lampyiswiatlo.pl- Logo - Opinie

lampyiswiatlo.pl

Opinie (1205) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6026)

Ważny od: 24 sty 2014
lampyiswiatlo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Już kilka razy kupowałam w sklepie lampyiswiatlo.pl Zawsze zamówienie jest zgodne z opisem, dostarczone bardzo szybko i sprawnie, a jak raz zdarzyła się reklamacja, to proces wymiany wadliwej lampy na nową był szybki i bezproblemowy.

30 maj 2023
Podstawa uszkodzona - pogięta w 2 miejscach , oprawka w 1 lampce połamana-uszkodzona - pokrętło połamana.

Opinie nt. sklepu lampyiswiatlo.pl

Bardzo dobry sklep

Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, pro-aktywna, nastawiona na rozwiązywanie problemów i dbająca o klienta. Z radością do Państwa wrócę, kiedy tylko będę miał w planach zakup oświetlenia!
Zamówiona lampa jest przepiękna. Zdenerwowało mnie jednak to że zamówienie zostało rozbite na dwa-w pierwszym dniu przyszła żarówka a w następnym lampa do niej . Trochę jest to bezsensu, dla mnie dwa dni z rzędu jeżdżenie do kuriera Poza tym wszystko super
Wrocław
to już kolejne moje zamówienie na lampyiswiatlo. I w zasadzie więcej nie trzeba pisać. Skoro kolejny raz tam kupuję, już nie tylko dla siebie, to o czymś świadczy. Bardzo polecam ten sklep.
Bardzo sprawna obsługa. Kontakt z klientem. Pełna informacja o przesyłce. Szybka reakcja na reklamacje . Takiej obsługi oczekiwałbym od wszystkich. Tak trzymać. Polecam wszystkim.
Rewelacyjny sklep, super ceny , ogromny wybór . Ekspresowa wysyłka . Jeśli pojawi się jakiś problem zawsze jest rozwiązywany w ekspresowym tępie .

Ok wiec co najważniejsze oni sprzedaja lampy led ktore nie migocza (!), co za ulga dla oczu. Poza tym sprawna i szybka realizacja zamowienia.
Świetne ceny, szybka wysyłka. Jedyny minus to czat. Byłam pierwsza w kolejce, czat włączony przez jakieś 25 min. Nic się nie ruszyło.

piekne lampy

piękne lampy, szybka wysyłka, brakuje jednej śrubki ale bez problemu da się ją zastąpić inną, polecam serdecznie:)
Expresowa wysyłka, dobrze zapakowane, lampa ok, troszkę za delikatna no ale za tą cene to jakby zrozumiałe :)
Wszystko było sprawnie i szybko. Towar dostarczony zgodnie z info. Jakość towaru bardzo dobra jak tez obsługa
Bardzo szyba i sprawna wysyłka, towar zgodny z zamówieniem. Polecam! Kontakt z obsługa klienta bez zarzutu.
Lampy, kupuję kolejny raz...bardzo dobra jakość i wygląd. Zapakowane bardzo starannie, szybko przesłane.
Szybka i profesjonalna wysyłka, wszystkie lampy i klosze doskonale zabezpieczone Bardzo polecam 😊
GJ
GRAZYNA J.
Zamówienie dotarło w ekspresowym tempie, lampa bardzo ładna. Ogólnie wszystko na plus. Polecam !
Wszystko na dobrym poziomie, ceny, szybkość dostawy, i towar w dobrym gatunku. Polecam.
30 mar 2024
Produkt zgodny z oczekiwaniami. Szybka dostawa. Zakupiona lampa prezentuje się super.
TOWAR ZGODNY Z OPISEM !CENA BARDZO DOBRA I EKSPRESOWA WYSYŁKA!POLECAM!!!!
Piękne, klimatyczne lampy i ekspresowa wysyłka, nic dodać, nic ująć.
Błyskawiczna dostawa.Lamp jeszcze nie oceniam. Czekają na montaż