shop.olamelcer.com- Logo - Opinie

shop.olamelcer.com

Opinie (6) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10)

Ważny od: 14 lip 2022
shop.olamelcer.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu shop.olamelcer.com

Bardzo dobry kontakt, spodnie super

Bardzo dobry kontakt, inicjowany przez Panią Olę: od momentu złożenia zamówienia (podanie wymiarów, propozycja ich dopasowania) aż do informacji o wysłaniu uszytej odzieży (z pytaniem o najlepszą dla mnie metode). Spodnie bardzo starannie uszyte, z delikatnej wełenki, kolor czysty, nasycony, choć pastelowy. Leżą bardzo dobrze i do tego delikatnie ręcznie podłożone. Szczerze polecam

płaszcz kaszmirowy

Zamówiony płaszcz kaszmirowy jest rewelacyjny !!! Jakość materiału i wykonania świetna . Rozmiar idealnie dopasowany . Polecam gorąco 🤩 warto wspierać polskich przedsiębiorców tym bardziej że cena płaszcza jest też rewelacyjna . Czekam na kolejne modele np. Wiosenny bez podszewki 😊
Odpowiedź ze sklepu shop.olamelcer.com
Bardzo dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam serdecznie.
AM
Anna M.
Kraków
Fantastyczny produkt (kupiłam płaszcz z alpaki), znakomita obsługa klienta, super profesjonalne podejście i komunikacja, bardzo szybka realizacja!

Płaszcz w jodełkę od Aleksandry Melcer

Płaszcz jest doskonałej jakości, wiem że noszę produkt stworzony z pasją i dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Uwielbiam go. Pani Ola jest przemiłą osobą i zawsze chętnie doradzi. Polecam❤️

Świetny kontakt ze sprzedającą, dobra jakość wykonania oraz materiał. Polecam
Fantastyczne podejście do klienta! Szybka dostawa, wsparcie i konsultacje w wyborze - wszystko na najwyższym poziomie! Sam płaszcz pięknie wykonany! :-)
Odpowiedź ze sklepu shop.olamelcer.com
Bardzo dziękuję.