plisso.pl- Logo - Opinie

plisso.pl

Opinie (17) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (163)

Ważny od: 9 gru 2016
plisso.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 maj 2023
Perfekcyjna obsługa od początku do końca. Szybki termin realizacji. Rady bezcenne. Montaż dość prosty. Cena za wybrany materiał dość wysoka ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Na razie (dzień 1) osiągnęliśmy oczekiwany efekt. Dziękujemy!

14 lip 2023
Zagubione zamówienie . Na plus pani na infolinii . Czas oczekiwania 7 dni . Zamówienia brak . Po tym czasie info ze niewiadoma gdzie Jessa zamówienie i ze wysyłają nowe . Czekam 😌

Opinie nt. sklepu plisso.pl

2 mar 2024

Szybka dostawa, bardzo dobra jakosc i obsluga

Szybka dostawa, bardzo konkurencyjna cena, dobra komunikacja email (p. Karolina) oraz bardzo dobra jakosc. Roleta o szerokosci 3.2m - bezproblemowy montaz i funkcjonalności. POLECAM!
dobra jakość listki żaluzji grube nie będą się zaginać na końcach jak moje poprzednie
10 maj 2023
6 maj 2023

Bardzo dobra jakość

Plisa którą zamówiłam jest bardzo dobrej jakości! Jestem mile zaskoczona perfekcyjnością jeśli chodzi o wymiary. Zależało nam na wymiarach co do milimetra, i tak też było. Na pewno będę zmawiać więcej.
10 lip 2023
W sumie ok Trzeba dokładnie czytać opis pomiarów i zamawiać zgodnie z wymiarami....
3 kwi 2023
Bardzo dobra jakość żaluzji. Szybka wysyłka.
8 maj 2023
Łatwość montażu i estetyka.
5 lip 2023
roleta super