beautifly.eu- Logo - Opinie

beautifly.eu

Opinie (237) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (915)

Ważny od: 27 wrz 2021
beautifly.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sie 2023
Nie wystawiam nigdy ocen, choć szukając dobrego urządzenia opierałam się jednak na opiniach. Powiem tak , kobiety pisały , że nie działa, że do dupy inne, że świetne. Mam b shine ice z 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona!! Mam ciemne włoski i jasną skórę ,drugim użyciu zauważyłam, że włosy są słabe nie były już twarde tylko miekkie i jakby cieńsze. Szybki efekt naprawdę, jak u mnie. Dzisiaj robiłam ponownie od 5 msc raz w tyg i mam teraz na nogach male punkty gdzie wyrastają, a reszta gładka zero włosów. Polecam dziewczynki jest super

23 kwi 2023
Podać na stronie rzetelną, wyczerpującą informację o procedurze zwrotu. Poprawić, zautomatyzować /generowany pod zamówieniem/ formularz zwrotu. Teraz to jest zorganizowane prymitywnie. Przecież standardy e-commerce w Polsce są wysokie a doświadczenia bogate- jest z czego czerpać a tu wszystko ręcznie, trzeba w kilku emailach wyciągać informacje a formularz to masakra. W pierwszym kontakcie z klientem obsługa zaczyna od insynuacji że chce oddać używany, otwarty produkt. To ja już nie chcę z takim sklepem mieć do czynienia.

Opinie nt. sklepu beautifly.eu

6 kwi 2024
Niestety urządzenie nie działa. Włosy po 3 miesiecznej kuracji nadal rosną w tym samym tempie
Przesyłka do tej pory nie została wysłana
Złote światło fotonowe jest nowością w mojej pielęgnacji i daje bardzo dobre efekty! Odkąd go używam moja skóra jest gładsza, jaśniejsza i bardziej elastyczna, a przede wszystkim co każdy zabieg zmniejszają mi się drobne zmarszczki.
Produkt zadziałał w 100%, jest łatwy i wygodny w użyciu. Działa relaksująco i kojąco na skórę. Urządzenie jest genialne, dzięki zabiegom kosmetyki zaczęły mi się zdecydowanie lepiej wchłaniać, skóra przestała się łuszczyć.

Produkty zakupione na stronie internetowej przeszły moje najsmielsze oczekiwania! Dermapen skuteczny i praktyczny, dokładnie tak jak w opisie. 4 światła fotonowe, niezwykle przyjemny dla mnie zabieg, bezprzewodowy, efekty widoczne już po pierwszej sesji. Polecam wszystkim!

Swietny produkt, wart swojej ceny! Polecam ;)

Odkąd go używam moja skóra jest gładsza, jaśniejsza i bardziej elastyczna, a przede wszystkim co każdy zabieg zmniejszają mi się drobne zmarszczki. Swietny produkt, wart swojej ceny! Polecam ;)

Masażer odmienił moją codzienną pielęgnację! Jestem zachwycona efektami. Wszystkie produkty były zapakowane bardzo elegancko. Produkt zdecydowanie wyróżnia się na tle innych.
Urządzenie które kupiłam jest moim ulubionym. Sprawnie robi się zakupy. Dobrze że są filmiki jak używać damy produkt. Wszystko co kupiłam jest takie jak na stronach.

Otrzymałam zamówiny produkt. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Świetny zakup w dobrej cenie .Wykonanie solidne i bardzo ładny design. Polecam
Szybka dostawa, wspaniały kontakt. Juz po pierwszym użyciu widać efekty. Skóra jest bardziej napięta i promienna.
Bardzo polecam sklep internetowy! Jestem pod wrażeniem skuteczności produktów do mezoterpii :)
16 mar 2024
Szybka dostawa , super kontakt. Sprzęt rewelacja, spełnia moje oczekiwania, POLECAM!