goodlookin.pl

Opinie (445) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8626)

Nieważny

Firma goodlookin.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie goodlookin.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

3 lis 2023
Generalnie kurtka jest świetna, ale numeracja jest zaniżona i to sporo. Dobrze, że nie było mojego rozmiaru i wzięłam o numer większy, który jest w sam raz.

10 paź 2023
Z 2 kurtek otrzymalam tylko jedna a platnosc nadal widnieje za 2...

Opinie nt. sklepu goodlookin.pl

21 sty 2024
3 lis 2023
6 lis 2023
Fachowa obsługa klienta jestem bardzo zadowolona A kurteczka przepiękna rozmiarówka idealna Polecam wszystkim znajomym Pozdrawiam serdecznie
10 paź 2023
Szybka realizacja zamówienia, przejrzysta strona, kurtka śliczna (choć okazała się za mała i musiałam odesłać), bardzo szybki zwrot pieniędzy
19 maj 2023

Polecam, piękne kurtki.

Firma rzetelna , kurtki śliczne.Polrcam
26 wrz 2023
expresowa dostawa, brak niedorobek w kontaktach. Może trzeba pomyslec --- o wymianie zamowionego produktu na inny /bez dokonywania zwrotu produktu i zamawiania innego/ -- to taka moja propozycja, poniewaz zamowione kurtki zwracalam az trzykrotnie - i tu brawo dla Good lookin za szybki zwrot pieniędzy!
11 paź 2023
Rewelacyjne płaszczyki, kupiłam czarny, ale zaraz po obejrzeniu zamówiłam bordowy, dobra jakość w bardzo atrakcyjnej cenie, gorąco polecam ten towar i Firmę, błyskawiczna wysyłka Przymierzam się do kurtki zimowej Pozdrawiam Janina Tkocz
25 sie 2023
Podobało mi się, że produkt ,który otrzymałam jest zgodny ze zdjęciem, że szybko zostało zrealizowane zamówienie. A tak w ogóle ,to bardzo lubię zakupy w WASZYM sklepie i polecam innym zakupy
26 wrz 2023
Szybka dostawa kurtka dokładnie taka jak przedstawiona na zdjęciu naprawdę polecam wszystkim duży wybór kurtek i łatwość zamówienia oraz krótki czas oczekiwania na zamówienie
RŁ
Renata Ł.
Białystok
17 paź 2023
Bardzo dobry sklep, szybka realizacja zamówienia. Robiłam tam zakupy już kilka razy, wszystko w najlepszym porządku a zwrot bez problemu.
29 wrz 2023
Kurtki przyszły bardzo prędko,rozmiar zgodny z tabela rozmiarów, bardzo porządne jestem zadowolona kolejny raz
Jestem zadowolona z zakupu. Rozmiar kolor i fason zgodnie z oczekiwaniem jakość adekwatna do ceny. Polecam!
17 paź 2023
Kamizelka dobrej jakości tylko ja noszę L kupiłam 2xl i pasuję
8 paź 2023
Rewelacyjny płaszczyk, doskonała jakość, mam rozmiar 40-42 idealnie pasuje. Zamówiłam czarny, ale po obejrzeniu i przymierzeniu płaszcza, zaraz zamówilam burgunt, są idealne, 100%satysfakcji, gorąco polecam Pozdrawiam Janina Tkocz
15 paź 2023
To jest bardzo dobry sklep ,i odzież jak najbardziej solidna ,można coś wybrać dla siebie ,sklep wysyła szybko i obsługa bardzo miła, dziękuję bardzo,Bożena
12 gru 2023
Jestem bardzo zadowolona z płaszcza kolor materiał się zgadza super fason ,mimo nie pochlebnych opinie na forum zachęcam do zakupów na tej stronie 👌
16 gru 2023
Szybka i darmowa wysyłka. Dobra jakość towaru. Przydałaby się jeszcze darmowa wymiana jeżeli wymiary nie do końca zgadzają się z podanymi w tabeli.
26 lis 2023
Bardzo dobry zakup, płaszcz dobrze wygląda, ciepły, wzięłam większy rozmiar i jest dobry,. Kolor zgodny z opisem, całość prezentuje się b. Ładnie.
DS
23 lis 2023

Danuta

To mój kolejny udany zakup w tej firmie. Kurteczka bardzo ładna, lekka, starannie wykończona, dobrej jakości, rozmiar odpowiedni, atrakcyjna cena.