LUUZ Medic sklep konopny z produktami na bazie konopi siewnych- Logo - Opinie

LUUZ Medic sklep konopny z produktami na bazie konopi siewnych

Opinie (16) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (41)

Ważny od: 3 lut 2022
LUUZ Medic sklep konopny z produktami na bazie konopi siewnych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu LUUZ Medic sklep konopny z produktami na bazie konopi siewnych

24 lut 2024
Midwest b.dopry produkt PLUSY kreatywność pobudzą nie zamula
Odpowiedź ze sklepu LUUZ Medic sklep konopny z produktami na bazie konopi siewnych
Dziękujemy bardzo za opinię! Zapraszamy ponownie :)
4 lut 2024

Iwona

Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem
7 lut 2024
Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie! :)
14 lut 2024
Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie! :)
16 sty 2024
16 sty 2024
Dziękujemy! :)
20 cze 2023

Bardzo polecam!

Wysokiej jakości produkty, stosuję od lat, konkurencyjne ceny (jeszcze można trafić promocje) - nigdy nie miałam problemu z zamówieniem, zawsze szybka, fachowa dostawa. Naprawdę warto.
20 cze 2023
Pięknie dziękujemy za miłe słowa!
15 lip 2023
Pyszny smak czekolada truskawka. Jak ktoś nie lubi normalnego smaku to polecam
17 lip 2023
Dziękujemy bardzo za opinię! :)
17 maj 2023
Działa prawidłowo nic nie boli jak zastosuje się ta maść
19 maj 2023
Bardzo nas to cieszy! Dziękujemy za pozostawienie opinii! :)
18 lip 2023
Jakoś produktu godna polecenia.
19 lip 2023
16 lip 2023
Błyskawiczna dostawa
17 lip 2023
Dziękujemy bardzo za opinię! :)
1 sie 2023
Szybka dostawa !