Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne

Opinie (391) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (391)

Ważny od: 6 lut 2024
Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jak na taka dluga droge do mnie daliscie jeden mini worek na lody ..przy takiej ilosci kielbasy...jak by to byl seson lata,,,a nie jeszcze sredni zimowy....to kto wie przy tem...30..stopni jak by to wygladalo,,,po prostu za malo lodu bylo ,,pozd,,

Szanowny Panie, mogłem spodziewać się znacznie więcej po przeczytaniu, że są to wyroby tradycyjne - mam na myśli wędliny, bo rodzina lubiąca te wyroby ziemniaczane, nie ma do nich zastrzeżeń. Co do wędlin, to bez zastrzeżeń oceniam jakość mięsa. Pasztet winien być nieco bardziej zdecydowany w smaku, pozostając uniwersalnym smakowo cierpi na brak przypraw, szczególnie pieprzu i np. gałki muszkatołowej. Chciałbym zobaczyć gdzie na Podlasiu robi się tak polędwicę i uznaje, że jest to TRADYCYJNE (!). Podobnie szynka. Oba wyroby niewiele mają wspólnego z tą reklamowaną tradycją. Piszę to jako konsument wielu wędlin z tego regionu, np. z masarni w Mońkach czy też od Dunikowskich z Bielska Podlaskiego. To są dość duże firmy, ale potrafią tak wyprodukować swoje jakościowe wędliny, że można w nich doszukać się dobrze pojętej tradycji. Niestety, aby zawód był większy, to ktoś w Pana firmie nie ma miary w stosowaniu soli. Szkoda też, że proces wędzenia był niewystarczający. Reasumując - rodzina pozostaje klientem na te kiszki i babki, ja się przepraszam z wyrobami wędliniarskimi innych producentów. Ukłony Adam Jasny

Opinie nt. sklepu Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne

w trakcie sprawdzania
Dzwoniłem parę razy! Nikt nie odebrał ! Do dzisiaj nie otrzymałem potwierdzenia mojego zamówienie ! Pozdrawiam i nie zamawiam !
Odpowiedź ze sklepu Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne
Dzień dobry, sklep od 30.04 do 4.05 był nieczynny. W takich sytuacjach proszę o kontakt drogą mailową sklep@skleppodlaskachata.pl na pewno pomożemy.
EO
Ewa O.
Elblag

Ewa

Wyroby zakupione przeze mnie bardzo SŁONE!
TT
Nie wiem czy to wina DPD czy sklepu, ale przesyłka miała być dzisiaj i jeszcze nie dojechała. Sprawdzając status przesyłki okazuje się że jest przyjęta w oddziale DPD. A miała być dostarczona w ciągu 24h bo to w końcu wędliny i nie jadą chłodnią. Co do oceny samych produktów to się nie wypowiem bo jeszcze nie spróbowałem bo nie dotarły.
Odpowiedź ze sklepu Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne
Witam, bardzo mi przykro, iż DPD nie wywiązało się ze swojej umowy, 99% paczek jest dostarczanych w ciągu 24 h. Wyroby są , zabezpieczone mimo to, na 4/5 dni podróży dlatego też możemy wysyłać paczki zagranicę na terenie EUROPY. Mam nadzieję, że otrzymana paczka oraz zawartość - wyroby smakowały Państwu.
powiadamiać klienta że nie dostanie tego co zamówił a nie wysyłać tylko część bez żadnego słowa....przepraszam, a może doślemy to co nie zostało zrealizowane
Odpowiedź ze sklepu Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne
Witam, tak oczywiście dosyłamy wyroby, których nie uda się skompletować w pierwszej paczce. Jest to nasza stała polityk działania. Chcemy, aby klienci otrzymywali zawsze to co zamówili nawet naszym kosztem i rozbicia wysyłki zamówienia na 2/3 paczki - wysyłki.
Czekam już tydzień na realizacje zamówienia, gdzie czas realizacji i wyceny zamówienia miał zająć 1-2 dni robocze.
Odpowiedź ze sklepu Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne
Witam, wkradł się błąd , gdyż zamówienie w systemie widniała ze statusem nieopłacone. Stąd taki długi czas realizacji. Standardowo realizujemy zamówienia od 1 do 3 dni. Pozdrawiamy
31 mar 2024
Przykro mi ale to, znając dobre wędliny, nie TO! Przewedzone, za sl9ne i za suche :(
1 kwi 2024
długi okres oczekiwania, przesyłka dotarła niekompletna
Odpowiedź ze sklepu Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne
Bardzo przepraszamy, za niekompletne zamówienie lecz zawsze dosyłamy braki w drugiej paczce- wysyłce lub jeśli produkty, wyroby nie będą już dostępne robi szybki zwrot pieniążków.
pasztet trochę twardy i suchy,boczek byłby dobry ale bardzo mocno przesolony z tych smacznych to smarowidło do chleba,i kiełbasa gruba oraz golonka . szynki wogóle nie czuć wędzeniem szkoda bo po opiniach spodziewałam sie zupełnie czegoś łał ,raczej nie powtórze zamówienia ,ale to tylko moje zdanie a smaki są rózne .Bardzo dobra ćwikła,ostra
25 lut 2024
Ogólnie asortyment bardzo dobry i zamawiał bym w dalszym ciągu ale po ostatnim zamówieniu tuż przed Bożym Narodzeniem otrzymałem informację że niestety wędliny nie dojadą do mnie😡 i pieniądze zostały zwrócone z tym że zaksięgowane zostały u mnie dopiero po świętach 😡

