lifeberry.pl

Opinie (290) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (738)

Ważny od: 20 lip 2021
lifeberry.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jestem stałą klientką od 2 lat, więc mogę powiedzieć, że mam pełne zaufanie do tej firmy, bo nigdy mnie nie zawiedli. Obsługa klienta jest pomocna, a paczki wysyłają bardzo szybko. Dodatkowo rozwiązują problemy w ekspresowym tempie, co jest na wagę złota. Jak zdarzyło się, że kurier zbił soki lub podrzucił do sąsiada, to szybko mi pomagali. Jestem bardzo zadowolona i nie rozumiem skąd negatywne komentarze, bo po zgłoszeniu problemu na maila osobiście nigdy nie zostałam zignorowana i szybko dostaję odpowiedzi. Wystarczyło, że przesłałam zdjęcia jak kurier zbił soki. A produkty są doskonałe, jakość przebija chyba wszystkie inne dostępne na rynku. Ich smak, struktura i zapach mówią same za siebie, wystarczy samemu porównać ze sklepowymi.

26 sie 2023
Proszę uważać na te firmę. Sprzedaje produkty drugiej kategorii jako premium. Na moje zastrzeżenie co do jakości owoców usłyszałem: "takie owoce też są zdatne do spożycia, można je zamrozić lub zblendować na smoothie".

Opinie nt. sklepu lifeberry.pl

Bardzo ładnie przygotowany towar. Estetycznie a jakość zgodnie z moimi dodatkowymi uwagami. Polecam
DH
Dorota H.
Inowrocław
Rewelacyjne, pyszne,
30 mar 2024
Super soki polecam
Świetnie jak zwykle, super że mogłam tym razem kupić soki w jednym opakowaniu box z kranikiem.
Jakość produktow
Bardzo dobre soki dobrej jakości w butelkach szklanych

Pełne zaufanie i zadowolenie. Pyszne soki.

Soki są świetne bo nie zawierają cukru ale mają miąższ widać że nie są sokowirówki zwykłej tylko wolnoobrotowej soki są świetne dla niektórych mogą być trochę kwaśne ale mnie to nie przeszkadza wolę kwaśne niż przesłodzone
Odpowiedź ze sklepu lifeberry.pl
Pani Jolanto, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszych produktów - jest nam bardzo miło :) Nasze soki przecierowe NFC tworzone są innowacyjną metodą bezpośredniego przecierania całej jadalnej części świeżych owoców, warzyw i ziół. W butelce jest więc zarówno skórka, jak i miąższ, bez dodatku wody, ulepszaczy i cukru. Dzięki temu nasze produkty zawierają dużo naturalnych witamin i cennego błonnika, o czym świadczy ich aksamitnie gęsta, pół-płynna konsystencja. Nie używamy sokowirówek, ponieważ produkcja poprzez wirowanie, tłoczenie i wyciskanie odrzuca zdrową "pulpę", a więc błonnik z wartościami odżywczymi, pozostawiając tylko słodki płyn. Natomiast w butelce naszego soku przecierowego znajduje się nie tylko płyn, ale też przetarty miąższ ze skórką, w związku z czym nasze produkty są nie tylko zdrowe, ale też zapewniają sytość. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Lifeberry

Cyklicznie zamawiam oferowane produkty. Ich jakość a także proces zamawiania czy dostawa zawsze bez problemów. Polecam
pełen profesjonalizm na kazdym etapie realizacji zamówienia. Towar najwyższej jakości.

Super!

Bardzo szybka dostawa, bardzo smaczne soki. Na pewno zamówię kolejny raz.
10 mar 2024
szybkość realizacji zamówienia ,oraz bardzo smaczne soki