lampyiswiatlo.pl- Logo - Opinie

lampyiswiatlo.pl

Opinie (1197) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6109)

Ważny od: 24 sty 2014
lampyiswiatlo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Już kilka razy kupowałam w sklepie lampyiswiatlo.pl Zawsze zamówienie jest zgodne z opisem, dostarczone bardzo szybko i sprawnie, a jak raz zdarzyła się reklamacja, to proces wymiany wadliwej lampy na nową był szybki i bezproblemowy.
DJ
Dominika J.
Wrocław

30 maj 2023
Podstawa uszkodzona - pogięta w 2 miejscach , oprawka w 1 lampce połamana-uszkodzona - pokrętło połamana.

Opinie nt. sklepu lampyiswiatlo.pl

29 kwi 2024
Towar zgodny z zamówieniem, szybka wysyłka. Lampa bardzo dobrze zabezpieczona do transportu. Przesyłka dotarła nieuszkodzona i teraz ślicznie prezentuje się nad drzwiami wejściowymi. Polecam 😄
DJ
Dominika J.
Wrocław
23 kwi 2024
to już kolejne moje zamówienie na lampyiswiatlo. I w zasadzie więcej nie trzeba pisać. Skoro kolejny raz tam kupuję, już nie tylko dla siebie, to o czymś świadczy. Bardzo polecam ten sklep.
24 kwi 2024
Bardzo sprawna obsługa. Kontakt z klientem. Pełna informacja o przesyłce. Szybka reakcja na reklamacje . Takiej obsługi oczekiwałbym od wszystkich. Tak trzymać. Polecam wszystkim.
29 kwi 2024
Towar zgodny z opisem, jestesmy zadowoleni, teraz testujemy jak sie sprawdzi w praktyce, ale patrzac na jakosc jestesmy optymistycznie nastawieni

Ok wiec co najważniejsze oni sprzedaja lampy led ktore nie migocza (!), co za ulga dla oczu. Poza tym sprawna i szybka realizacja zamowienia.
25 kwi 2024
Bardzo szyba i sprawna wysyłka, towar zgodny z zamówieniem. Polecam! Kontakt z obsługa klienta bez zarzutu.
28 kwi 2024
Zamówienie szybka dostawa bardzo rzetelna firma przystępne ceny ja zamówiłem tubę bąbelkową polecam.
4 maj 2024

Zadowolona

To juz drugi produkt od tego dostawcy : przesyłka szybka, produkt taki jak chciałam polecam
23 kwi 2024
Wszystko na dobrym poziomie, ceny, szybkość dostawy, i towar w dobrym gatunku. Polecam.
Szybka realizacja , dobrze zabezpieczone lampy, duży wybór lamp w atrakcyjnych cenach
29 kwi 2024
Świetna jakość, niesamowicie szybko zrealizowana przesyłka. Polecam z całego serca.
29 kwi 2024
Produkt dokladnie taki jak w opisie i bardzo szybka, darmowa dostawa. Polecam!
28 kwi 2024
Super kontakt, bardzo szybka wysyłka. Lampy bardzo dobrej jakości
2 maj 2024
Wszystko Ok. Towar zgodny z zamówieniem. Szybka wysyłka. Dziękuję
1 maj 2024
Szybka realizacja zamówienia ,pełen profesjonalizm .Polecam !!!!
23 kwi 2024
Błyskawiczna dostawa.Lamp jeszcze nie oceniam. Czekają na montaż
1 maj 2024
Polecam, lampa taka jak na zdjęciu spełnia moje oczekiwania.
20 kwi 2024

Szybko i sprawnie zamówienie idealnie zabezpieczone. Polecam
GU
Gosia U.
Krzyżówki
Podoba mi się łatwość wyszukiwania tego co się chce kupić.
Lampa jest piękna. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.