Brak dobrego produktu.

Witam, jeżeli chodzi o „kiełbasę ze starej wedzarni”to została wyregulowana. Ale brakującym artykułem jest „Polędwica wiejska” 1 kg, nie wiem czy zapomniana czy moze nie. Nie znalazłem artykułu w przesylce. Serdecznie pozdrawiam .
Odpowiedź ze sklepu Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne
Witam, bardzo proszę o kontakt mailowy sklep@skleppodlaskachata.pl jeśli polędwica wiejska nie została dostarczona w drugiej paczce? W statusie wysyłki, mamy informację, iż paczka została odebrana.
Kulebiak nie specjalny A pasztet niestety bez smaku byle jaki reszty jeszcze nie próbowałam mam nadzieję że będą lepsze.Niestety myślałam że Pan tak reklamujący się ma coś lepszego chyba już nie zamowiem
9 mar 2024
Dane osobowe
11 lut 2024

Prawda o działaniu firmy

Poprawić terminowość . Poprawić jakość realizacji zamówienia tzn. nie zamieniać wędliny mięsnej na słoninę która jest tańsza prawie o połowę a nie za bardzo nadaje się do samodzielnego jedzenia . Ponadto usuwa się moją opinię dodaną bezpośrednio po dostawie opisującą ten stan rzeczy a która w ten sposób nie jest zgodna z oczekiwaniami firmy i nie za bardzo ją reklamuje . Myślę że ta opinia również nie będzie zamieszczona na stronie firmy jako nie przychylna.
8 lut 2024

Opinia

Akurat ja poprzez chyba błąd systemu swojego zamówienia nie dostałem, towaru nie było, pieniądze zostały zwrócone, ale zostałem miło zaskoczony gdy kurier dostarczył mi paczkę z swojskimi wyrobami zupełnie za darmo jako zadośćuczynienie. Bardzo to miły gest, na pewno do was wrócę.
10 lut 2024

Stały niezadowolony klient

Zamówienie przed śwętami złożone ok 3 tygodnie wcześniej z prośbą realizacji przed świętami. No i oczywiście przed samymi świętami informacja, że nie uda sięzrealizować zamówienia z powodu "dużych ilości zamówień" - to kpina. Już nie jestem klientem tego sklepu.
szynka "wędzarza" absolutnie za twarda, pierogi z kapustą i grzybami nic nowego w firmach tego typu - mało farszu, "płaskie", bez pieprzu, stosunek kapusty do grzybów znany tylko Państwu. podsumowanie: jakość do ceny, cena do jakości - na 3
8 lut 2024
Pomimo zapewnień,że przesyłka przed wigilią Bożego Narodzenia będzie dostarczona ,informacja parę dni przed świętami,że zamówienie nie może być zrealizowane