SPORT-MAX.PLOpinie

SPORT-MAX.PL - Suplementy i odżywki, Delikatesy, Zdrowa żywność

SPORT MAX to jeden z największych sklepów internetowych z suplementami i odżywkami dla sportowców w Polsce. Właścicielem marki jest firma FHU Gubex, która powstała w 1993 roku. W branży sportowej działa od ponad 23 lat. Aktualnie w naszym asortymencie znajduje się ponad 7000 produktów. Współpracujemy z takimi markami jak ALLEGRO, ARENA, EBAY, EMAG (dawniej Agito), EMPIK, CARREFOUR. GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY - jest do nasza polityka cenowa, dzięki której GWARANTUJEMY naszym klientom najniższe ceny w Polsce! OUTLET - Wyprzedaże produktów z krótka datą nawet do -80% taniej! Aktualnie największa oferta outletowa w Polsce! SKLEPY STACJONARNE - Największy sklep z suplementami o odżywkami w Krakowie! APLIKACJA MOBILNA - Posiadamy swoją indywidualna aplikację na androida, która zainstalowało prawie 10 000 osób SPORT MAX - TAKIE SĄ FAKTY! Ponad 250 000 zadowolonych klientów Ponad 800 000 zrealizowanych zamówień Ponad 135 światowych marek 99% klientów poleca nasz sklep Certyfikaty bezpieczeństwa
F.H.U. "GUBEX" Jarosław Gubała

4.81/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu SPORT-MAX.PL

Wczoraj
Wszystko ok. Polecam

Zamówienie złożone 24.03. do 31.03 brak reakcji na nie. Po 3 monicie (01.04) do sklepu informacja od nich że nie mają tego co oferowali. 8 dni i 3 wiadomość i zajarzyli, że mają wirtualne produkty. Chat nie działa, wiadomość od Trusted Shops olana, sklep z tragiczną obsługą klienta + oferta produktów których nie mają na sklepie. Nie polecam. Dodam, że to nie pierwsze były zakupy z problemami.

Wczoraj
Wszystko ok..

Sprawna obsluga.

Sprawie przeprowadzony cały proces zakupów, szybka dostawa. Ceny i oferta produktów sklepu Sport-Max. PL - super!

Bardzo dobry kontakt, polecam

Polecam. Nie jeden raz kupowałam w tym sklepie i zawsze tak samo: bezproblemowo, błyskawicznie i profesjonalnie!!!

Zawsze jestem zadowolona z zakupów w sklepie, rabaty, gratisy, miła bezproblemowa obsługa. Polecam wszystkim.

Bardzo szybko sprawnie ,dbają o klienta.Zamawiane towary w dobrej cenie od dobrych producentów.Wystarczające opisy produktów ,co ważne zwłaszcza dla alergików.Polecam

Super polecam

Szybka wysyłka, super produkty, wszystko dobrze spakowane. Polecam

super sprzedawca

Polecam tego sprzedawcę.Wysyłka szybka, towary zgodne z zamowionymi. Profesjonalnie działajacy sklep

-ok kk

Wszystko OK!!!

Czas przesyłki standardowy jak wszędzie do paczkomatu. Paczki mogły by być pakowane w karton, a nie w koperty które zazwyczaj sa rozdarte. Kupiłem m.in. na spróbowanie przedtreningówkę Ecomax... Jedno wielkie dziadostwo, zaraz po otwarciu było tak twarde, zbrylone że musiałem wykrajać to łyżką. Cena adekwatna do jakosci :)

1 tydzień temu
Bardzo zadowolony jestem z obsługi tego sklepu w pełnym wymiarze, od kontaktu po sposób zabezpieczenia przesyłki

Szybko i sprawnie.Towar zgodny z opisem.

Realizacja zamówienia w terminie. Minus za koszt płynu - cena z kosmosu.