lampyiswiatlo.pl- Logo - Opinie

lampyiswiatlo.pl

Opinie (1212) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6081)

Ważny od: 24 sty 2014
lampyiswiatlo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Już kilka razy kupowałam w sklepie lampyiswiatlo.pl Zawsze zamówienie jest zgodne z opisem, dostarczone bardzo szybko i sprawnie, a jak raz zdarzyła się reklamacja, to proces wymiany wadliwej lampy na nową był szybki i bezproblemowy.
DJ
Dominika J.
Wrocław

30 maj 2023
Podstawa uszkodzona - pogięta w 2 miejscach , oprawka w 1 lampce połamana-uszkodzona - pokrętło połamana.

Opinie nt. sklepu lampyiswiatlo.pl

Firma oszukuje klientów, obiecuję szybką szybką dostawę a zamówienie przychodzi po 2 miesiącach, na do dodatek trzeba dopłacić 8 złotych. Na reklamacje dot. zamówienia dostałam informację że powinnam zrozumieć bo pracownicy w firmie bardzo się starają. Kpina , oszustwo .ODRADZAM!!!!

Lampa dostarczona szybko ale uszkodzona...

Lampa dostarczona szybko i dobrze spakowana. Niestety jest uszkodzona w kilku miejscach, wygląda jakby była powystawowe. Zgłoszone na wymianę lub zwrot do sklepu. Czekam na rozwiązanie.
Ceny z kosmosu. Abażur nie wart ceny. Kosztował 500zł, a powinien 150.
20 kwi 2024
Wysylajcie korespondecje do zamawiajacego a nie do obcych kudzi
17 mar 2024
Firma super .Ale produkt okropny . Ten kto będzie go składał niech najpierw spojrzy czy do elementu mocującego wiatrak do sufitu są zrobione gwint do śrub zaślepiające kable . W naszym komplecie nie było ich więc mąż poświęcił kilka godzin żeby samemu zrobić gwinty . A mogło byś szybko i przyjemnie . Tym bardziej że to nasz trzeci wiatrak . Produkt z wadą producenta .
Brak informacji ze sa to tandetne chinskie lampy plastikowe Wizerunek w reklamie odbiega od realu Nie polecam Tandeta max
firma nie wystawia faktury proforma. dyskwalifikacja
1 kwi 2024
Dwie takie same lampy. Dwa różne odcienie złota 😩
Przysłać zamówienie?
11 lut 2024

Wprowadzające w błąd zdjęcia przedmiotów w sklepie

Zdjęcia przedmiotu (czy raczej rendery) zupełnie nie pokazały rzeczywistego wyglądu zamówionych lamp. Musiałam je zwrócić, bo były bardzo niskiej jakości i inne, niż te pokazane w sklepie. Poza tym - okej.
Zamówiłem 01.03.2024 jeszcze lampa nie dotarła do mnie.nie znam powodu .oczywiście fakturę dostałem?
10 lut 2024
brak instrukcji złożenia , chociaż jeden rysunek by się przydał
dobrze byłoby otrzymać całe zamówienie razem,

Abażur wykonany bardzo słabo ma zarysowania od środka!za te pieniądze wykonanie bardzo słabe.

Nie polecam!
11 lut 2024
Jasne możecie poprawić jakość produktów! Proste! Kinkiety wykonane „prowincjonalnie” uchwyt trzymający pierścień zaciemniająca złotych „słońce” marnej jakości. Ciężko go ustawić w odpowiednim miejscu ponieważ waga pierścienia zaciemniajacego jest zbyt duża i pierścień sam opada. To po pierwsze a po drugie kolor złoty!!! Może i „słońce” jest w odpowiednim kolorze natomiast lewa jej strona to jakaś pomyłka! I nie miałbym nic przeciwko lecz gdy znacznie odstaje od ściany to widać rażąco ten nieodpowiedni kolor „trzeci” także taka moja opinia! Pozdrawiam
Paczka byla zle zapakowana (zbyt duzo pustej przestrzeni w kartonie) i przyszla bardzo uszkodzona, z rozerwanym pudlem co spowodowalo, ze byla niekompletna zawartosc (brak jednej zarowki)
6 lut 2024
Paczka miała być do 5 dni Po 7 dzwonie a Pani mówi że przesyłkę wyślecie dopiero 16.02 Żarty