E-LIQ VAPE SHOP- Logo - Opinie

E-LIQ VAPE SHOP

Opinie (2364) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2364)

17 paź 2023
nie sklamie jesli napisze ze sklep oferuje niespotykanie dobry kontakt z klientem. premixy ktore zamowilem przy realizacji zamowienia okazaly sie niedostepne ale zostalem o tym szybko poinformowany telefonicznie dwa razy finalnie zezwolilem na wyslanie innych smakow aby nie komplikowac im pracy a sobie nie wydluzac czasu oczekiwania na paczke ktora przyszla drugiego dnia roboczego od zamowienia jestem bardzo zadowolony a nad problemami z brakami pracuja. do uslyszenia!

2 paź 2023
Do tej pory było wszystko pięknie i szybko, ale niestety zakupiłem towar, ktory był dostępny stronie lecz nie na magazynie. Dodatkowy czas oczekiwania 2 tygodnie…

Opinie nt. sklepu E-LIQ VAPE SHOP

Witam od 2 lat zamawiam produkty u Państwa . Podoba mi się u Państwa jakość szybka realizacja.... ba bardzo szybka realizacja . Jeśli chodzi o waszą firmę wszystko jest na sto procent i w skali 1 do 10 to daję więcej niż 10 . Jesteście sprawdzoną firmą rzetelną i uczciwą. Cieszę się również bo nie widziałem wcześniej że macie kuriera z Dpd na terenie Gliwic zamawiałem poprzez in post ale szczerze kurier który wozi jest niepoważny i irytuje co zniechęca.
Dziękujemy za zaufanie! 😇 Cieszymy się, że jesteś z nami! 💖

Szybka realizacja, profesjonalna obsługa, dobre zaopatrzenie i wspaniałe produkty

Szybka realizacja (zazwyczaj 1 dzień i wysyłka jest, były raz dwa dni i zostało wszystko wysłane) bardzo dobra obsługa telefoniczna w razie jakichś wątpliwości i problemów, bardzo mili, uprzejmi, profesjonalni ludzie. Sklep jest najlepiej zaopatrzony moim zdaniem spośród wielu, a jeśli chodzi o longfille, które głównie zamawiam - zawsze jestem zadowolona, oczywiście nie mogę obciążać firmy za to, że coś mi raz nie podsmakowało, gdyż jak wiadomo - klient sam wybiera towar. Co jeszcze mogę powiedzieć? Bardzo dobre pakowanie (w środku są pocięte kartony, żeby nic się nie poobijało), dołożono mi raz nawet naklejki. Mam je na swoich efajkach, a każdemu znajomemu polecam sklep. Nawet raz miałam lekkie konsekwencje za to, że nie doczytałam, że na reddicie nie można reklamować stron internetowych 🫠🫡Intuicyjna, bardzo przejrzysta strona internetowa i bardzo dobrej jakości gliceryna i glikol. Dużo bardziej wolę robić tu zakupy, niż w vape shopach, gdzie wiele razy się zawiodłam. Czasem są nieprzyjemni sprzedawcy, źle się czuję, jak długo czekają na mój wybór, nie zawsze na półkach widać wszystkie produkty, nawet raz zostałam zatrzymana przed obsługę, że "za daleko podeszłam". Naciągnęli mnie też ze dwa razy, nie wspomnieli o jakiejś zniżce, albo sprzedali w tańszym pakiecie gorsze akumulatory. Jeśli miałabym zaufać komuś, to tylko e-liq. Nie mogę się tylko wypowiedzieć o sprzęcie, ale wiem jedno - najlepsze miejsce dla vapera, początkującego i zaawansowanego. Pozdrowienia, Wiktoria Rasała 🫡
Twoje wsparcie jest dla nas bezcenne. 💎 Cieszymy się, że jesteś z nami! 💖

Sztos

Fajne że jest możliwość zapłaty za pobraniem bo obecnie nie mam jak wpłacić na konto sobie hajsu a lubię palić więc fajno szybko zamówione czekam na produkt a tak to też fajno że nie trzeba się logować wystarczy podać trochę info (wiadomo) i zamówipnko leci droga dostawa nie jest nawet tańsza niż na allegro więc na razie same plusy liczę że stronka zbytnio się nie zmieni bo pewno stanę się chwilowym stałym klientem

