sportrabat.pl

Opinie (74) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (313)

Ważny od: 16 gru 2020
sportrabat.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 maj 2023
Jedna drobna prawa i będzie 5*. Nie dostałem informacji i rozpoczętej wysyłce. Po prostu paczka przyjechała na adres. Tylko tyle. Poza tym wszystko ok, a towar bardzo dobrej jakości. Polecam.

24 lip 2023
I do not recommend! I had the misfortune of placing an order for a company. For a week, I was asked to submit various certificates, which was already quite strange and incomprehensible. Whenever I called the contact number, an automated system would pick up, and my requests for a phone conversation went unanswered. Ultimately, when I asked for an express delivery due to the prolonged formalities and my upcoming vacation, the store canceled the transaction without prior notice. They were messing with my head for over a week and, in the end, left me with nothing. Never again!

Opinie nt. sklepu sportrabat.pl

Przysłać zamówienie. Zamówienie jest z 28.03. a według DHL przebyło raptem pierwszy etap podróży a z tego co pamiętam jest ich chyba z pięć.
Wszystko okej paczka szybko
9 mar 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia, ekspresowa wysyłka, możliwość śledzenia przesyłki. Jedna gwiazdka mniej z błędny adres dostawy. Zamiast na adres dostawy dostarczono na adres do fakturowania co opóźniło dostarczenie przesyłki o jeden dzień.
8 lut 2024
Polecam, wszystko na najwyższym poziomie.
7 lut 2024
Kapitalna jakość
24 lut 2024
Wszystko ok
Zamówienie nie zostało zrealizowane /mino zapłaty/!
9 sty 2024
Bardzo szybka dostawa, towar zgodny z opisem
DD
30 gru 2023
9 sty 2024
24 maj 2023
19 sie 2023
Szybka przesyłka, towar w dobrej cenie zgodny w 100% z opisem. Polecam.
20 cze 2023
Towar zgodny z opisem. Czas realizacji zamówienia w moim przypadku to 5 dni roboczych. Jedyny minus to brak jakichkolwiek informacji( żadnego sms), że przesyłka bedzię doręczana w danym dniu. Jedynie pozostawione papierowe awizo w skrzynce od listonosza. W ten sposób dowiedziałam się że przesyłka dotarła i czeka do odbioru w urzędzie pocztowym.