beautifly.eu- Logo - Opinie

beautifly.eu

Opinie (181) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (842)

Ważny od: 27 wrz 2021
beautifly.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 sie 2023
Nie wystawiam nigdy ocen, choć szukając dobrego urządzenia opierałam się jednak na opiniach. Powiem tak , kobiety pisały , że nie działa, że do dupy inne, że świetne. Mam b shine ice z 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona!! Mam ciemne włoski i jasną skórę ,drugim użyciu zauważyłam, że włosy są słabe nie były już twarde tylko miekkie i jakby cieńsze. Szybki efekt naprawdę, jak u mnie. Dzisiaj robiłam ponownie od 5 msc raz w tyg i mam teraz na nogach male punkty gdzie wyrastają, a reszta gładka zero włosów. Polecam dziewczynki jest super

4 kwi 2023
Zamówienie zrealizowane szybko. I to już koniec pozytywów. na początku problemy z uruchomieniem, (bateria ładowana wg instrukcji). Nie dało się włączać światła podczas masażu, po kilku dniach włączanie światła zaskoczyło, choć zdarza się, ze gaśnie przed końcem programu. Do masażu używane żele/ balsamy ws zaleceń, mimo to po kilkukrotnym użyciu STARŁA SIĘ KOMPLETNIE warstewka złota na tych kolistych wypustkach. Nie zauważam żadnego efektu, nie tylko wizualnego ale w ogóle nie ma żadnego wrażenia po masażu. Świetny marketing i tyle. Bardzo jestem rozczarowana, na próżno wydałam pieniądze. Teraz z tą startą pozłotą nawet nie wygląda dobrze, o działaniu nie wspomnę.

Opinie nt. sklepu beautifly.eu

2 sty 2024
25 gru 2023
24 gru 2023
29 gru 2023
B boster pro super jakość i wykonanie 👍👍 Jak i massager do ciała extra jestem mega zadowolona 👍👍 Lecz jestem trochę rozczarowana przesyłką gdyż na stronie pisze że jeżeli złożysz zamówienie do 15 to wysyłka idzie 24 godz do mnie niestety szła aż tydzień 😔
18 sty 2024
Depilator nie daje oczekiwanych efektów.
24 lis 2023
Świetna obsługa i kontakt ,robienie zakupów jest przyjemnością . Ocena w skali od 1do 5 raczej na 6 . Serdecznie pozdrawiam .
Odpowiedź ze sklepu beautifly.eu
29 lis 2023
Dziękujemy!
4 gru 2023
Urządzenie jest super, skora gładka dobrze napięta.
14 gru 2023

Produkt na prezent dotarł na czas. Wszystko zgodnie z zamówieniem. Polecam.
10 gru 2023
Miałam problem z masażerem, który bardzo szybko został rozwiązany 🙂.
11 gru 2023
Kupione na prezent, dla żony, jak na razie zadowolona
IF
Izabela F.
Nowa Sól
19 gru 2023
Za krótki czas stosowania żeby zobaczyć różnice
26 lis 2023

Dobry produkt

Skóra wyraźne gładsza, koloryt wyrównny.Polecam
Odpowiedź ze sklepu beautifly.eu
29 lis 2023
Dziękujemy!
6 gru 2023
Zgodne z opisem, miły i użyteczny prezent.
8 gru 2023
Dobry kontakt i obsługa klienta
28 lis 2023
Jestem zadowolona