DietBox.

Opinie (35) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (35)

14 wrz 2023
Jedzenie smaczne,urozmaicone,dostawy zawsze na czas.Korzystamy z mężem z cateringu już długi czas.Tylko raz brakowało dwóch posiłków w dostawie ale reklamacja została szybko i uczciwie rozpatrzona.Pomimo sporej konkurencji nie mamy potrzeby ani ochoty zmieniać firmy.Program lojalnościowy również na plus.Polecamy

17 lip 2023
Nie wszystkie danie są smaczne

Opinie nt. sklepu DietBox.

14 wrz 2023
12 paź 2023
Bywam klientem dietbox od co najmniej 3 lat. Korzystałam z różnych diet, aktualnie jestem na diecie ketogenicznej i muszę przyznać, że jest bardzo smaczna. Mam wrażenie, że zmieniła się jakość produktów i są lepiej przyprawiane. POLECAM
6 paź 2023

Dieta z wyborem menu - najlepsza!

Ludzie, jestem w szoku! Tak jak nie smakowało mi jedzenie z pozostałych wersji to dieta z wyborem menu jest PRZEPYSZNA! Jak z najlepszej restauracji. 5 gwiazdek to za mało 😊
19 lis 2023

Plusy, bardzo smaczne😊

Plusy: 1. Dobrze zapakowane. 2. Różnorodne potrawy. 3. Urozmaicona dieta, smaczna 4. Wszystko co otrzymałam mi smakowało dlatego na pewno ponowie zakup kolejnej diety.
11 lip 2023
Super Na razie dieta bardzo smaczna. Poprosiłam aby kurier dzwonił dzwonkiem i tak się dzieje, a wszędzie indziej musiałam cały czas interweniować. Dziękuję!
25 lip 2023

Smaczna Dieta dopasowana do klienta

Świetnie dobrane programy żywieniowe, bardzo smaczne jedzenie, dostawy terminowe i bezproblemowe. Korzystam od dwóch lat i nie zamierzam przestać.
25 sie 2023

Szybko, konkretnie i bezpiecznie.

Bardzo przejrzysty proces składania zamówienia, rozbudowane metody płatności, ekspresowe tempo procesowania. Korzystam od lat i bardzo polecam.
1 paź 2023

Smaczne posiłki na dobrych produktach!

Korzystam od dłuższego czasu z posiłków DietBox i nigdy się nie zawiodłem. Smacznie, dostawy zawsze na czas - polecam!
10 lis 2023
JEST TO MOJA 4 DIETA W DIETBOX I CHYBA NAJLEPSZA. POTRAWY DOBRZE DOPRAWIONE, MIESO MIEKKIE. POLECAM DIETE KETO.
8 wrz 2023
Dieta z wyborem menu - przepyszna! Zróżnicowane smaczne dania, mogę wybierać to co lubię :)
7 wrz 2023

Ciągle wracam do Dietbox

Zamawiam tam posiłki od około 4 lat, smakowo dla mnie najlepsi. Możliwość wyboru dań.
9 lip 2023
Świeżo i urozmaicone posiłki. Bezpiecznie dostarczone i na czas. Polecam !
23 lip 2023
Pyszne, zróżnicowane diety, zawsze świeże. Polecam!
UK
Urszula K.
21 wrz 2023

Zadowolenie

Ja zawsze byłam zadowolona! Zobaczymy jak teraz!
5 lip 2023
dobra dieta, smaczne dania, wszystko w porządku
9 lip 2023
Smaczne i zróżnicowane posiłki. Dziękuję
15 lip 2023
Dieta Wybór menu jest bez zarzutu :)
28 cze 2023
super sklep