diablochairs.com- Logo - Opinie

diablochairs.com

Opinie (293) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (293)

Ważny od: 27 cze 2023
diablochairs.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 lip 2023
Nieźle wykonane i zaskakujące wygodne krzesło. Jego główną wadą jest brak podnóżka. Mojemu dziecku, które znajduje się w zakresie wzrostu podawanego przez handlowców Diablo Chairs (ma 135 cm) zwisają nogi i ma jeszcze jakieś 10 cm do ziemi. Prawidłowo zaprojektowane krzesło dla dzieci powinno pozwolić postawić nogi, dlatego krzesła ergonomiczne dla dzieci mają podnóżki. Tutaj ewidentnie brakuje takiej podkładki na podstawie. Gdyby nie to, że moje dziecko się uparło na to krzesło jako nagrodę za dobre oceny to dalej siedziałoby na fotelu z taką podkładką. Teraz natomiast musi podkładać sobie niski taboret...

2 wrz 2023
Zamówiłem dwa produkty: fotel i matę. Fotel zostało wysłane natychmiast, dostałem informację jak i kiedy. Mata nigdy nie została wysłana i do dzisiaj (6 dni) nie mam żadnych informacji. Status platnosci: https://secure.payu.com/front/transaction-info/?token=eyJhbGciOiJIUzUxMiJ9.eyJpc3MiOiJwYXl1LXRyYW5zYWN0aW9uLWluZm8iLCJzdWIiOiJQYXlVIHRyYW5zYWN0aW9uIGluZm8iLCJhdWQiOiJhcGktZ2F0ZXdheSIsImV4cCI6MTcwMTAxNjA1OSwidHJhbnNJZCI6MzM0NjgwNDIzOSwiY2FuY2VsQ29uZmlndXJhdGlvbiI6eyJORVciOjEsIlNFTlQiOjEyMH0sImF1dGhvcml0aWVzIjpbIlJPTEVfVFJBTlNBQ1RJT05fU1RBVFVTIl19.70otMwp4NkYTUnrtEJXd2-OclQ1VA4dbuXWlvT_O-V-_owJdmMM-s7aQqJSNc0crE_qT2ZVoaYPW2iAjoktfxQ&lang=pl#/status

Opinie nt. sklepu diablochairs.com

Fotel Diablo X-one 2.0

Krzesło jest bardzo wygodne. Doszło bardzo szybko i bezproblemowo. Niestety jeden z plastikowych elementów przyjechał uszkodzony. Krzesło składałem w sobotę wieczorem i w niedziele wysłałem mail do sprzedawcy w tej sprawie. W poniedziałek o 12:03 (3 minuty po północy) dostałem już maila o przygotowaniu przesyłki z nową częścią. O 9 rano dostałem maila przepraszającego za zaistniałą sytuację. Dziś, 3 dni później mam otrzymać już część. Szczerze jeszcze tak szybkiej i profesjonalnej obsługi nie doświadczyłem. Super! Serdecznie polecam. Zarówno produkty dobrej jakości jak i obsługa fenomenalna!
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Dziękujemy za szczegółową opinię i wyrozumiałość! Cieszymy się, że krzesło jest wygodne i że przesyłka dotarła szybko i bezproblemowo. Przepraszamy za uszkodzony element, ale bardzo nas cieszy, że nasza obsługa klienta szybko zareagowała na problem i dostarczyła nową część. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dziękujemy za polecenie naszych produktów i obsługi. Zapraszamy ponownie!
26 kwi 2024

Zmiana po latach

5 Lat korzystałem z fotela Diablo X gamer zawsz świetnie się sprawował, przyszedł czas na zmianę tym razem trafiło na model Diablo V-Commander, polecam marka godna zaufania
29 kwi 2024
To wspaniałe, że cieszyłeś się swoim fotelem Diablo X Gamer przez pięć lat! Zmiana na model Diablo V-Commander brzmi jak kolejny dobry wybór. Dziękujemy za polecenie marki, zawsze staramy się dostarczyć produkty wysokiej jakości, które spełnią oczekiwania naszych klientów. Dziękujemy za komentarz.
Fotel mega! Jednak jedna część lekko uszkodzona-osłonka podłokietnika, ale nie wypada póki co, więc z tego powodu nie będę odsyłać fotela.
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Cieszymy się z Twojego zadowolenia. Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, z chęcią pomogą w wymianie uszkodzonej części.
2 maj 2024
Mega szybka dostawa! Wszystko ok:) na razie fotel robi wrazenie. Mam nadzieje, ze dlugo posluzy.
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkiej dostawy i że Twój nowy fotel robi dobre wrażenie! Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości produktów oraz satysfakcji klienta, więc bardzo się cieszymy, że wszystko przebiegło pomyślnie. Mam nadzieję, że Twój nowy fotel będzie Ci służył przez długi czas. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w przyszłości, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Towar zgodny z opisem i zamówieniem. Sprawna realizacja i szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że towar spełnił Twoje oczekiwania i że realizacja oraz dostawa przebiegły sprawnie. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy ponownie!
Łatwy w wymianie, mam nadzieje, ze nie pęknie jak poprzednik.
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą polecam
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że kontakt był dla Ciebie satysfakcjonujący. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę, dlatego doceniamy Twoje polecenie.
Bardzo szybka dostawa, polecam gorąco
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że dostawa była bardzo szybka.
Bardzo szybka realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego produktu! Dziękujemy za docenienie szybkiej realizacji.
20 kwi 2024
Szybka realizacja zamówienia.
23 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywny komentarz :)
Syn zadowolony. Dziękuję
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Cieszymy się Waszym zadowoleniem. Dziękujemy za zaufanie i miły komentarz. Pozdrawiamy.
4 maj 2024
Fotel jest rewelacyjny!!!
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Cieszę się, że jesteś zadowolony z fotela! To wspaniałe słyszeć, że spełnia on Twoje oczekiwania. Dziękujemy za pozytywny komentarz.
Ekspresowa realizacja!
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Dziękujemy za pozytywny komentarz :)
27 kwi 2024
Na czas i niedrogo
29 kwi 2024
Cieszymy się z Twojego zadowolenia. Dziękujemy za miłe słowa.
Solidny towar:)
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego produktu. Dbamy o solidność i jakość naszych towarów, więc miło jest usłyszeć, że spełniły Twoje oczekiwania.
godne polecenia
29 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywny komentarz.
24 kwi 2024
Super produkt
26 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię :)
polecammmm
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Dziękujemy za polecenie. Pozdrawiamy! :)
28 kwi 2024
OK
29 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię :)