cyfrowedomy.pl- Logo - Opinie

cyfrowedomy.pl

Opinie (13) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (13)

Opinie nt. sklepu cyfrowedomy.pl

Dobry sklep.

Zamówiłem stereo przez Internet. Przed złożeniem zamówienia zadzwoniłem, żeby sprawdzić, czy wszystko jest na stanie i poprosiłem o poradę przy wyborze kabla - pomogli. Brakowało czegoś, ale znaleźli to u dostawcy i natychmiast wysłali na mój adres. Już następnego dnia roboczego zachwycił swoich sąsiadów wspaniałą muzyką. Prawdopodobnie im też bardzo podobał się ten zakup, ponieważ nie było żadnych skarg.
Dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka towaru. Bardzo dobra cena.
AR
A. R.
Złotów
21 sty 2024

Zakupy z przyjemnością

Bardzo polecam sklep cyfrowedomy.pl. Zakupy były prawdziwą przyjemnością. Nie zdarza się to aż tak często podczas zakupów internetowych. Bardzo fachowe doradztwo , błyskawiczna wysyłka towaru po zakupie. Niezwykle sympatyczny Pan Paweł.
10 sty 2024
Błyskawiczny kontakt i dostawa zamówionego produktu.

Elastyczny i solidny sprzedawca

Bardzo szybka realizacja zamówienia (mimo, że przyjęte po godzinach pracy). Doskonały kontakt ze sprzedającym. Polecam!

Najbardziej profesjonalna firmy

Z całego serca polecam Państwu firmę CYFROWEDOMY.PL a w szczególności ogromne podziękowania dla Pana Pawła: 1) profesjonalny doradca przed zakupem sprzętu, wszystko profesjonalnie wytłumaczone, porównane i spersonalizowane pod kątem potrzeb klienta. Kupiłem produkt dokładnie pod moje potrzeby, pod możliwości pomieszczenia i w budżecie który załozyliśmy. Nie było tu mowy o naciąganiu, sprzedawaniu rzeczy które zalegają. Rzetelne doradztwo! 2) błyskawiczna realizacja zamówienia + dodatkowe wsparcie mail (co do instrukcji, podłączeń … dotyczące dodatkowych tematów). 3) ale co najważniejsze: minęło kilka miesięcy jak kupiłem sprzęt a nadal wsparcie po stronie cyfrowedomy.pl i Pana Pawła maksymalne. Mimo, iż temat dziś który opisuje juz praktycznie nie dotyczy sprzedawcy - dostałem pełne wsparcie po stronie cyfrowedomy.pl. Pan Paweł pomógł mi odszukać sprzęt który pomyłkowo został wysłany do innej firmy po reklamacji i zostało to załatwione wszystko łącznie w wysyłka w mniej niż 24h. Szczerze mówiąc nie znam drugiej firmy (a kupowałem przeróżne rzeczy) by była tak zaangażowana w pomoc przed i po zakupie. Panie Pawle życzę wielu klientów bo zasługujecie na najlepsze recenzje i oceny i jeżeli będę mógł się tylko jakoś odwdzięczyć za pomoc jaka mi Pan udzieli i wsparcie - każdego który będzie potrzebował sprzętu którym handlujecie - bezzwłocznie wysyłam do Was. Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJE. Stały klient. PS. A projektor który kupiłem XGIMI 4K AURA - rewelacja i dla niedowiarków powiem - nie bójcie się wyzwań ! 150 cali w 4K

Pełny profesjonalizm

Miałem obawy związane z zakupem internetowym, ale przekonała mnie możliwość zamówienia bez opłaty transportowej oraz zapłaty przy odbiorze bez dodatkowej opłaty. Wszystko odbyło się sprawnie z wieloma powiadomieniami i miłym kulturalnym kurierze.
24 paź 2023

Satysfakcja klienta jest dla nich bardzo ważna!

Ogromne zaangażowanie w to, abym była zadowolona z zakupów. Pan Paweł dzwonił do mnie dwukrotnie, aby doradzić, poinformować mnie o konieczności skorygowania zamówienia, etc. Polecam usługi firmy!
7 lis 2023
Profesjonalna obsługa. Znakomity kontakt online szczególnie z Panem Pawłem. Szybka wysyłka. Polecam ten sklep.
23 gru 2023

Dobry kontakt, cierpliwość i atrakcyjna cenowo oferta - polecam.
29 lis 2023
Polecam, proces sprzedaży przebiegł bardzo sprawnie
3 paź 2023