rafjolka.pl/- Logo - Opinie

rafjolka.pl/

Opinie (521) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3544)

8 gru 2023
Bardzo lubię Wasz sklep .Fajne produkty, duży wybór, różnorodność proponowanych produktów i dobra jakość. Ubieracie właściwie całą rodzinę:} kontakt z Państwem też ok. od zamówienia produktów aż po ich odbiór. Ten proces ułatwia wiele możliwości opłacenia zamówienia i jego odbioru. Trochę długo trzeba czekać na realizację zamówienia ale to już wiem więc zamawiam produkty z odpowiednim wyprzedzeniem ale jeśli dałoby się to poprawić byłoby super:}

19 wrz 2023
Sprawdzać na bieżąco stan zatowarowania , sprawdzanie na stronie co nie zostało usunięte z niej, by nie wprowadzać w błąd klienta. Sprawdzać co zamówił klient. Jeżeli chodzi o zwrot gotówki sklep wywiązał się natychmiast. Towar który został mi dostarczony jest zgodny z opisem. Po za ba łaganem i braku informacji czego już nie ma, to polecam sklep !!!! Zdarza się najlepszym.
BM

Małgorzata K.
Tarnobrzeg
7 kwi 2024
31 mar 2024
Szybka realizacja zamówienia i bezroblemowy zwrot,ponieważ rozmiar nie pasował.Odpowiedz na każdego maila,na bieżąco informacja o realizacji zamówienia, dodatkowo kontakt z producentem w celu uzyskania odpowiedniego rozmiaru,którego nie była w magazynie. Na pewno wrócę do tego sklepu i szczerze polecam zakupy w Rafjolka.❤️❤️❤️

Opinia

Szybka wysyłka, fajne staniki. Nie podoba mi się opłata za zwrot towaru. Do zmiany
17 mar 2024
Produkt super jakości! Zamówienie było następnego dnia, pięknie opakowane.
ardzo szybka dostawa dobry jakościowo towar jestem bardzo zadowolona