yourshoes.pl

Opinie (88) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (416)

Ważny od: 27 wrz 2021
yourshoes.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 sty 2024
okazało się że nie było takich skarpetek jak w ofercie sklepu, ale sprzedawca zaproponował równie dobry inny produkt. za niezgodność odjęta jedna gwiazdka

co do butow nie mam uwag ,zamowilem 1 raz i anulowalem zamowienie bo by nie dotarly na czas wiec zlozylem zamowienie przez allegro i dotarly na czas sa super proponuje wziasc numer wiekszy niz sie nosi .A teraz co do pierwszego zamowienia anulowalem je i jeszcze nie otrzymalem zwrotu pieniedzy obsuga klijenta jest tragiczna nie odbieraja telefonu i nie odpisuja na email choc pisze na ich stronie ze odpowiadaja w ciagu 24 godzin [guzik prawda ]a zwrot pieniedzy pisza ze zwracaja w ciagu 3 dni roboczych [guzik prawda] ja czekam juz 12 dni i nic ,dlatego dalem 1 gwiazdke nie za buty tylko za tragiczna obsuge klijenta brak slow dla osob ktore tam pracuja maja klijentow za przeproszeniem gleboko w ...

Opinie nt. sklepu yourshoes.pl

Bardzo szybka i sprawna dostawa sprzętu
13 kwi 2024
20 sty 2024
Problem ze zwrotem
10 cze 2023

Bardzo dobry sklep

Bardzo dobra obsługa zamówienia. Produkty wysokiej jakości za bardzo przystępną cenę. Szczerze polecam.
29 wrz 2023
8 sie 2023
Bardzo szybka obsługa zamówienia. Towar otrzymałem następnego dnia. Przystępne ceny. Polecam.
Polecam! Szybką dostawą, super jakość i szybki zwrot pieniędzy po wymianie na inny rozmiar.
29 sie 2023

Polecam:-)

Polecam ten sklep. Dostawa zaraz na drugi dzień po zakupie. Wszystko zgodne z zamówieniem.
29 cze 2023
Błyskawiczna dostawa, a za zwrot z powodu za małego rozmiaru, błyskawiczny zwrot pieniędzy.