pancernik.eu- Logo - Opinie

pancernik.eu

Opinie (1260) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7739)

Ważny od: 17 lip 2015
pancernik.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 sie 2023
Drugi raz już zakupy w pancerniku. Szybka reakcja na zamówienie, szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem, najwyższej jakości. Iphone do dzisiaj cały, a bez obudowy pancernika już by go nie było. Teraz przyszła kolej na tablet. Jestem b. zadowolona z zakupu.

3 sie 2023
Towary są niezgodne z opisem ! Mimo prośby sprawdzenia produktu przez konsultanta, dostałem odpowiedź że towar jest o wymaganych przeze mnie rozmiarach. W rzeczywistości, towar różni się rozmiarem podanym na stronie jak i przez konsultanta.

Opinie nt. sklepu pancernik.eu

2 sie 2023
mega szybka przesyłka, obsługa na wysokim poziomie, etiu na telefon mega. serdecznie polecam
4 paź 2023
Wszystko w jak najlepszym porządku. Jak zawsze zresztą, gdyż to nie pierwsze moje zakupy...
6 sie 2023
Super Express w piątek zamuwione w sobotę rano już było etui Super pasuje i zabespiecza
19 lip 2023
Super,jestem zachwycona opakowaniem, szybkością dostawy,kontaktem i samym produktem. BRAWO👏
9 lip 2023
To już kolejny zakup w tym sklepie, jak zawsze sprawna transakcja, wszystko zgodne z opisem
10 sie 2023
Polecam!!!, mega szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem. Dodatkowe punkty za opakowanie :-)
8 sie 2023

Gorąco polecam

Wzorowa współpraca ze sklepem, bezproblemowe zakupy, duży wybór akcesoriów, rozsądne ceny.
WR
Wojtek R.
Piekary Śląskie
1 sie 2023
Towar zgodny z zamówieniem. Szybka obsługa, krótki czas oczekiwania na zamówienie. Polecam
TS
Tomasz s.
Ruda Śląska
30 cze 2023
duży asortyment, przystępne ceny, kontakt z klientem. Gwarancja i możliwość zwrotu towaru.
6 sie 2023
Pancernik najlepsza firmą jeśli chodzi o asortyment i szybkość wysyłki. Nie znam lepszej.
19 cze 2023
Kolejny zakup w tym sklepie. Zero problemów. Zawsze wracam do nich kupując nowy telefon.
14 cze 2023

Godny polecenia. !!!!

Wszytko zgodnie z zamówieniami , obsługa sprawna i bardzo profesjonalna. Gorąco polecam.
17 lip 2023
PODOBA MI SIĘ, ŻE DORADZAJĄ. PRODUKTÓW JEST OGROM I TRUDNO SIĘ ODNALEŹĆ. MIŁA OBSŁUGA.
KT
Krzysztof T.
Wałbrzych
4 lip 2023

Utui Samsung Galaxy 21FE 5G

Szybko, sprawnie i bezpiecznie dostarczona przesyłka. Bardzo dobry kontakt i doradztwo.
KW
21 cze 2023
Super Sklep! Profesjonalna obsługa. Towary zgodne z opisem. Szybka realizacja. Polecam!
23 maj 2023
Podoba mi się szybka realizacja transakcji, przyjrzysta strona i duży wybór produktów.
7 sie 2023
Obudowa pierwsza klasa super sie prezentuje i wyglada na mocno odporna na uszkodzenia
2 sie 2023
Produkt zgodny z opisem, wszystko starannie zapakowane, a paczka dobrze zabezpieczona.
21 maj 2023
Kolejne udane zakupy w Pancerniku. Duży wybór towaru na każdą kieszeń, szybka wysyłka
9 sie 2023
Dobrze zapakowane, szybka dostawa, przyjemna strona w uzytku, produkty dobrej jakosci