diablochairs.com- Logo - Opinie

diablochairs.com

Opinie (226) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (226)

Ważny od: 27 cze 2023
diablochairs.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 lip 2023
Nieźle wykonane i zaskakujące wygodne krzesło. Jego główną wadą jest brak podnóżka. Mojemu dziecku, które znajduje się w zakresie wzrostu podawanego przez handlowców Diablo Chairs (ma 135 cm) zwisają nogi i ma jeszcze jakieś 10 cm do ziemi. Prawidłowo zaprojektowane krzesło dla dzieci powinno pozwolić postawić nogi, dlatego krzesła ergonomiczne dla dzieci mają podnóżki. Tutaj ewidentnie brakuje takiej podkładki na podstawie. Gdyby nie to, że moje dziecko się uparło na to krzesło jako nagrodę za dobre oceny to dalej siedziałoby na fotelu z taką podkładką. Teraz natomiast musi podkładać sobie niski taboret...

2 wrz 2023
Zamówiłem dwa produkty: fotel i matę. Fotel zostało wysłane natychmiast, dostałem informację jak i kiedy. Mata nigdy nie została wysłana i do dzisiaj (6 dni) nie mam żadnych informacji. Status platnosci: https://secure.payu.com/front/transaction-info/?token=eyJhbGciOiJIUzUxMiJ9.eyJpc3MiOiJwYXl1LXRyYW5zYWN0aW9uLWluZm8iLCJzdWIiOiJQYXlVIHRyYW5zYWN0aW9uIGluZm8iLCJhdWQiOiJhcGktZ2F0ZXdheSIsImV4cCI6MTcwMTAxNjA1OSwidHJhbnNJZCI6MzM0NjgwNDIzOSwiY2FuY2VsQ29uZmlndXJhdGlvbiI6eyJORVciOjEsIlNFTlQiOjEyMH0sImF1dGhvcml0aWVzIjpbIlJPTEVfVFJBTlNBQ1RJT05fU1RBVFVTIl19.70otMwp4NkYTUnrtEJXd2-OclQ1VA4dbuXWlvT_O-V-_owJdmMM-s7aQqJSNc0crE_qT2ZVoaYPW2iAjoktfxQ&lang=pl#/status

Opinie nt. sklepu diablochairs.com

Zmiana po latach

5 Lat korzystałem z fotela Diablo X gamer zawsz świetnie się sprawował, przyszedł czas na zmianę tym razem trafiło na model Diablo V-Commander, polecam marka godna zaufania
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
To wspaniałe, że cieszyłeś się swoim fotelem Diablo X Gamer przez pięć lat! Zmiana na model Diablo V-Commander brzmi jak kolejny dobry wybór. Dziękujemy za polecenie marki, zawsze staramy się dostarczyć produkty wysokiej jakości, które spełnią oczekiwania naszych klientów. Dziękujemy za komentarz.
Mega szybka dostawa! Wszystko ok:) na razie fotel robi wrazenie. Mam nadzieje, ze dlugo posluzy.

Gorąco polecam

Super szybka dostawa, bardzo dobry kontakt. Syn z fotela mega zadowolony. Polecam
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Bardzo cieszymy się z Waszego zadowolenia. Dziękujemy za pozytywną opinię.
Szybkie, bez problemowe zamówienie, oraz dostawa
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Dziękujemy za Twój komentarz! Cieszymy się, że Twoje doświadczenie zakupowe było pozytywne i że dostawa przebiegła sprawnie. Doceniamy Twoje zaufanie i wybór naszej firmy!
20 kwi 2024
Szybka realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Dziękujemy za pozytywny komentarz :)
Fotel jest rewelacyjny!!!
Na czas i niedrogo
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Cieszymy się z Twojego zadowolenia. Dziękujemy za miłe słowa.
godne polecenia
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Dziękujemy za pozytywny komentarz.
Super produkt
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Dziękujemy za pozytywną opinię :)
OK
Odpowiedź ze sklepu diablochairs.com
Dziękujemy za pozytywną opinię :)
IG
Izabela G.