KupButy.com

Opinie (849) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1222)

Ważny od: 21 wrz 2022
KupButy.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Buty super,dostawa expresowa,tylko jeden minus,zamówiłam dwie pary butów w rozmiarze mniejszym niż powinnam i tuż po złożeniu zamówienia napisałam pytanie czy przed wysłaniem można zmienić rozmiar, ale Odpowiedzi nie dostałam

11 sie 2023
Obuwie które zakupiłam nie odpowiadało europejskiej numeracji (zaniżone) co nie było wcześniej zasugerowane na stronie. Przy dzisiejszym standardzie większość sklepów internetowych doręcza bezpłatnie przesyłki, nawet te które są opłacane przy odbiorze. Pierwszy raz dokonałam zakupu na portalu Kupbuty i jestem bardzo zawiedziona.

Opinie nt. sklepu KupButy.com

Po dwóch tygodniach paczka dalej do mnie nie dotarła.
Poprawić jakość teorzywa
3 wrz 2023
To nie są buty, które zamówiłam , zamówiłam klapki miękkie, piankowe, a otrzymałam sztywne, plastikowe. Jeszcze raz powtórzę - w reklamie były zupełnie inne , a otrzymałam bardzo marnej jakości klapki, stanowczo nie polecam
31 lip 2023
Buty kiepskiej jakości,żeby je wciągnąć na stopę trzeba się nieźle namęczyć,do tego zapach który ciężko znieść
31 lip 2023