fotoamigo.pl- Logo - Opinie

fotoamigo.pl

Opinie (101) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (192)

Ważny od: 28 wrz 2022
fotoamigo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 sie 2023
Konkretna, rzetelna i nienachalna porada telefoniczna skłoniła mnie do zakupu w tym sklepie. Paczka przyszła błyskawicznie i wszystko się zgadza z opisem. Wrócę tu z pewnością jeszcze nie raz.

13 kwi 2024
Po zamówieniu towaru okazało się, że nie posiadali go w magazynie. Tak więc: 1. strona z ofertą nieaktualna 2. Pieniądze zostały zwrócone, mimo, że telefonicznie zostało ustalone, że ktoś do mnie zadzwoni i powie, czy są jakieś szanse na ten towar w przyszłości. 3. Drugi artykuł - kabel do thetheringu- wszystko ok. Tak więc obsługa i kontakt z firmą - najwyżej dostateczny.

Opinie nt. sklepu fotoamigo.pl

Bardzo polecam. Szybka, sprawna i miła obsługa. Zamówiłam lampę reporterską z odbiorem w sklepie stacjonarnym i jestem bardzo zadowolona.
Szybkość dostawy
PM
Piotr M.
jASTRZĘBIE zDRÓJ
ok
KK
23 godziny temu
13 kwi 2024

Brak towaru będącego w ofercie.

Odpowiedź ze sklepu fotoamigo.pl
14 kwi 2024
Zamówiony produkt był oznaczony jako dostępny w magazynie dostawcy, po sprawdzeniu okazało się, że dostawca niestety go już nie ma i nie będzie miał w najbliższym czasie. Poinformowaliśmy o tym od razu w rozmowie telefonicznej. Zaproponowaliśmy też inny, podobny, a dostępny od ręki monopod, którym nie był Pan zainteresowany, w związku z czym bez zbędnej zwłoki zwróciliśmy wpłatę za jeden z niedostępnych produktów.

Super podejście do klienta

Bardzo szybka realizacja zamówienia, bezproblemowy kontakt z obsługą klienta. Podejście do klienta bardzo na plus! Polecam :)
17 mar 2024
Jestem zadowolony z zamówionego produktu. Po prostu !
Jakość i szybka realizacja zamówienia.
24 mar 2024

Polecam !

Szybka dostawa, towar zgodny z opisem
Bardzo porządny statyw.
Dobre bezpieczne pakowanie. Dobry czas dostawy.
6 lut 2024
To sklep z tradycją i bardzo dobrze wyposażony. Jeśli czegoś nie ma na miejscu to szybko sprowadzą. Lubię fachowe doradztwo. Polecam fotoamigo.pl