medivon.pl

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (604)

Ważny od: 4 paź 2021
medivon.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Masażer zgodny z opisem, sprawny. Natomiast czas realizacji zamówienia przeciągnięty do ponad dwóch tygodni sugeruje, że firma wystawia towar którego nie posiada.

29 cze 2023
Byłam zbywana 3 tyg że paczka będzie wysłana jutro, napisałam kilka e mail, prosiłam o szybką wysyłkę bo wyjeżdżam Mimo to paczka nie została wysłana, dałam znać że mimo to niech przyjdzie mama odbierze jakie było moje zdziwienie że kolejne tygodnie nic się nie dzieje ... W końcu zrezygnowałam z wysyłki urządzenia, zamówiłam na allegro ok godz 13 paczkę miałam na następny dzień w domu Cyrk, dla mnie ta firma, pierwszy raz zalowalam że chciałam zamówić produkt bezpośrednio od producenta Po co prowadzić sklep skoro nie chce się nadawać przesyłek??! Kpina

Opinie nt. sklepu medivon.pl

Masażer kolana

Moje pierwsze doświadczenia z masażerem kolana jest bardzo dobre. Po pierwszych 15 minutach masażu ból zelżał znacznie. Oczywiście ból w nodze czuję dalej ale NIE KULEJĘ ! :-)

Masażer do rąk

Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja zamówienia.Masażer niedawno zakupiony,działa zgodnie z opisem.Spełnia swoją funkcję i przynosi ulgę dla chorych dłoni.
SZYBKA DOSTAWA.TOWAR JAK NA ZDJĘCIU.

Opinia do zamówienia elektrod firmy medivon

Szybko, sprawnie, uprzejmie.
Zamowienie zlozylam w Black Week w listopadzie 2023 i do dnia dzisiejszego nie zostalo zrealizowane. Bardzo dlugi czas oczekiwania, brak aktualizacji w trakcie realizacji, nalezy samemu sie dopytywac.
Podobało mi się, że wymieniono wadliwy masażer na dobry. Lepiej mogłoby być, gdyby Medivon odpowiadał szybciej na maile.
JJ
Jolanta J.
Kołacinek
10 mar 2024
Masażery są świetne i bardzo mi się przydają. Na przesyłkę czekałam jednak miesiąc czasu, ponieważ ktoś ją źle spakował i nie dotarła do mnie. Wielokrotnie musiałam dzwonić do firmy kurierskiej, aby wyjaśnić jej statut. Uciążliwe było to, że z firmą Medivon nie ma kontaktu telefonicznego, a na kontakt e- mailowy przychodziły niewłaściwe informacje.
Masażer do stóp bardzo dobry, jego minusem jest czas pracy, konkretnie chodzi o konieczna przerwę w pracy, po 20min należy go zostawić na 15min, zdecydowanie osłabia to opinie, która mogłaby być rewelacyjna.
JŻ
Joanna ż.
Wrocław
Dałabym pięć gwiazdek, gdyby nie bardzo długi termin realizacji zamówienia, sam produkt- masażer do oczu zgodny z opisem, jestem z niego bardzo zadowolona , używam go codziennie, duża ulga dla oczu
Wysyłka opóźniona więcej niż deklarowana i nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie brak informacji ze strony Sprzedającego. Dopiero jak zadzwoniłem i napisałem maila to była odpowiedź.
Produkt bardzo dobrej jakości, działa bez zarzutów. Przede wszystkim bardzo pomaga 😀😀
10 mar 2024
Super mata maskującą naprawdę polecam, zgodna z opisem, robi robotę.
Szybka dostawa i produkt taki jak w opisie, jestem zadowolona.
10 mar 2024
Wyjątkowo pozytywny i idealny kontakt z klientem.
3 mar 2024
Uchwyt dobrze trzyma telefon nawet, gdy trzęsie,