Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne

Opinie (354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (354)

Ważny od: 6 lut 2024
Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jak na taka dluga droge do mnie daliscie jeden mini worek na lody ..przy takiej ilosci kielbasy...jak by to byl seson lata,,,a nie jeszcze sredni zimowy....to kto wie przy tem...30..stopni jak by to wygladalo,,,po prostu za malo lodu bylo ,,pozd,,

Szanowny Panie, mogłem spodziewać się znacznie więcej po przeczytaniu, że są to wyroby tradycyjne - mam na myśli wędliny, bo rodzina lubiąca te wyroby ziemniaczane, nie ma do nich zastrzeżeń. Co do wędlin, to bez zastrzeżeń oceniam jakość mięsa. Pasztet winien być nieco bardziej zdecydowany w smaku, pozostając uniwersalnym smakowo cierpi na brak przypraw, szczególnie pieprzu i np. gałki muszkatołowej. Chciałbym zobaczyć gdzie na Podlasiu robi się tak polędwicę i uznaje, że jest to TRADYCYJNE (!). Podobnie szynka. Oba wyroby niewiele mają wspólnego z tą reklamowaną tradycją. Piszę to jako konsument wielu wędlin z tego regionu, np. z masarni w Mońkach czy też od Dunikowskich z Bielska Podlaskiego. To są dość duże firmy, ale potrafią tak wyprodukować swoje jakościowe wędliny, że można w nich doszukać się dobrze pojętej tradycji. Niestety, aby zawód był większy, to ktoś w Pana firmie nie ma miary w stosowaniu soli. Szkoda też, że proces wędzenia był niewystarczający. Reasumując - rodzina pozostaje klientem na te kiszki i babki, ja się przepraszam z wyrobami wędliniarskimi innych producentów. Ukłony Adam Jasny

Opinie nt. sklepu Wędzarnia Podlaska Chata - wędliny tradycyjne

KA
KORNELIA A.
Chorzów
23 godziny temu
Przepyszne wyroby. Kupuję je po raz kolejny i stwierdzam, że jakość jest bardzo dobra. W tej paczce zakupiłam między innymi suszone wędlinki premium i gorąco polecam je każdemu, kto lubi wyraziste, dobrze doprawione produkty. Ja muszę obecnie wzbogacić moją dietę w mięso, zatem ta opcja jest dla mnie nie dość, że smaczna to jeszcze odpowiednia ilościowo, bo w małym kawałku mam sporą ilość białka.

Solidne produkty

Solidne, tradycyjnie wędzone produkty. Smaczne i nadające się do dłuższego przechowania niż te - tańsze, ale gorsze - z supermarketów. Szybka realizacja zamówienia, staranne opakowanie (termoboksy), przejrzysta i wygodna prezentacja produktów na stronie internetowej.
Paczka pięknie i starannie zapakowana oraz zabezpieczona wkładem chłodzącym. Produkty wysokiej jakości, pachnące, smaczne, bardzo dobre. Polecam zakupy z całego serca. Udane i smaczne święta.
AP
Arkadiusz P.
Bolesławiec

Rewelacja

Pierwszy raz dokonałem zakupu w "Podlaskiej Chacie" i jestem bardzo zadowolony. Wyroby naprawdę są bardzo dobre a przesyłka profesjonalnie zapakowana. To na pewno nie był mój ostatni zakup.
31 mar 2024
Moje zamówienie dotarło na czas w doskonałym stanie.Szybko i bezpiecznie.Bardzo dziękuję Panu Sebastianowi za okazaną mi pomóc.Serdecznie pozdrawiam cały zespół Podlaskiej Chaty.
Wyroby bardzo dobre, transport -szybko i bez problemów, opakowanie perfekcyjne. Trzy dni po odebraniu paczki i zostało mało co w lodówce
Dostawa bardzo szybka, ale po moim przypomnieniu. Zgodna z zamowieniem. Waga również zgodna. Dziękuję
kolejne moje zamówienie i to najlepszy wybór. Wszystkie produkty PYSZNE
GG
Grażyna G.
Kąty Wrocławskie
Bardzo szybka dostawa, starannie zapakowany towar. Pyszne wyroby
MS
Super wędliny, super jakość, super dostawa. Bardzo polecam.

Wyroby bomba!

Dostawa na czas, przemyślane opakowanie, wędliny bomba!
Bardzo szybka i profesjonalna wysyłka. Wędliny super.
DB
Danuta B.
Bezpiecznie i szybko. Smaczne szczególnie pasztety
30 mar 2024
Wszystko o.k tylko boczek strasznie tłusty
ŁE
Łuki E.
Konstancin-Jeziorna

To kolejne zamówienie …:-) Wszystko ok!

To kolejne zamówienie …:-) Wszystko ok!
Produkty bardzo dobre, szybka dostawa0
Wg mnie nic wszystko jest przepyszne
EC
Ela C.