matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (398) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (423)

8 sie 2023
40 dni minęło i nocy . Po operacji i wszczepieniu ENDOPROTEZOPLASTYKI stawu biodrowego, musiałam zmienić swój materac na bardziej odpowiedni i bezpieczny dla tego typy urazu. Podczas bardzo rzeczowej rozmowy w MATINEE udzielono mi info. o różnych materacach i ten który mi polecono kupiłam i jestem bardzo zadowolona. 40 nocy spania na wznak a kręgosłup mimo moich problemów nie powoduje dodatkowego cierpienia. POLECAM!!!!!! DZIĘKUJE!

5 lip 2023
Brak informacji w ciągu 48 godzin o dostawie, dopiero po zapytaniu skontaktowała się firma logistyczna

Opinie nt. sklepu matinee.pl

Materac jest świetny, takiego właśnie potrzebowaliśmy, jednak nie spodziewałam się, że po odpakowaniu będzie on taki wielki. Kupiliśmy rok temu łóżko ale tylko z nakładką na której nie dało się spać. Więc postawiliśmy na wygodny materac.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
31 maj 2024

Wszystko szybko i sprawnie

Materac doszedł w ciągu 5 dni - jak na wysyłkę sporej paczki kurierem, to moim zdaniem dobry czas. Produkt dobrze zabezpieczony, trzeba poczekać, aż materac odsapnie po sprasowaniu :)
4 cze 2024
Dziękujemy za zakupy, cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Bardzo dobry kontakt ze sklepem, szybka dostawa. Zakupy w Matinee to przyjemność.
23 maj 2024
Bardzo dziękuję. Szybka wysyłka. Profesjonalna obsługa. Fantastyczny materac!
4 cze 2024
Sprawnie przyjęte zamówienie. Mam nadzieję że się nie zawiodę na towarze.
1 cze 2024
Super wygodny materac, syn wyspany i zadowolony.. Serdecznie polecam 😊

Super pomoc przy zakupie

Bardzo dobry i fachowy kontakt przez telefon, super pomoc i obsługa.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Od momentu zamówienia do odbioru wszystko przebiegało sprawnie
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee
23 maj 2024
Zamowienie blyskawicznie zrealizowane, wszystko zgodne z opisem
25 maj 2024
Szybko, sprawnie i... wygodnie. Kolorowych snów ! 😀
4 cze 2024
Fachowe doradztwo i miła obsluga

Bardzo szybka wysyłka ,polecam😀

Bardzo szybka wysyłka 😀
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee
podejscie do klienta
Bardzo fajny sklep
Fajny materac
21 maj 2024
Ponowny zakup.
3 cze 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Powracający klienci to najpiękniejsza nagroda za naszą codzienną pracę. Pozdrawiamy i życzymy pięknych snów.
Wszystko ok
25 maj 2024
4 cze 2024
Dziękujemy za zakupy. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
22 maj 2024
4 cze 2024
Dziękujemy za zakupy. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
22 maj 2024