matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (328) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (338)

8 sie 2023
40 dni minęło i nocy . Po operacji i wszczepieniu ENDOPROTEZOPLASTYKI stawu biodrowego, musiałam zmienić swój materac na bardziej odpowiedni i bezpieczny dla tego typy urazu. Podczas bardzo rzeczowej rozmowy w MATINEE udzielono mi info. o różnych materacach i ten który mi polecono kupiłam i jestem bardzo zadowolona. 40 nocy spania na wznak a kręgosłup mimo moich problemów nie powoduje dodatkowego cierpienia. POLECAM!!!!!! DZIĘKUJE!

5 lip 2023
Brak informacji w ciągu 48 godzin o dostawie, dopiero po zapytaniu skontaktowała się firma logistyczna

Opinie nt. sklepu matinee.pl

Kupiłem Materac hybrydowy Inky - 100x200 - średnio twardy - Jestem bardzo zadowolony. Jakość wykonania bardzo dobra a jakość snu jeszcze lepsza. Szybka i bezpieczna transakcja przez internet i po 3 dniach materac był u mnie! Polecam Grzegorz .
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac spełnił oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!

Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Szybka realizacja zamówienia. Rewelacyjna cena materaca, materac zgodny z opisem. Czas na testowanie, ale po 1 nocy mogę stwierdzić, że już wydaje się być wygodny.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Materace zgodne z opisem, wygodne, kilka dni od zamówienia były już u nas, użytkownicy bardzo zadowoleni.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że materac zapewnia zdrowy i komfortowy odpoczynek. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
21 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia Przystępna cena I dobra jakość Pozdrawiam Mirosław Nowakowski
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że zakupiony w naszym sklepie towar spełnił czekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
14 kwi 2024
Moje 82 letnie kości są zadowolone, sposób informacji i dostarczenia wybitnie sprawne
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że cały proces zakupowy był źródłem pozytywnych wrażeń. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Zamówienie zrealizowano bardzo szybko i zgodnie z oczekiwaniem. polecam
20 kwi 2024
Szybka a nawet bardzo szybka dostawa materac pierwsza klasa
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Jakość produktu i szybka realizacja zamówienia
Wygodny materac. Szybka wysyłka. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy. Cieszymy się, że zakupy spełniły oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Obsługa klienta, pełen profesjonalizm.
Jakość materaca i sposób dostawy
Szybko i profesjonalnie
14 kwi 2024

Materac Ok polecam, taki chciałem.

Materac Ok polecam.
rzetelna informacja
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
Fast and simple
6 kwi 2024