goodlookin.plOpinie

Opinie nt. sklepu goodlookin.pl

4.81/5.00

Opinie (1 171) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

< 1 %

Bardzo szeroki asortyment i dość oryginalne produkty. Kurtki bardzo dobrej jakości, dobry stosunek jakości do ceny. Ceny jedne z najlepszych na rynku - naprawdę rozsądne. Szybka i sprawna wysyłka/dostawa. Zamówione produkty spakowane dość niedbale, jednak rozumiem, że to ze względu na ich gabaryty i oszczędność miejsca. Gorąco polecam - kupiłam tu już kolejną kurtkę zimową :) bez wątpienia wrócę.
Czytaj dalej

Masakra-,niemiły kurier -,6 paczek -,A ja ZAMAWIALAM 2 kurtki.....I buty z ccc ale to był już inny ...kurier B.mily buty super A te kurtki dramat ....ludzie-,zrobiłam to 1 i ostatni raz --,Nie popelniajcie tego bledu°sklep i ....przymierzyć-Do tego materiał.....brak słów-i tak człowiek uczy się na błędach na zdjęciach w necie wszystko to fotomontaż--,naprawdę nie mam już słów

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu goodlookin.pl

Produkt spełnia moje oczekiwania. Przesyłka doszła szybko i sprawnie.
Bluza ładna, ale rozmiar 44 okazał się za mały.
Szybką wysyłka, towar zgodny z opisem
Szybka wysyłka,wszystko zgodne z opisem.Polecam
Wszystko super! Bardzo duży wybór towarów, świetnie opisane produkty, dokładne rozmiary, przystępne ceny, atrakcyjne promocje. No i błyskawiczna realizacja zamówienia. Towar ładnie zapakowany, zgodny z opisem. Po prostu sklep na medal! Serdecznie polecam! 🙂
Wszystko jest dobrze,sprawnie i profesjonalnie. Kurtka super ,bardzo ładna , porządny materiał,lekko ocieplona. Jestem bardzo zadowolona,polecam zakup.
Kurtka jest naprawdę dobrej jakości. Materiał świetny, kolor żywy. Przesyłka przyszła błyskawicznie. polecam
Realizacja zamówienia przebiegła sprawnie, a dostarczone towary są zgodne z oczekiwaniami.
Kurtka rewelacyjna. Z czystym sumieniem polecam zakupy w tym sklepie
dresy mogłyby mieć ciutkę szersze nogawki a tak poza tym okey.
Bardzo szybka obsługa. Kurtka bardzo ładna. Jestem zadowolona
Wszystko jak zawsze idealnie,lepiej nie można
Szybka przesyłka,towar zgodny z opisem
Kochani, kupiłam śliczną parkę. Jestem baaaaardzo zadowolona!!!!. Zamówienie złożone w niedzielę, towar u mnie już we wtorek. Dostawa ekspresowa! Serdecznie polecam!!!
Firma godna polecenia, wszystko się zgadza jak w opisie, szybka dostawa a i inne sprawy jeszcze szybciej można załatwić. Super !!!
Bardzo szybka dostawa. Kurteczki zgodne z podanymi wymiarami oraz z opisem. Polecam.
Kurtka podoba mi się, jest idealnie taka sama jak na portalu internetowym. Dziękuję
Sklep bardzo dobry doskonałe zazwyczaj produkty. Niestety ostatni dres był porażką