SPORT-MAX.PLOpinie

SPORT-MAX.PL- Logo - Opinie
SPORT-MAX.PL- Logo - Opinie

SPORT-MAX.PL - Suplementy i odżywki, Delikatesy, Zdrowa żywność

SPORT MAX to jeden z największych sklepów internetowych z suplementami i odżywkami dla sportowców w Polsce. Właścicielem marki jest firma FHU Gubex, która powstała w 1993 roku. W branży sportowej działa od ponad 23 lat. Aktualnie w naszym asortymencie znajduje się ponad 7000 produktów. Współpracujemy z takimi markami jak ALLEGRO, ARENA, EBAY, EMAG (dawniej Agito), EMPIK, CARREFOUR. GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY - jest do nasza polityka cenowa, dzięki której GWARANTUJEMY naszym klientom najniższe ceny w Polsce! OUTLET - Wyprzedaże produktów z krótka datą nawet do -80% taniej! Aktualnie największa oferta outletowa w Polsce! SKLEPY STACJONARNE - Największy sklep z suplementami o odżywkami w Krakowie! APLIKACJA MOBILNA - Posiadamy swoją indywidualna aplikację na androida, która zainstalowało prawie 10 000 osób SPORT MAX - TAKIE SĄ FAKTY! Ponad 250 000 zadowolonych klientów Ponad 800 000 zrealizowanych zamówień Ponad 135 światowych marek 99% klientów poleca nasz sklep Certyfikaty bezpieczeństwa
F.H.U. "GUBEX" Jarosław Gubała
Ogłęczyzna 20a/17