Małe Betlejem- Logo - Opinie

Małe Betlejem

Opinie (276) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (276)

Ważny od: 1 gru 2023
Małe Betlejem spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Podoba mi się nade wszystko to że przez zakup można pomóc innym potrzebującym , to jest rzecz nadrzędna , a po za ty wyroby z drzewa oliwnego nie dosyć że przypominają mi podróż do tego miejsca to zdobią miejsce gdzie umiejscowione są w moim domu. Myślę że na tym nie zaprzestanę . Dziękuję bardzo i pozdrawiam. Janina Pietuszek

1 kwi 2024
Wszystko byłoby OK, gdyby nie jeden detal. Otóż, od początku ... Podobało mi się to, że przesyłka była błyskawiczna i przed świętami dotarła do mnie, jednakże była źle zabezpieczona (pomimo folii bąbelkowej), gdyż jeden olejek rozlał się i nie nadawał się na prezent, dlatego musiałam szybko myśleć nad innym. Pomimo tego następnym razem, jak będę miała potrzebę skorzystać z Państwa oferty, to skorzystam.

Opinie nt. sklepu Małe Betlejem

1 kwi 2024
Zapach nie utrzymuje się nawet przez kilka minut.
4 lut 2024
Poprawić jakość produktu i nie nazywać olejkiem nardowym produktu, który nim nie jest
14 sty 2024