polecam!
15 lip 2023
mimo bardzo specyficznej klatki schodowej u nas w domu udało się zrobić super schody i barierki
5 lip 2023
przeszklenia i balustrady wykonane przez steelmasters w koncu spełniły moje marzenia. dziekuje
12 lip 2023
Dziękujemy Panu Grzegorzowi i jego ekipie za świetną współpracę. Przesympatyczni ludzie :))
12 lip 2023
Wszystko zgodnie z planem i terminowo. Jakość wykonania na wysokim poziomie. Współpraca OK
15 lip 2023
Wspaniały kontakt z Panem Grzegorzem i jego pracownikami. Realizacja wg ustaleń, polecam
5 lip 2023
Pan do pomiaru spóźnił się 30 minut, jednak wykonanie balustrady na najwyższym poziomie
12 lip 2023
robili schody moim rodzicom. Mama i tata są bardzo zadowoleni, będą polecali znajomym
11 lip 2023
Dziękujemy bardzo. Bardzo nam się podoba wykonanie barierek i przeszklenia loftowego
13 lip 2023
Rewelacyjne wykonanie mojego zamówienia. Wykonanie na podstawie zdjęcia z pinterest
5 lip 2023
Balustrady na taras zrobione zgodnie z projektem i wizją. Jestem bardzo zadowolony.
13 lip 2023
Bardzo dobrze wykonane przeszklenie i barierka stalowa. Schodów nie zamawiałem