lifeberry.pl

Opinie (288) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (747)

Ważny od: 20 lip 2021
lifeberry.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem stałą klientką od 2 lat, więc mogę powiedzieć, że mam pełne zaufanie do tej firmy, bo nigdy mnie nie zawiedli. Obsługa klienta jest pomocna, a paczki wysyłają bardzo szybko. Dodatkowo rozwiązują problemy w ekspresowym tempie, co jest na wagę złota. Jak zdarzyło się, że kurier zbił soki lub podrzucił do sąsiada, to szybko mi pomagali. Jestem bardzo zadowolona i nie rozumiem skąd negatywne komentarze, bo po zgłoszeniu problemu na maila osobiście nigdy nie zostałam zignorowana i szybko dostaję odpowiedzi. Wystarczyło, że przesłałam zdjęcia jak kurier zbił soki. A produkty są doskonałe, jakość przebija chyba wszystkie inne dostępne na rynku. Ich smak, struktura i zapach mówią same za siebie, wystarczy samemu porównać ze sklepowymi.

26 sie 2023
Proszę uważać na te firmę. Sprzedaje produkty drugiej kategorii jako premium. Na moje zastrzeżenie co do jakości owoców usłyszałem: "takie owoce też są zdatne do spożycia, można je zamrozić lub zblendować na smoothie".

Opinie nt. sklepu lifeberry.pl

30 gru 2023
28 gru 2023
Pyszne soki. Pięknie zapakowane jabłka. Dziękuję.
HK
hanna K.
Kuślin
26 gru 2023
Jestem bardzo zadowolona z dostarczonych produktów. Bardzo smaczne smootfit antystres oraz z owoców jagodowych. Następnym razem wypróbuję kolejne smaki. Gratis - piękne i smaczne jabłka różnych odmian wraz z siankiem na wigilijny stół. Wszystko starannie zapakowane. Polecam.
26 gru 2023
Pyszne soki, doskonale zapakowane, dodatkowy prezent w postaci jabłek był bardzo miłą i smaczną niespodzianką. Bardzo szybka wysyłka. Z pewnością ponownie dokonam zakupów na lifeberry.pl
23 gru 2023
Wiem że towar został przekazany przewoźnikowi lecz do mnie nie dotarł.Kurjer niby był w czwartek,w piątek brak informacji o przesyłce a dziś mamy sobotę . Co myśleć o przewoźniku.?
Odpowiedź ze sklepu lifeberry.pl
Panie Janie, przykro nam, że nie jest Pan zadowolony z usług firmy kurierskiej InPost. Ze śledzenia paczki wynika, że kurier podejmował 2 próby doręczenia przesyłki przed Świętami (w dniach 20.12 i 21.12), jednak obie próby były nieudane. Paczka została więc doręczona pod wskazany przez Pana adres zaraz po Świętach - w dniu 27.12. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących procesu realizacji zamówienia lub wystąpienia ewentualnych problemów z transportem, jesteśmy dostępni dla wszystkich naszych Klientów pod adresem mailowym sklep@lifeberry.pl Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Lifeberry
17 gru 2023
Nie ma potrzeby cokolwiek poprawiać, wszystko jest bardzo okay :)
17 gru 2023
10 gru 2023
22 lis 2023
Super, jeszcze raz super nie dosyć że soczki są pyszne to jeszcze darmowe jabłuszka cudowne.Polecam i niedługo znowu zgłoszę się po Wasze super produkty.
19 lis 2023
Szybka i sprawna dostawa.Solidne opakowanie zabezpieczające przed zbiciem butelek.Prosiłabym o wprowadzenie rabatu dla stałych klientów.
18 lis 2023

Koktajle są doskonałe!

Koktajle są doskonałe. Złożyliśmy wiele zamówień. Myślę, że to mówi wszystko.
5 lis 2023
super smak, cena i szybka dostawa
5 lis 2023
3 lis 2023