plisso.plOpinie

plisso.pl- Logo - Opinie
plisso.pl- Logo - Opinie

plisso.pl - Plisy oraz żaluzje w doskonałej cenie

Plisso.pl działa od 2015 roku jako bezpośredni dystrybutor żaluzji plisowanych firmy Vertex S.A. – producenta osłon okiennych, cieszącego się wieloletnim doświadczeniem na rynku osłonowym, sięgającym 1994 roku. Od czerwca 2016 oferta sklepu plisso poszerzyła się o nowe produkty – żaluzje wewnętrzne poziome aluminiowe i drewniane ISOTRA. Plisy ,,Plisso” to przede wszystkim nienaganna jakość komponentów oraz materiałów, z których są wykonywane. Tkaniny produkowane w Europie - spełniają wszelkie wymagane normy. Plisy stanowią bardzo praktyczny, a zarazem estetyczny element aranżacji. Mogą być stosowane do okien prostokątnych, okrągłych, owalnych oraz o nietypowych kształtach. Również na okna dachowe. Świetnie chronią przed nagrzaniem pomieszczenia na poddaszach. Rolety plisowane można ustawić według różnej konfiguracji – od góry, od dołu, czy według własnych potrzeb. Żaluzja Isotra jest rozwiązaniem w którym jako mechanizm do obsługi zastosowano łańcuszek. Dzięki swojej prostocie stanowi wraz z oknem zintegrowaną całość. Rozwiązanie to pozwala na montaż w systemach okien PCV jak i dachowych.Zaletą tego typu żaluzji jest prosty i szybki montaż. Dodatkowym atutem tego typu żaluzji są małe gabaryty oraz wysoka funkcjonalność. Dzięki obsłudze za pomocą łańcuszka koralikowego płynna regulacja pozycji lamel jeszcze nigdy nie była tak prosta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!
Vertex S.A.
Bestwińska 25
43-502 Czechowice-Dziedzice
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000288773
Janusz Gibas

Opinie nt. sklepu plisso.pl

4.94/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu plisso.pl

Bardzo dobre wykonanie, jestem zadowolony .
BARDZO fajne plisy zaciemniają i zatrzymują ciepło. Do tego miła i profesjonalna obsługa. Dostawa ekspres!!!
zadowolona
Plisowane rolety zakupione na plisso.pl są wykonane perfekcyjnie. Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz łatwość montażu to ich kolejne zalety. Rolety plisowane, w przeciwieństwie do zwykłych, umożliwiają częściowe lub całkowite zasłonięcie okna zarówno od góry jak i od dołu. W naszym mieszkaniu na parterze sprawdzają się znakomicie.
Jestem zadowolony z zakupu ,ale mam pewne zastrzeżenia co do informowania o przesyłce gdyż nie otrzymałem zawiadomieni do dzisiaj.Kurier stanął na wysokości zadania.Cieszę z zakupu i prawdopodobnie następny zakup też będzie w Plisso.
Polecam firmę i towar Towar zamówiony przed świętami,a wszystko poszło sprawnie i szybko. Rolety super
Jest to mój drugi zakup i jestem bardzo zadowolony.Towar bardzo dobry , kurier przyjechał na czas.
Sprawnie i fachowo, polecam na pewno będę korzystał nieraz z ich usług
Wszystko ok. Szybka bez problemow realizacja zamówienia.
Bardzo dobry towar, super wykonanie, szybka dostawa
Towar otrzymałam szybko i zgodny z zamówieniem
plissy bardzo dobrej jakości w super cenie.
Super, szybka realizacja i jakość do ceny
Korzystam kolejny raz Firma SPOKO Ok
wszystko dobrze zapakowane polecam
Plisy są piękne i funkcjonalne
Sprawnie i fachowo, polecam
Dobry produkt dobra jakosc