sklep.monumo.pl- Logo - Opinie

sklep.monumo.pl

Opinie (256) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (269)

Ważny od: 3 kwi 2023
sklep.monumo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Doniczka i jej design jak najbardziej ok, natomiast polakierowanie jej akurat w moim przypadku w kolor czarny to dużo pozostawia do życzenia. Zachęcam producenta do zmiany lakierów i stopnia połysku bo na to patrzeć nie idzie. Doniczka za takie pieniądze powinna wyglądać bardzo ładnie a nie względnie. Jakość i jeszcze raz jakość do poprawienia powłoki lakierowanej.

7 gru 2023
Brak kontaktu , brak jakichkolwiek informacji o dostawie , brak profesjonalizmu Zamówienie złożyłam 27.11 może podkreślam może będzie 12.12 pomimo że w ofercie jest do 5 dni roboczych i nikt nawet nie raczył mnie poinformować co się dzieje z dostawą Może to miał być prezent na mikołaja lub urodziny Przykro mi nic nie mogę dołączyć bo nic nie dostałam

Opinie nt. sklepu sklep.monumo.pl

3 maj 2024
Kolor trochę odbiega od fotografii na stronie, dość długo czas oczekiwania na wysyłkę ok. 4 dni, dość prymitywne odwodnienie tak jak w zwykłych doniczkach za 5 zl. Nie odpisują na maile z pytaniami
Odpowiedź ze sklepu sklep.monumo.pl
Wybrała Pani kolor corten effect, który nie jest powtarzalny na każdym produkcie, ponieważ jak sama nazwa mówi jest to efekt. Każdy produkt w tym kolorze jest jedyny w swoim rodzaju. Termin realizacji to 5-10 dni roboczych. Zatem otrzymała Pani swoje produkty dokładnie w wyznaczonym terminie. Odwodnienie wody wykonujemy w standardowy sposób tak, aby spełniało swoją rolę. Pozdrawiamy Zespół Monumo
Wolna dostawa
Odpowiedź ze sklepu sklep.monumo.pl
Dziękujemy za opinię :) Dłuższy termin realizacji wynika z ogromnej liczby zamówień, jaką dostajemy każdego dnia. Nasza produkcja nie jest produkcją masową i odbywa się z dbałością o detale, o co dbają pracownicy, którzy ręcznie wykańczają każdy nasz produkt. Pozdrawiamy Zespół Monumo
Dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy Zespół Monumo
Do zakupu zainspirował Nas kształt donic, taki geometryczny, inny.
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Monumo
6 lut 2024

Nieusatysfakcjonowana

Witam Szczerze powiedziawszy spodziewałam się za te pieniądze czegoś wow niestety tego nie było. Drugi raz nie kupię. Do tego widoczne ubytki. Słabo.
6 lut 2024
Dzien dobry, jest nam przykro, że nasz produkt nie sprostał Pani oczekiwaniom. Każdy klient ma możliwość zgłoszenia reklamacji lub zwrotu, jednak nie skorzystała Pani z takiego rozwiązania. Niestety próby kontaktu z naszej strony zakończyły się niepowodzeniem, przez co nie mogliśmy pomóc. Mamy nadzieję, że podczas użytkowania donicy, zmieni Pani zdanie o naszym produkcie :) Pozdrawiamy Zespół Monumo
Doniczka nieco krzywo wykonana
14 lut 2024
Wszystkie nasze produkty wykańczane są ręcznie, przez co mogą zdarzyć się drobne niedoskonałości. Wszyscy klienci mają prawo do reklamacji, jednak nie skorzystał Pan z takiej opcji. Mimo wszystko mamy nadzieję, że produkt będzie się świetnie sprawował :) Zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy Zespół Monumo
Polecam.
24 sty 2024
Dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy Zespół Monumo
16 sty 2024
Dzień dobry, nasze produkty nie są lakierowane, a produkowane z wysokiej jakości materiału w danym kolorze. Ich struktura jest matowa, co jest wyraźnie zaznaczone w specyfikacji produktu. Pozdrawiamy Zespół Monumo
Zakupiona choinka jest ok, ale cena wydaje się zbyt wysoka. Źródło światła mocno świeci na dole a ciemniej w górnej części. Nie jest to jednorodny kolor
4 sty 2024
Bardzo dziękujemy za opinie. Pozdrawiamy Zespół MONUMO