lampyiswiatlo.pl- Logo - Opinie

lampyiswiatlo.pl

Opinie (1133) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6111)

2 kwi 2024
Już kilka razy kupowałam w sklepie lampyiswiatlo.pl Zawsze zamówienie jest zgodne z opisem, dostarczone bardzo szybko i sprawnie, a jak raz zdarzyła się reklamacja, to proces wymiany wadliwej lampy na nową był szybki i bezproblemowy.
DJ
Dominika J.
Wrocław

30 sty 2024
Jasne możecie poprawić jakość produktów! Proste! Kinkiety wykonane „prowincjonalnie” uchwyt trzymający pierścień zaciemniająca złotych „słońce” marnej jakości. Ciężko go ustawić w odpowiednim miejscu ponieważ waga pierścienia zaciemniajacego jest zbyt duża i pierścień sam opada. To po pierwsze a po drugie kolor złoty!!! Może i „słońce” jest w odpowiednim kolorze natomiast lewa jej strona to jakaś pomyłka! I nie miałbym nic przeciwko lecz gdy znacznie odstaje od ściany to widać rażąco ten nieodpowiedni kolor „trzeci” także taka moja opinia! Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu lampyiswiatlo.pl

17 maj 2024
23 maj 2024
2 maj 2024
Lampy przyszly dosc szybko tylko jedna mels witrazowa szybka z rysa prkniecoa nie oddawałam i zglaszalam bo wysyłka zwrotna na wlasny koszt i dlugo by trwalo konsultantka bardzo mila powinno szklo byc lepiej pakowane bo wiadomo ze przewoxnicy musze czasami rzucac paczkami
29 kwi 2024
Towar zgodny z zamówieniem, szybka wysyłka. Lampa bardzo dobrze zabezpieczona do transportu. Przesyłka dotarła nieuszkodzona i teraz ślicznie prezentuje się nad drzwiami wejściowymi. Polecam 😄
DJ
Dominika J.
Wrocław
23 kwi 2024
to już kolejne moje zamówienie na lampyiswiatlo. I w zasadzie więcej nie trzeba pisać. Skoro kolejny raz tam kupuję, już nie tylko dla siebie, to o czymś świadczy. Bardzo polecam ten sklep.
24 kwi 2024
Bardzo sprawna obsługa. Kontakt z klientem. Pełna informacja o przesyłce. Szybka reakcja na reklamacje . Takiej obsługi oczekiwałbym od wszystkich. Tak trzymać. Polecam wszystkim.
29 kwi 2024
Towar zgodny z opisem, jestesmy zadowoleni, teraz testujemy jak sie sprawdzi w praktyce, ale patrzac na jakosc jestesmy optymistycznie nastawieni
22 kwi 2024

Ok wiec co najważniejsze oni sprzedaja lampy led ktore nie migocza (!), co za ulga dla oczu. Poza tym sprawna i szybka realizacja zamowienia.
17 kwi 2024
Świetne ceny, szybka wysyłka. Jedyny minus to czat. Byłam pierwsza w kolejce, czat włączony przez jakieś 25 min. Nic się nie ruszyło.
17 kwi 2024
Expresowa wysyłka, dobrze zapakowane, lampa ok, troszkę za delikatna no ale za tą cene to jakby zrozumiałe :)
14 kwi 2024
Wszystko było sprawnie i szybko. Towar dostarczony zgodnie z info. Jakość towaru bardzo dobra jak tez obsługa
25 kwi 2024
Bardzo szyba i sprawna wysyłka, towar zgodny z zamówieniem. Polecam! Kontakt z obsługa klienta bez zarzutu.
18 kwi 2024
Lampy, kupuję kolejny raz...bardzo dobra jakość i wygląd. Zapakowane bardzo starannie, szybko przesłane.
28 kwi 2024
Zamówienie szybka dostawa bardzo rzetelna firma przystępne ceny ja zamówiłem tubę bąbelkową polecam.
GJ
GRAZYNA J.
Warszawa
16 kwi 2024
Zamówienie dotarło w ekspresowym tempie, lampa bardzo ładna. Ogólnie wszystko na plus. Polecam !
4 maj 2024

Zadowolona

To juz drugi produkt od tego dostawcy : przesyłka szybka, produkt taki jak chciałam polecam
23 kwi 2024
Wszystko na dobrym poziomie, ceny, szybkość dostawy, i towar w dobrym gatunku. Polecam.
12 maj 2024
Szybka realizacja , dobrze zabezpieczone lampy, duży wybór lamp w atrakcyjnych cenach
29 kwi 2024
Świetna jakość, niesamowicie szybko zrealizowana przesyłka. Polecam z całego serca.