medivon.pl

Opinie (141) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (606)

Ważny od: 4 paź 2021
medivon.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Masażer zgodny z opisem, sprawny. Natomiast czas realizacji zamówienia przeciągnięty do ponad dwóch tygodni sugeruje, że firma wystawia towar którego nie posiada.

29 cze 2023
Byłam zbywana 3 tyg że paczka będzie wysłana jutro, napisałam kilka e mail, prosiłam o szybką wysyłkę bo wyjeżdżam Mimo to paczka nie została wysłana, dałam znać że mimo to niech przyjdzie mama odbierze jakie było moje zdziwienie że kolejne tygodnie nic się nie dzieje ... W końcu zrezygnowałam z wysyłki urządzenia, zamówiłam na allegro ok godz 13 paczkę miałam na następny dzień w domu Cyrk, dla mnie ta firma, pierwszy raz zalowalam że chciałam zamówić produkt bezpośrednio od producenta Po co prowadzić sklep skoro nie chce się nadawać przesyłek??! Kpina

Opinie nt. sklepu medivon.pl

Zamowienie zlozylam w Black Week w listopadzie 2023 i do dnia dzisiejszego nie zostalo zrealizowane. Bardzo dlugi czas oczekiwania, brak aktualizacji w trakcie realizacji, nalezy samemu sie dopytywac.
Wysyłka miała być w ciągu 24h. Przesyłka przyszło po 3 tygodniach jeszcze po interwencji mailowowej bo sklep nie udostępnia żadnego numeru telefonu.
Posiadać towar, który oferujecie i nie oszukiwać klientów.
Materac nie spełnia swoich funkcji
24 lut 2024
ZABAWKA KTÓRĄ KUPIŁEM NIE DZIAŁA A E- ROZMOWA Z OSOBĄ Z FIRMY TO ŻART NIE MAM CZASU AKTUALNIE Z FIRMĄ WALCZYĆ ALE ZA PARE DNI ZAKOŃCZE PROJEKT I POOOOWALCZYMY ODRADZAM ZAKUP MASAŻERA TO ABSOLUTNA SZOPKA A NIE MEDYCZNA ZABAWKA I OBSŁUGA ŻADNA ALE FILMIKI REKLAMOWE MAJA SOLIDNE
Lekceważąca obsługa to jedno, a drugie to fakt że z maty nie można korzystać dłużej niż kilka - kilkanaście minut . Przy dłuższym masowaniu się efekt zdrowotności jest całkiem odwrotny nawet przy zdrowym kręgosłupie.
JB
Jacek B.
Zabrodzie
Zamówienie nie zostało zrealizowane. Gwiazdka za szybki zwrot pieniędzy.
Nie warte swojej ceny. Słaby efekt
3 mar 2024
29 cze 2023

Przede wszystkim wysłać produkt!!

18 lip 2023
Przepraszamy za wszelkie niedogodności, z jakimi Pani się spotkała w związku z zamówieniem. Chcielibyśmy zapewnić Panią, że opisana sytuacja była jednorazowym incydentem i nie jest typowym zdarzeniem w naszej firmie. Niezawodność i terminowa dostawa są dla nas priorytetem, dlatego jesteśmy głęboko zaniepokojeni, że doszło do opóźnień i braku komunikacji w przypadku Pani zamówienia. Wierzymy, że ta sytuacja była wyjątkowa i podjęliśmy działania, aby zapobiec powtórzeniu się podobnych problemów w przyszłości.
4 paź 2023

Brak komunikacji z klientem

Zamówienie złożone kilka tygodni wcześniej- brak kontaktu, brak towaru o czym byłam poinformowana po kilku tygodniach - zdążyłam nawet zapomnieć że coś zamawiałam.
20 cze 2023
produkt przeterminowany bez nadrukowanej daty produkcji i daty ważności , nieznajomość obowiązujących przepisów , zwrot kosztów dostawy dopiero po interwencji MRK
28 wrz 2023
Przepraszamy za wszelkie zamieszanie. Chcielibyśmy wyjaśnić, że nasz produkt, czyli maseczki medyczne, nie były przeterminowane i obie wspomniane daty powinny być obecne na opakowaniu, jednak mogły zostać niezauważone przez klienta. Przyjęliśmy od niego zwrot towaru i zwróciliśmy pieniądze za zamówienie. W razie dodatkowych pytań lub uwag, chętnie pomożemy.
31 sie 2023
Sprzedajecie towar którego nie macie na stanie. Instrukcja obsługi nie zawiera dokładnego opisu
13 cze 2023
Ponad 2 miesiące czekałam na masażer dłoni. Zdecydowanie za długo.
28 wrz 2023
Rozumiemy Pani niezadowolenie z długiego czasu oczekiwania na masażer dłoni, jednak chcielibyśmy podkreślić, że produkt, który Pani zamówiła, był dostępny w przedsprzedaży, co było jasno zaznaczone na naszej stronie przed dokonaniem zamówienia. Informowaliśmy tam również o fakcie jak długi może być czas oczekiwania na zamówienie (około 2 miesiące). W przyszłości jeszcze bardziej zadbamy o to, aby tego typu informacje były jak najlepiej widoczne, aby uniknąć podobnych nieporozumień
25 gru 2023
Elementy masujące trzeszcza