pancernik.euOpinie

Adam Brzozowski

Opinie nt. sklepu pancernik.eu

4.90/5.00

< 1 %

Etui jest bardzo eleganckie, zgrabne i funkcjonalne, ma ładny kolor i bardzo dobrze pasuje i chroni iPada. W końcu to firma SPIGEN, wszystkie jej produkty cechuje wysoka jakość materiałów, przemyślane wzornictwo, trwałość i co jest bardzo ważne porządne wykonanie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu oraz ze sklepu, polecam wszystkim. Zamówienie zrealizowano bardzo szybko. Przydzielam 5 gwiazdek.
Czytaj dalej

Zamawiałem nie raz etui do telefonu na tej stronie. Nie było problemu do dzisiaj, kiedy to otrzymałem brudne ,widocznie używane ,pomarszczone etiu na iphona 8 plus dodam ze na pudełku były ślady które wskazywały na to ze było wcześniej otwierane .co prawda to tylko 60 zł.Niestety tym razem sklep zawiódł moje oczekiwania. Przesyłka bardzo szybka Zamawiałem nowe etui stad taka niska ocena

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu pancernik.eu

Ładowarka indukcyjna i uchwyt Baseus Gravity Car Mount WXYL-09 Qi, wykonana b. estetycznie, myślę, że spełni oczekiwania każdego kierowcy, który jest miłośnikiem przydatnych gadżetów w samochodzie.
Szybka i sprawna realizacja. Na każdym etapie dostawy informacja o statucie przesyłki. Produkt dostarczony w nienagannym stanie. Polecam zakupy w tym sklepie.
WSZYSTKIM POLECAM TEN SKLEP. WYSYŁKA EKSPRESOWA A TOWAR DOBREJ JAKOŚCI I ZGODNY Z OPISEM.
Szybka obsługa, solidny i dobrze wykonany produkt, ogólnie jestem bardzo zadowolona
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Artykuł zgodny z opisem. Polecam ten sklep
polecam. Realizacja zamówienia bardzo szybka. Obudowa do telefonu super
Super etui, bardzo ładnie wygląda i fajnie zabezpiecza telefon.
Bardzo sprawna obsługa, produkt zgodny z opisem, spisuje się.
Bardzo dobry sklep i szybka wysyłka ,towar zgodny z opisem .
Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z opisem polecam.
Szybka wysyłka, duży wybór profesjonalnych akcesoriów
dobra informacja o produktach, szybka wysyłka
ekspresowa wysyłka, towar zgodny z opisem
Szybkość dostawy i jakość produktu bdb
Wszystko bardzo sprawnie i szybko.
Polecam produkt jak i sprzedawcę.
Super zakupy to sama przyjemność
Szybko, sprawnie, same plusy
Polecam! Wszystko Perfect !
Sprawnie i profesjonalnie