lampyiswiatlo.pl- Logo - Opinie

lampyiswiatlo.pl

Opinie (1394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5729)

Ważny od: 24 sty 2014
lampyiswiatlo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 sty 2024
Lampa podłogowa zgodna z opisem. Dobrze zapakowana, dotarła bez uszkodzeń. Po tygodniu codziennego używania jestem zadowolony z zakupu i z obsługi zamówienia. Żarówka sterowana aplikacją działa bez problemu.

30 maj 2023
Podstawa uszkodzona - pogięta w 2 miejscach , oprawka w 1 lampce połamana-uszkodzona - pokrętło połamana.

Opinie nt. sklepu lampyiswiatlo.pl

26 sty 2024
Bardzo estetyczna i bardzo delikatna konstrukcja. Jedyne moje obawy budzi właśnie ta delikatność podstawy do mocowania w solidnym podłożu pn. do płyty chodnikowej. Obawiam się, że przy bardzo silnych wiatrach, może pękać. Mam porównanie z moimi 2 lampami, które są z rur stalowych i podstawami żeliwnymi. Sugeruję wzmocnienie tego elementu.
Bardzo podoba mi się wyrób.Natomiast nie jestem zadowolony z dostawy przes fismęUPS .Poinformowali o terminie dostawy i godzinach ale nikt ani tego dnia nie przyjechał,ani nawet nie zadzwonił.pomimo że mają podane numery telefonów.Tak że straciłem dzień urlopu na oczekiwanie na przesyłkę.Proponował bym zmienić firmę kurierską.
29 sty 2024

Bardzo duży wybór Oświetlenia

Bardzo duży wybór w przestrzeni Oświetlenie wnętrz. Produkty dobrej jakościowo w równie pozytywnych cenach. Doskonała komunikacjA informacyjna z klientem przedd zakupem jak itroska po zakupie - czy wszystko OK? Błyskawiczna realizacja i wysyłka ze śledzeniem paczki. Najlepszy sklep on-line z oświetleniem. Polecam
1 lut 2024
Kontakt ze sklepem bardzo dobry. Czas oczekiwania na rozmowę telefoniczną bardzo krótki. Towar zgodny z zamówieniem. Dobrze zabezpieczony. Krótki czas oczekiwania na towar. Jestem bardzo zadowolona z usług i oferty sklepu. Polecam wszystkim zainteresowanym zakupami w tym sklepie.
IG
Iza G.
Warszawa
Świetny czas realizacji zarówno zakupu, jak i reklamacji. Wysoka kultura osobista oraz podejście do klienta. Bezproblemowe kontakt niebyłymi w momencie kupna, ale co najważniejsze w sytuacji problemu z reklamacją/wymianą towaru.
Bez uwag do produktu i realizacji zamówienia. Dwa dni oczekiwania na podany termin dostawy./nie dostarczono w podanym terminie,ustalono na dzień następny z określeniem godzin do których też się nie dostosowano/

Wszystko działa dobrze.

Wszystko w porządku. Karton z lampą był lekko uszkodzony (styropian w środku też), ale przez to, że było dobrze zapakowane, po złożeniu wszystko działa dobrze. Lampa wygląda bardzo fajnie na żywo.
4 lut 2024
Lampa bardzo fajna ,opcji zmiany barwy światła bardzo spodobała się córce. Trochę mało stabilna ale jak stoi w kącie to nikt jej nie rusza . Polecam
Lampa na żywo jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach. Solidna, estetycznie wykonana. Wszystko zgodnie z opisem. Szybka wysyłka i miła obsługa. Polecam

Szybka wysyłka, produkt taki jak na zdjęciu. Jeden klosz dojechał potłuczony, sklep bardzo szybko zareagował i przysłał nowy klosz. Polecam.

Dostawa szybko.

Dostawa szybko, zgodnie z zamówieniem. Takiej lampy nigdzie nie mogłem znaleźć. Lampa idealnie taka jak potrzebowałem.
29 sty 2024
Pomimo początkowego problemu z dostawą, w chwili zgłoszenia tego faktu sprawa została bardzo sprawnie załatwiona.

Sklep i obsługa super, lampa słaba jakość

Sklep i obsługa super, natomiast zakupiona lampa za 500zł, straszna tandeta, design super, jakość dramat.
25 sty 2024
Profesjonalna obsługa, dobry kontakt i rozwiązywanie problemów na korzyść klienta. Polecam ten sklep.
3 lut 2024

Elegancka lampa dla kazdego

Elegancka, pieknie wykonana lampa, dajaca cieple romantyczne swiatlo dwupunktowo do gory i w dol
5 lut 2024
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Przydałoby się tylko lepsze zabezpieczenie paczki.
Błyskawiczna realizacja zamówienia. Lampa piękna i dobrej jakości. Zdecydowanie polecam!
27 sty 2024
Zamówienie zgodne z opisem i zdjęciem. Lampy dobrze zapakowane i w bardzo dobrym stanie
błyskawiczna wysyłka,kontakt info na każdym etapie zamówienia,produkt zgodny z opisem