kasia-bielecka.pl

Opinie (11) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (148)

Ważny od: 17 mar 2022
kasia-bielecka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu kasia-bielecka.pl

6 kwi 2024

Brak planu treningu i niedopasowane challenge

Niestety w kursie w teorii nie było zawarte ile czasu tygodniowo mam trenować do osiągnięcia szpagatu, mam wrażenie ze właśnie przez brak takich ważnych informacji i ten cały challenge trenuj ze mną codzinnie do szpagatu doznałam przy próbie szpagatu kontuzji nogi. Po prostu przećwiczyłam nogę przez ten chory challenge! Kurs nie posiadał też informacji jak przeplatać treningi siłowe z rozciaganiem do szpagatu. A to u początkujących jest kluczowe. Myślę że za tą wysoką jak dla mnje cenę kurs powinien być stworzony z razem z fizjoterapeutą, skoro jest nakierowany dla osób w każdym wieku i tych początkujących i tych którzy siedzą już dłużej w temacie rozciągnia. Fizjoterapeutka wytłumaczyła jak sluchać własnego ciała i flatego mysle ze kurs byłby dobry dla poczatkujacych gdyby był przeprowadzony z fizjoterapeutką. Natomiast wyjaśnienie techniki ćwiczeń do szpagatu było dobre