plisso.pl- Logo - Opinie

plisso.plOpinie

ważny od: 9.12.2016
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep plisso.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie plisso.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 9.12.2016
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu plisso.pl

Świetna obsługa, błyskawiczna realizacja zamówienia, a plisa bardzo dobrej jakości! Złożyłem skromne zamówienie, w dodatku niestandardowe. Obsługa sklepu nie miała najmniejszego problemu aby dobrać niestandardowe mocowanie plisy, która mnie interesowała. Wszystko pasuje idealnie! Na szczególną uwagę zasługuje dostarczany w pakiecie "przyrząd" niezmiernie ułatwiający samodzielny montaż plis okiennych! Polecam!

Nie polecam, brak kontaktu po sprzedaży, części nie gotowe do montażu, brak otworów montażowych w prowadnicach, niedbale przygotowanie

Opinie nt. sklepu plisso.pl

Dobrze wykonana moskitiera.
Polecam, transakcja zrealizowana szybko i sprawnie , bardzo dobra jakość produktu, łatwy montaż .
Bardzo dobra jakość. Szybka realizacja zamówienia. Polecam
Wszystko super, solidne wykonanie, szybka realizacja.
Wysoka ocena za sprawną realizację zamówienia.
Bardzo szybko, dobra jakość i cena
Wszystko ok polecam
Bardzo dobra komunikacja z Klientem i szybka realizacja produktu. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony :)))
Fachowe doradztwo.szybka realizacja Polecam
Profesjonalnie, polecam.
Profesjonalnie i szybko.
Gorąco polecam. Roleta wolnowisząca na duże okno, pod indywidualny wymiar , przygotowana perfekcyjnie . Usługa bardzo szybko zrealizowana , wykonanie bardzo dobre.
Wszystko bardzo szybko i zgodnie z opisem. To mój trzeci zakup a szykują się następne. Brakuje mi tylko kodu rabatowego dla stałych klientów :) Polecam
Odpowiedź ze sklepu plisso.pl
Dziękujemy. Cieszy nas ogromnie zadowolenie naszych Klientów. Co do kodów rabatowych - prosimy śledzić nasz fanpage. Będziemy informować o wszelkich akcjach marketingowych. Pozdrawiamy.
Szybkość załatwienia zlecenia, sprawna szybka wysyłka.Zamowienie w czwartek wieczorem w poniedziałek otrzymałem przesyłkę świetnie zabezpieczoną.
Odpowiedź ze sklepu plisso.pl
Dziękujemy :) Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania.