pancernik.eu- Logo - Opinie

pancernik.eu

Opinie (1260) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7739)

Ważny od: 17 lip 2015
pancernik.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 sie 2023
Drugi raz już zakupy w pancerniku. Szybka reakcja na zamówienie, szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem, najwyższej jakości. Iphone do dzisiaj cały, a bez obudowy pancernika już by go nie było. Teraz przyszła kolej na tablet. Jestem b. zadowolona z zakupu.

3 sie 2023
Towary są niezgodne z opisem ! Mimo prośby sprawdzenia produktu przez konsultanta, dostałem odpowiedź że towar jest o wymaganych przeze mnie rozmiarach. W rzeczywistości, towar różni się rozmiarem podanym na stronie jak i przez konsultanta.

Opinie nt. sklepu pancernik.eu

3 sie 2023
Ciekawa oferta, szybka wysyłka, gdy doszło do szkody w transporcie, firma wiedziała o tym jeszcze przede mną i zrealizowano zwrot i wysyłkę drugiego egzemplarza praktycznie natychmiast.
10 sie 2023
The quick postage of my order is what I like most, plus the quality of the product is great, and the packaging is done very well. Thanks for the awesome service. 👌
6 sie 2023
To nie pierwszy mój zakup w tej firmie, realizacja zamówienia na najwyższym-szybko i terminowo, sam produkt zgodny z opisem, relacja ceny do jakości bardzo dobra
GV
Gerard V.
Poznań
30 lip 2023

Same plusy 🙌🥇🏆

Pancernik jak zwykle na medal, złoty medal strona, opis towarów, jakość i co najważniejsze mega szybka wysyłka. Brawo trzymacie poziom jak zawsze. Dziękuje
11 sie 2023

Wzorowo

Ze względu na własny błąd musiałam prosić o anulowanie zamówienia, jednak kontakt ze sklepem, pomoc w określeniu parametrów i uprzejmość oceniam wzorowo.
AN
Anna N.
Wrocław
2 lip 2023
w sklepie jest bardzo duży wybór - każdy znajdzie coś dla siebie; zamówienie szybciutko do mnie dotarło, a na dodatek wszystko było pięknie zapakowane
28 lip 2023

Profesjonalizm w każdym calu.

Wielokrotnie zamawiałem towary z Pancernika. Zawsze błyskawiczna wysyłka, estetycznie i bezpiecznie zapakowane zamówienie. Z czystym sercem polecam.
10 sie 2023
Szybkość transakcji, przejrzysta strona, bardzo szybka wysyłka. Zakupione produkty, zgodne z opisem. A przede wszystkim uczciwość. Dziękuję .
15 cze 2023
Produkty które zakupiłem Sa zgodne z opisem. Bardzo dobrze wykonane i eleganckie. W 100% polecam zakupy w Pancernik ps. Bardzo szybka wysyłka.
2 sie 2023

5/5 ⭐️

Intuicyjna strona internetowa. Łatwy proces zakupu. Szybka wysyłka, w mniej niż 24h! Przesyłka była bardzo estetycznie zapakowana. Polecam!
5 sie 2023
Towar bardzo dobry jakościowo zgodny z opisem wysłany tego samego dnia. Odebrałam paczkę już następnego dnia. Polecam firmę. Jest solidna.
22 cze 2023
Wszystko mi się podoba, a jeśli jest cos nie tak to zawsze bardzo uczciwie można rozwiązać sprawę. Oby więcej takich sklepów. Powodzenia
3 sie 2023
To moje kolejne zamówienie. Jestem pod wrażeniem szybkości realizacji i wysyłki zamówienia oraz jakości obsługi klienta, bardzo polecam
8 sie 2023

Ekstra, polecam

Oferta szeroka i przedstawiona w przejrzysty sposób. Przystępne ceny. Ekspresowa wysyłka i bardzo dobry kontakt. Polecam wszystkim :)
12 cze 2023
Wspaniały sklep! Towar doskonałej jakości, zapakowany pięknie i bardzo dokładnie, dostawa już następnego dnia. Wszystko bez zarzutu!
5 sie 2023
czytelna instrukcja z dodatkowym wyposazeniem. Ale i tak z pierwszym razem popelnia sie błedy przy naklejaniu szkla na smartfon :-(
MM
Malgorzata M.
Włocławek
7 sie 2023

Sprawnie, dobrze i estetycznie zapakowane

Wszystko super, etui spełnia moje oczekiwania, jakość adekwatna do ceny. Bardzo estetyczny kartonik firmowy! Dobrze zabezpieczone.

najlepszy sklep :)

szeroki wybór, szybka realizacja, bardzo dobry kontakt z e-sklepem, pomocni pracownicy, przesyłka ładnie opakowana, i w duchu eko.
28 lip 2023
Usługa jak zawsze na najwyższym poziomie, konkret P.S trzeba popracować nad cenami ;) czasami wyższe niż w sklepach firmowych.
AK
Adam K.
25 maj 2023

Dobry wybór

Pancernik.eu posiada bardzo duży asortyment produktów i terminowo dostarcza przesyłki. Poza tym ceny są bardzo przystępne.