GENOSCOPE - producent suplementów i kosmetyków z najlepszym colostrum

Opinie (52) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (108)

Ważny od: 14 mar 2022
GENOSCOPE - producent suplementów i kosmetyków z najlepszym colostrum spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lut 2024
Dopiero zakupiłam produkt Colostrum Hypo, o skuteczności jeszcze nic nie napiszę, ale SZYBKOŚĆ realizacji zamówienia mnie mocno zaskoczyła. Zamówienie złożyłam w czwartek ok. południa a wieczorem miałam już paczkomacie. Bardzo serdecznie dziękuję :) Iwona

24 kwi 2023
Zamówiłam 2 opakowania Colostrum immune po 60 szt. w tabletkach z myślą o dłuższej suplementacji (dn.17.04.23). Byłam rozczarowana i zaskoczona kiedy po otrzymaniu przesyłki okazało się, że przydatność do spożycia wysłanych opakowań to 05.23 !!! na stronie nie ma informacji odnośnie daty przydatność do spożycia ani informacji o bardzo krótkim terminie ważności suplementów.

Opinie nt. sklepu GENOSCOPE - producent suplementów i kosmetyków z najlepszym colostrum

25 mar 2024
10 mar 2024
5 mar 2024
2 mar 2024
12 lut 2024

Szybkość realizacji zamówienia :)

14 lut 2024
27 sty 2024
26 sty 2024
24 sty 2024
11 sty 2024
Produkt w moim przypadku pomaga😊 Polecam ten produkt!
23 gru 2023

Rewelacja!

Expresowa przesyłka i genialny produkt