Polecam z całego serca :)

Bardzo polecam sklep jak i osoby, które w nim pracują. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, przesympatyczni ludzie, zawsze jest to czego akurat potrzebuję i to w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach :D Polecam!! 10/10
Twoje pozytywne słowa napędzają nas do dalszej pracy! ⭐
Przejrzysta strona duży wybór. To już nie pierwsze moje zamówienie i napewno nie ostatnie cena atrakcyjna intensywność smaku bardzo dobrze zbilansowana realizacja zamówienia bez problemów. Polecam
Twoje wsparcie jest dla nas bezcenne. Dziękujemy! 💎
Duży wybór smaków znajdzie się co potrzeba zamawiam już 3 raz i nie jezdze do sklepu kupuje tu dobre ceny przy większym zamówieniu mam zapas a przy tym dostawa jest darmowa więc na plus 😀
Zamówienia zawsze kompletne, dobre ceny, bogaty wybór asortymentu, częste promocje i konkursy. Biorąc pod uwagę wiele aspektów jeden z najlepszych, jak nie najlepszy sklep branży całe
Odpowiedź ze sklepu E-LIQ VAPE SHOP
Dziękujemy za docenienie naszej pracy! 🥰
Transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo. Łatwy kontakt ze sprzedającym. Możliwość porozumienia się w każdej kwestii. Polecam.
20 kwi 2024
Twoje wsparcie jest dla nas bezcenne. Dziękujemy! 💎
Fajna strona, łatwa w obsłudze. Super ceny. Szybka realizacja.Na razie jestem zadowolona. Nadal będę tam zamawiać.
Wszystko przychodzi w bardzo dobrym stanie dużo moich znajomych zamawia z tej stronki. Bardzo polecam
Dziękujemy za zaufanie! 😇

Wszystko elegancko!

Bardzo polecam, wszystko pięknie zawsze przychodzi bez żadnych niezgodności, obsługa miła! W razie problemu chwila moment jest odzew! Pozdrawiam serdecznie!

Bardzo polecam

Szybka wysyłka, dość niskie ceny, duży wybór, szybkie odpowiedzi na pytania, skargi itp. ciągle czekam na dostawę jednorazówek i liquidów Crystal;)
Twoje słowa są dla nas bardzo ważne. Dziękujemy! 💐
Bardzo szybka obsługa zakupów, lecz kiedy zgłosiłem problem z zamówieniem nie dostałem odpowiedzi, Dziękuję i pozdrawiam.
Zamówiłem 14 Sztuk mix szkoda że żadnego gratisu nie było ogólnie wysyłka szybko i paczka odpowiednio zapakowana
Jestem bardzo zadowolony duży wybór produktów a przede wszystkim szybka wysyłka. Polecam gorąco.
Twoje pozytywne słowa napędzają nas do dalszej pracy! ⭐
Szybka dostawa, bezproblemowy kontakt ze sklepem, towar w 100% zgodny z zamówionym. Super !!!
Twoje wsparcie jest dla nas bezcenne. Dziękujemy! 💎
bardzo łatwe zamawianie i dobry sprzęt zamawiam któryś z kolei wszystko jest dobrze wykonane
Odpowiedź ze sklepu E-LIQ VAPE SHOP
Cieszymy się, że jesteś z nami! 💖
Zawsze szybka wysylka, dobry kontakt ze sklepem w razie zwrotow, szybka realizacja zamowienia
Odpowiedź ze sklepu E-LIQ VAPE SHOP
Jesteśmy wdzięczni za tak wysoką ocenę! 🎁
Jedyna strona w której mogę zamówić coś z Polski za granicę i wybór sprzętów jest dość dobry
Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania! 🎉
Dzięki, sprzedawcy są bardzo mili. Paczka dotrze na czas, a produkt nie zostanie uszkodzony.