Sklep Acer Polska- Logo - Opinie

Sklep Acer PolskaOpinie

Opinie nt. sklepu Sklep Acer Polska

22 lut 2022
Wszystko mi się podoba. Niezawodność produktów i ogromna satysfakcja z korzystania z produktów firmy Acer. Jestem do nich przywiązany od lat i nie umiem się przestawić na inne. To jest aż zadziwiające, że firma tak dba o klienta od początku do końca. W dzisiejszych czasach gdy wszyscy są nastawieni tylko na zysk jest to aż zdumiewające ale niezwykle satysfakcjonujące. Nie ulega wątpliwości, że właśnie z tego powodu jeśli czegoś potrzebuję z zakresu elektroniki to moje kroki kieruję właśnie w stronę firmy Acer.

26 gru 2021
To moje drugie zakupy w tym sklepie i uczucia mam mieszane. Pierwszy zakup - 2 jednakowych monitorów w cenie promocyjnej, zakończył się niesmakiem - jeden z monitorów po 2 tygodniach się zepsuł, trafił do naprawy, a serwis próbował odesłać mi zepsuty sprzęt, twierdząc, że już go naprawili. Po kolejnym odesłaniu do naprawy trzymali go kolejny miesiąc i zamiast wymienić monitor na nowy (czego jasno się kilkukrotnie domagałem i co mają zapisane w warunkach gwarancji) zwrócili mi pieniądze bez pytania - zmuszając niejako do zakupu kolejnej, takiej samej sztuki, ale już w cenie regularnej. Słabe podejście do klienta. Serwis tłumaczył że to decyzja sklepu, a sklep umył ręce. Wracam teraz niejako z przymusu, bo mają tu najniższą cenę obecnie na sprzęt który mnie interesuje, a potrzebuje monitora. Gdybym wiedział wcześniej - kupił bym u konkurencji z sensowniejszym podejściem do klienta... 2 gwiazdki jedynie z racji na ceny na promocji, bo szybkość dostawy też pozostawia sporo do życzenia...

Opinie nt. sklepu Sklep Acer Polska

Kontakt telefoniczny i doradztwo jest bardzo dużym plusem, pierwsze zakupy i na pewno nie ostatnie. Czekamy teraz na dostarczenie sprzętu. GP.Foto Grzegorz Pajor
13 wrz 2022
Pan. Rafał Arabasz miły doradca, szybka odpowiedź-profeska
12 wrz 2022
Super kontakt, super pomoc.
szybko i sprawnie
9 wrz 2022
promocyjna cena
szybki zakup
23 wrz 2022
12 wrz 2022
7 wrz 2022
16 wrz 2022
Problemy z realizacją zamówień i płatnościami na sklepie www. Błędy serwera. Dopiero po 5 zamówieniu, chyba jest OK
Odpowiedź ze sklepu Sklep Acer Polska
22 wrz 2022
Dziękujemy za opinię i bardzo doceniamy komentarz. Opinia została przekazana do odpowiedniego działu w celu zbadania sprawy. Nasza platforma płatnicza została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi standardami, aby zaoferować szybką, bezproblemową i bezpieczną płatność. Czasami jednak zdarza się, że z powodów od nas niezależnych, płatność może nie dojść do skutku. Chcielibyśmy przeprosić za tę niedogodność.
14 sie 2022
Sklepa acera laptop kupiony w dobrej cenie
27 sie 2022
Szeroka Oferta, dobry opis produktów
19 sie 2022
Obsługa klienta. Polecam ten sklep.
29 sie 2022
Szybko, sprawnie bez problemowo :-)
24 sie 2022
OK